klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Haklisin insan umutsuzluga düsüyr ama unutma Allahtan hcbir zaman ümidımizi kesmeyecgz.kurumus oduna can verip yeserten Allah bizede evlat verip neselendireck insallah.

olsun canım. 10 yıl da olabilir. hatta hiç de olmayabilir. her duruma hazırlıklı olmamız gerek sanırım. üzülme sen. 16 sene sonra çocuğu olan bir arkadaş var valla.
Evet kahvaltinin tadi bska cnm..hayit suyunu ictm agzimin tadi kacti.bazen günde 2kere bzen 1kere iciyrm onuda ya

evet tadı çok kötü. aç karnına mı içiyon canım? ben tok içiyorum.

Merhaba kizlar benim moral gene sifir buyumemis 13.5 mm bir tanede arkadan 10.5 cikti valla bu dr cok ugrasti bulmak icin cookk yumurta var ama buyuk arak 13.5 ve 10.5 var dedi pazartesi gel dedi.simdi incir e baslicam isde ilacin tozuda 100 yaptilar kismet artik.bu ayda olmicak ama ben elimden geleni yapiyimda

üzülme tatlım. hayırlısı olsun. kaçıncı gündesin?

zeyzey1985 kullanıcısından alıntı

arkadaşlar bir şey soracağım pko hastasıyım glukofeni kullanıyorum 1 haftadır aynı zamanda hayıt tohumunun iyi geldiğini öğrendim sabah ve akşam demleyip içine bal karıştırıp içiyorum ilaçla birlkte kullanmam da bir sakınca var mıdır?

benim prolaktinim yüksek olduğu için keşfetmiştim bu tohumu bebeğimi düşürdükten sonra tekrar hamile kalamıyordum... 1 sene sonra hayıt tohumu kullandım 2 ay kullandıktan sonra hamile kaldım... arkadaşıma verdim oda 2 ay sonra hamile kaldı... pko hastası bi arkadaş yumurta büyütme tedavisi görürken tavsiye ettim oda kullandı ve hamile kaldı... ben bu yolla hamile kalan 3 kişiye şahidim önce Allah isteyecek tabiki... bu sayfayı görünce bu umutlu hikayeleri paylaşmak istedim... bi uzmanın dediğine göre bu bitki kadınlariçin yaratılmış olmalı... hepinize acil şifalar 2011 bana uğur getirdi oğlumu kucağıma aldım... 2012 de sizlere uğur getirsin inşaallah Allah gönlünüze göre versin...

denizcim daha 12. gününmüş ya hemen bozma moralini olmıycak diye kendini şartlandırma sen elinden geleni yap genede canım Allah ın izniyle olur inşallah

günaydın gamzecim nasılsın sen ne zaman gidiceksin canım başka doktora hayıt gerçekten çok faydalı bi bitki bende geçen sene kullanmaya başladığımıın 2. ayında hamile kalmıştım ama malesef düştü birde 3-4 kere denedim hayıt içtiğim ay yumurtam büyüyodu içmediğim ay büyümüyodu 1 yıldır ben hiç bırakmadan kullanıyorum

zeyzey1985 kullanıcısından alıntı

arkadaşlar bir şey soracağım pko hastasıyım glukofeni kullanıyorum 1 haftadır aynı zamanda hayıt tohumunun iyi geldiğini öğrendim sabah ve akşam demleyip içine bal karıştırıp içiyorum ilaçla birlkte kullanmam da bir sakınca var mıdır?

benim prolaktinim yüksek olduğu için keşfetmiştim bu tohumu bebeğimi düşürdükten sonra tekrar hamile kalamıyordum... 1 sene sonra hayıt tohumu kullandım 2 ay kullandıktan sonra hamile kaldım... arkadaşıma verdim oda 2 ay sonra hamile kaldı... pko hastası bi arkadaş yumurta büyütme tedavisi görürken tavsiye ettim oda kullandı ve hamile kaldı... ben bu yolla hamile kalan 3 kişiye şahidim önce Allah isteyecek tabiki... bu sayfayı görünce bu umutlu hikayeleri paylaşmak istedim... bi uzmanın dediğine göre bu bitki kadınlariçin yaratılmış olmalı... hepinize acil şifalar 2011 bana uğur getirdi oğlumu kucağıma aldım... 2012 de sizlere uğur getirsin inşaallah Allah gönlünüze göre versin...
erdin kullanıcısından alıntı

Arkadaşlar merhaba,ben yaklaşık 2 aydır hayıt suyu içiyordum.2 şişe bitirdim ve 3. şişeye yeni başladım.adetim 6 gün gecikti.bugün test yaptım ve pozitif çıktı.az önce kan verdim sonucunun çıkmasını bekliyorum garanti olsun istedim.yanlış çıkma ihtimali oluyor evde yapılan testlerin.inşaallah doğrudur.çatlıyorum şuan meraktan. en kısa sürede tekrar girer bilgi veririm size.:)):)):))

günaydın tatlım valla pazartesi gitmeyi düşünüyorum olmazsada yani hafta içi gitcem şoku yeni yeni atlatıyorum .ben bu ay yeni başladım adetimin ilk günü bugün 14. günüm bitmek üzere şişe suyunu kullanıyorum .ama adetimin 12. günü gittim işte büyüme yoktu bide manyak kadın miyom çıkardı .olabilirde olmayabilirde dedi birdesen nasılsın canım

Cnm bk bi yumurta daha ckti.vardir bundada hayir.incire dvm bide havuc ye bol bok.sabh aksam birer brdak süt ic

denizcim daha 12. gününmüş ya hemen bozma moralini olmıycak diye kendini şartlandırma sen elinden geleni yap genede canım Allah ın izniyle olur inşallah

Cnm bk bi yumurta daha ckti.vardir bundada hayir.incire dvm bide havuc ye bol bok.sabh aksam birer brdak süt ic

Sagolun kizlar valla yolda aglamamak icin zor tuttum kendimi pazartesiye kadar 2kg incir yicem bana anca yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…