klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kız deniz sen daha burdamısın . Kız kaldır totoşu da kocişin yanına git

kız yatınca yaparız yarın benimkinede tatil adam memur gibi valla hep tatil hep tatil
kızlar size bişey itiraf etsemmi diıye düşünüyorum:26: ben adet bittiginden beri 2 kere iliski yasadım zaten yumoslarda kucuk diye o yuzden 1 hafta olmustur ilişkiye girmeyeli zaten dr her hafta 2-3 kere derdi bana gecen hafta 2 kere bu haftada bu aksam cuma da sayılsa az olmaz dimi zaten yumoslarda yeni buyuduler dimi söz asılamadan sonra gun asırı giderim 22-23 gunume kadar

kız cok degıl mı bır hafta :))) cocuk bı yana kocısın nasıl ızın werıyor

Olcağı varsa olur canım onu kafana takma. Benim aşılamadan sonra sadece bir kez olmuştu. Çok sancım olmuştu dedim ya. Ama tuttu. Allah ol derse olur canım. Hayırlısıyla seninki de olacak inş

Kızlar ben iyice yoruldum yatıp dinleneyim biraz. Hepinize iyi geceler.
not: deniz poponun altına yastık koy öyle yat cnm

kız cok degıl mı bır hafta :))) cocuk bı yana kocısın nasıl ızın werıyor
kız ben evleneli 6 yıl olcak ilk zamanlar bizde siz gibiydik ama artık yaslandık birde bebek calısmaları eklenince 3.5 yıl düşün artık
Olcağı varsa olur canım onu kafana takma. Benim aşılamadan sonra sadece bir kez olmuştu. Çok sancım olmuştu dedim ya. Ama tuttu. Allah ol derse olur canım. Hayırlısıyla seninki de olacak inş
evet canım zaten catlamadıkı işde dun görduk saglamlar boyutda 14mm anladın sen beni yaa gecen hafta biliyosunuz belim cok kotuydu yani yuruyemiyordum bile o işe sıra gelmedi bel agrısından hala agrıyorda fıtık gıbı işde sanki her an artcakgibi birde igneyi vurunca sol bacagım kasılıyor işde ignede bitti 100 toz kaldı hamşire kalsın dedi

canım sen ne zaman asılama olacan

canım sen ne zaman asılama olacan
yarın aksam cat.ignesi cumada ögle saatlerinde asılama olcak inş.Allah nasip kısmet ederse
silkeletme ne oluyor banada soyleyınnnnn

konu var canım orda daha iyi bilgi alırsın ama ben bildigim kadarıyla anlatıyım.ilişkiden sonra eşin seni camasır sırkeler gibi silkeliyor.komik oluyor gilmemek için kendini sıkıyosun spremler dişarı cıkmıyor ama bu yöntemle hamile kalan cok ben bir ay denemıstım olmadı ama gene denerim belki

ılk defa duydummmmm :))))) anam gulmekten akar gıder zaten elıf ın de cuma gunu ıkınızın gunu aynı olacak desenıze ay nasıl guzel olacak ıkı bebıs daha gelıcek ınsallahhhhhhhhhh

kızlar bende yatayım artık cok kotu mıdem bulanmaya basladıı progestandan herhalde öpüldünüzzzz kuzular

kızlar gunuaydın bu saatte neden ayaktasın dıyeceksınız de p vereyım ben az once esım rahatsızlandı ne oldugunu anlamadık hastanye gıdelm dedm dus alana kadar anası hazırlanmıs ben cıktım sen gelme ben gıderım dedı yok ben gıdecem dedı pardesumu gıydım kapıdan cıktım ben once cıktı sen kal kızım ben dayanamam dedı benım umrumda degılmıs gıbı nefret ettım hepsınden geldım bılgısayarn basına onlarsız daha guzel oluyormus takılmak merak da etmıycem artık onu aramycam da anası yanında zaten o yeter sınırden ne dedıgımı de bılmıyorum kusura bakmayın neyse kım yok zaten gorusuruz

Seni niye götürmüyo , hey allahım. Üzülme kızzz . Güzelim bak bu böyle sürmez al eşini karşına konuş açık açık. Hep alttan al olmuyor . Hep ezilen sen. Senin annenler eşine böyle mi davranıyor. Sinirlendim gene valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…