klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlaaar iyi akşamlar herkese =)) geçmişi okumadan önce hemen yazayım sonra dönerm geriye dedim :) Bugün kontrole gttk yumoş çatlamşşş artk beklemedeyz yine progestana başlıyorum bu gece..Baş dönmesi yapıo die vajinadan alcam bu sefer:S Hiç vajinadan kullanan var mı aramızda? Sonrası kader kısmet bakalm.. Yalnız psikolojm fena, daha şimdiden karnımda kasılma fln olunca içimden acaba mı diyorum ama tabii ki bu kdr erkenden hiçbi belirti olmaz, oofo....her şeyin hayırlısı..önce yumurtlicaz,sonra döllencek..sonra kese oluşcak kalbi atacak..Sonra da bekle 40 hafta heyecanla =))) Allah bize de o günleri gösterir inşallah!

hadı hayırlısı bakalım. desene beraber saymaya baslayacagız :) sen ben denız:))) daha da var ama kımlerdı unuttum. aslında su lıste yenılense cok ıyı olacak :)))

tsk sıbelcım dısardan bı gor melek sanırsın ama herkese emır verıyor esıme kendı esıne kardeslerıne damadına cocuklarına herkese

canm ısmını hatırlıyamdm ama hayırlı olsun ınsallah bebıs gelıyo yolda merak etme

inş kavuşursun canım bebeğine canım bende progestana dün başladım ama ben yutuyorum

İğneye gidip geldim . Bayağı kalabalıktı. Bence sen çalışmaları ihmal etme canım ne olur ne olmaz

Kızlar ya iğnelerden kollarım morarık içinde kaldı. Kısa kollu bişey giyemiyom. Bugün tahtaya yazarken kolum aşağı düştü. Öğrencilerden biri öğretmenim dayak mı yediniz dedi . Şaka gibi , ne diyeceğimi şaşırdım öylece kaldım. Bu iğnelerin morartmayanı yok mu ya?

ben de geçen ay yutuyodum öğlen fena yapıodu bu sefer böyle denicem bakalm inşallah becereblrm =)))
Vajinal yapınca biraz yatmak gerekiyor cnm ya da ben beceremedim. Okulda biraz zor oldu. Ben tekrar ağızdan almak zorunda kaldım. İnş sen becerebilirsin. Vajinadan olunca etkisi daha az oluyor

kızlar selam dün devlet hast. gittim dr muayene etti hsg için danıştım çektirmen gerek dedi klomende vermedi önce hsg dedi bende doktoruma gittim randevu aldım perşembe saat 12 de hsg çektirecem 350tl çok değilmi ya emekli sandığıda karşılamıyormuş(( bide anesteziye gerek yok dedi dr çok acıyomu yaaaa((( tırsıyorum çok aslında canım tatlı değildir ama bundan çok korkuyom yaaa hayırrlısı inşallah kötü bişi çıkmaz ((((

canım bence pahalı ben ozel hastahanede 8 tl ye cektırdım ayrıca hıc korkulacak bısey yok cok az agrıyor dayanılmıcak gıbı degıl zaten once agrı kesıcı ıgne yaptıkları ııcın cok acımıyo aneztesıyee hıc gerek yok 10 dk suruyor toplam cektıgın acı 5 dk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…