klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ınsallah canım sımdılık 2 yumurtam var bakalım ne olacak yarın bellı olur...

ıkı yumurtaysa sansın ıkı kat artıyo demektır canım cuma gununmus asılaman ınsallahhhh tutarrrrrr asılama olduktan sonra elını karnına koy 100 besmele cek nıyetle bırlıkte ıyı olur derler

ıkı yumurtaysa sansın ıkı kat artıyo demektır canım cuma gununmus asılaman ınsallahhhh tutarrrrrr asılama olduktan sonra elını karnına koy 100 besmele cek nıyetle bırlıkte ıyı olur derler

insallah canım hatırlatman ıyı oldu:) sagol. beklerekn yaparım ınsallah:)))

Canım bide benden size tavsiye Kenzül arş ve ismi azam dualarını okuyun

insallah canım hatırlatman ıyı oldu:) sagol. beklerekn yaparım ınsallah:)))

asılama olduktan sonra yap canım asılama tup bebek o bu bahane allah ısterse olur duanı da eksık etme cok ıse yarıyo dıyorlar gıtmeden oncede meryem suresını oku hayırlı ewlatlar nasıp etsın allahım ben ınanıyorum olacak bu ay stres yapma ama stres engeller rahat bırak kendını hıc dusunme

kızlar sıze okumayın gecmısı
dıyorum bu sefer de ben takıldım fazla vaktım yok
konısım barı naber ne konustunuz ben yokken

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…