klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Sagolun kizlar valla yolda aglamamak icin zor tuttum kendimi pazartesiye kadar 2kg incir yicem bana anca yarar

canım merhaba
nasılsın dicem de okuyorum yazdıklarını
birbirimize destek olucaz artık napalım hep zamana bırakmak zorunda kalıyoruz.. dozunu yükseltmişler daha çok faydası olur bekleyip görüceksin cnm sıkma canını
ya bu hayıt suyu-tohumu falan nedir yaa hamile kalan çok bende almayı düşünüyorum :)

herkese hayırlı cumalar...
merhaba kızlar...
deniz üzülme cnm yumoşun çok da küçük değil cnm bence büyüyecek daha 12.gündeymişsin bak....ben hiç 12.günde yumurtladığımı hatırlamıyorum en erken 14-15.de

herkese merhabalar bende 30 yaşındayım 3 yıllık evliyim ve yaklaşık 2 yıl doğum kontrol hapından sonra 1 yıldır bebek istiyoruz.ne eşimde ne bende herhangi bir problem yok geçen ay ilk kez aşılama denedim fakat forumdan okuduğum kadarıyla bana biraz düşük doz ilaç kullanılmış.gonal f ile aşılama denedik ama bana doktor yumurtlamam normal diye günde 37,5 verdi iğneyi ve tek yumurtayla aşılama denedik ve sonuç olumsuz oldu.ne yapacağımı bilmiyorum ve umutsuzum.bana doktor tavsiyesi veya tecrübesini aktarıcak olan varmı??çevremde hamile haberleri aldıkça ve bana sorular çoğaldıkça kendimi daha da umutsuz hissediyorum

şaka yapıyorum canım kocan niye kavga etmiş ya hayırdır

ya bizimkiler ülkerci ya bir tane eleman da depodan mal çalmış işte bizimkide adamın üstüne gitmiş ne yaptın diye o da depoya geri bıraktım falan demiş malı bizimkide depoyu aramış bulamamış sonra tekrar adamın üstüne yürümüş adam da onu eliyle itmiş bizimki de dayanamayıp adamın ağzını burnunu kan doldurup kovmuş bizimki kendine yediremez böle şeyleri aynı flim gibi

adam hak etmiş ama senin eşin haklı ama Allah korusun ya ben çok korkarım böyle şeylerden

bişey yoktur ya sen sıkma canını sende durum ne canım yumurtlama dönemin heralde senin dimi büyümüş mü yumurtaların

ben klomeni bitirdikten sonra doktora gittim bana dedi yumurtaların çatlamış şaşırdım bende ne erken çatlamış öle dedim büyümesi lazım değilmi oda dedi erken çatlamış işte sonra bana ilişki önerdi ama önerdiğiyle kaldı bizim adam yorgun gelince fazla çalışma olmadı
haliyle işte dedim bende neyse adetten 14 gün önce yumurta tekrar oluyo bu sefer çalıştık bakalım artık sonumuz ne olacak regl de 1 hafta var inşallah olmam ayyyy çok korkuyorum canım ya:18::18::18::18:

reglden 14 gun once bı daha mı yumurta oluyomus bılmıyodm,

Al kiz al sende ne yaptin adet oldunmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…