klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kiz 13 niye erken olsun ben 12buyumedi diye uzuluyorum kiz 13 erken diyor ayy moralim cok bozuk

kız ben de geçen ay böle bişi olmadı ya ondan o an şoklarda idim ne yapayım anam senin moral neden bozuk limidonların mı düştü

Canim yedimde az yedim simdi devam etcem yemege bu arada agridan zor yaziyorum gene basladi agrilar kelinmeler yanlis olursa ksura bakmayin.

yok canm onemlı degıl gecmıs olsun tekrar bolb ol ye bence gec kalmıs sayılmazsın

anladım canm ben bu ay pek sıkmadım kendımı ama sılkeleme yaptık ınsallah olmustur bu arada benım de belım cok agrıyo dun gece karnım da cok agrıdı kesın oldum dedım ama yok ben de umıtlenıyorum ıste kendı kendımı belkı bebıs yerlesıyordr falan dıye

ay kız sen güzel konuşun öle inşallah biraz daha böle gidersinde bebeğinde senle olur

ay kız sen güzel konuşun öle inşallah biraz daha böle gidersinde bebeğinde senle olur

tsk ederım canm napım umut fakırın ekmeyıdır baska care yok dort yıldır bıraz akıllanıp vazgecmez mı ınsan mutlaka her ay beklıyorum test yapıyorum

tsk ederım canm napım umut fakırın ekmeyıdır baska care yok dort yıldır bıraz akıllanıp vazgecmez mı ınsan mutlaka her ay beklıyorum test yapıyorum

rabbim inşallah emeklerini boşa çıkarmaz benim yengemde öyleydi evlendi 5 sene çocuğu olmadı bi baktı kendiliğinden oluvermiş sonra çocuk büyüdü biraz tekrar bir tane daah istediler bu sefer de 7 yıl beklediler olmadı hiç bi tedavi faln görmedi işte kısmet oda kendiliğinden oluverdi şimdi iki tane oğlu var maşallah eminim ki bizlerde önünde sonunda anne olacağız ben hep bir gün anne olacağım umuduyla yaşıyorum ne güzel sende hiç umutsuz deilsin

Sagol canim

Buyuyor buyumuyor degisiyor isde her ay farkli

Denizcim hiç moralini bozma canım. Bak allah gönlüne göre vercek. 2 gün önce tek yumoştu ki sen en az iki istiyordun. 2 günde 1 yumoşun daha oldu. Bak gör ikisi de çatlayacak kadar büyüyecek ptesi günü ve sen iki yumoşla aşılama olcaksın allahın izniyle. Moralini yüksek tut sen canım. Bu arada inciri de ihmal etme sakın.

ınsallah oluruz canım Allah nasıp ettırmeyecegı seyı hayal ettırmezmıs ben de ne yazıkkı herseyın hayalını kurarım bı bebegın hayalını kuramıyorum bı turlu gozumun onune gelmıyor ama hayallerımın hıcbırı de gercek olmadı bugune kadar bı sevdıgım adamla evlendım onun ıcın de kacmam gerektı o derece zor hayallerm var yanı sımdı de ıs cocuk ve ayrı eve cıkmak kaldı hıcbırı olmadı bakalım artık herseyde vardır bızım bılmedıgımız bır hayır Allah herseyın sabrını versın hepımıze

selam kızlar 2 gundur bır fırsat bulup gıremedım ne var ne yok bakım. denız sen dr mı gıttın . gecmısı okuyamadım kusura bakma ...

nese d

durduk yere canını sıkma akışına bırak herşeyi de sen kaçmış mıydın vermiyorlar mıydı seni kele

Elifçim doktora gittin mi canım ? Merak ettim

gıttım canım ıgnelere dun bsladık 4 gun vurulacagımpazartesı ınsallah kontrol edecek. ondan sonra bır ıkı gun daha devam ederım ıgnelere belkı haftaya cuma asılamayı yapar. yumosa baglı bakalım ne zaman buyuyecek:)))

hos geldınız kızlar bosverın gecmısı okumayın sonra gec oluyor benım kaynanam kayın babam yemek bekler bıraz konusalım sonra sız devam edersınız ben cok kalamıyorum

İnş canım .herşey yolunda gider inş . Allah gönlüne göre versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…