klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

gamzeilhan başka doktorlara da görün mutlaka.tek doktorla sınırlı kalma.koca miyomu görmeme ihtimalini düşünmek bile istemiyorum.doktorlara bile güvenemiyoruz yaa
canım senın dr ne dedi gıttınmı?
İğnemi oldum. Yarın yapacağım yazılıları da hazırladım. Ama fire vermişiz :KK1:

kızz ne firesi soru ve cvpları yazsana ögrrencılere verıyım ayy ne sınır olurdum ögretmenlere okuldayken onların işide zormuş.:KK34:

Ben de az önce maydnz süt buhari yaptm gercektn iltihap varsa söküyr.aman aman sökmyrda ben kalktm peceteye sildm sürüldü öyle yani.evet 7gün okuyacn canım

sütle yapılması sartmıkı yaa yazık süt e onu suylada yapanlar var.tamam canım haftaya baslıcam öptüm :KK54:

İNŞALLAH OLUR CANIM YA BAK NE GÜZEL Bİ SORUNUN DAA YOKMUŞ inşallah rabbim seninde bebişini kucağına sağ salim verir de sende mutluluğa kavuşursun onunla berabaer sıkma canını hiç bi zaman hep umutlu ol:KK9::KK9::KK76::KK76:

çok sağol çok teşekkür ederim inşallah hepimiz hayırlısı ile hayırlı evlat sahibi oluruz

hiç sorma canım ya bugün şok oldum 3 yıldır sürekli muaynedeyim hadi onuda geçtim daha geçen ay ulturasondaydım yani hemen adet oluncamı çıktı bu birde 3 veya 4 cm bence bu kadının aklı başka yerdeydi yada yumurtalığımı miyom zannetti benim tek yumurtam rahime yapışmışya sol taraf onu gördü diyorum anlamadı :KK4:dövcem sonuç alınca bu aptalı varya akşama kadar beni ağlattı:KK43:yanımda olduğun için çok saol canım.sen ne yapıyorsun :KK16:

Tatlım hastane, muane odası çok farklı psikoloji büyük umutlarla gidiyosun. aslında bazen dr un ne söyleceğini biliyosun ama yinede kendini kandırıyorsun bide beklediğin kötü haberi verince resmen yıkılıyorsun gözlerin doluyo çıkınca hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorsun ama frenliyosun kendini. Ağlama üzülme denilsede boş .

Bende ne yapıyım işte temizlik yaptım şimdi uyuyacağım yarın gezmeye gidicez kafamı dağıtıcam cuma günü kontrolüm var bakalım artık hayırlısı olur inşallah.

günaydın canım!! kızlar ya benim şöyle bir sorunum var, bugün ve ctesi çalışma günümüz ama dün bi yanma başladı bende, malum bölgede.. pişik gibi sanki.. aynadan bakmaya çalıştım da kızarmş sadece..bide idrar deyince çok acıyo =( akşama kdr düzelmesi lazım yoksa çok yanım yancak diye korkuyorum.tavsiyesi olan var mı? nası geçircem ben bu yanmayı?

sen kayıplara karıs sonra beni kimse sormamısss:KK4:nerdesinn senn öözzgee

ah canım sorma ayaklarıma karasular indi birde bulasık yıkadım evi süpürdüm kahve aldım eminönunde bilirmisin mehmet efendi taze cekiliyor onu içtim:126:biraz öncede gecmişi okudum.kocam yorgunlukdan uyuyor bilg.bana kaldı anamm saat 8:30 igneyi hatırlatın bana burda görurseniz.
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kızım neler oldu bilsen....:KK52::KK52::KK52::KK52: o yüzden haber veremedim.:18::18::18::18:
pazar günü ben burda yazarken eşim pc yi istemişti. malum aramız bozuktu biliyorsunuz. buraya yazdıklarımı tek tek okudu.
ve çooooooookkk kızdı:18::18::18::18: sen bizim yatak odamızı mı paylaşıyorsun, ben seni daha önce uyarmadım mı ben kadınların birbirleriyle yatak odası muhabbetlerini seviyorum sakın böyle bişey yapma demedim mi dedi.. tartıştık bayağııı... hem de nasıl? 8 yıldır tanıdığım eşimi ilk kez bu kadar sinirli gördüm. pc ye bile tekme attı adam:18::18::18::18:
ya aslında haklıydı ama ben de o an susamadım. alttan alamadım. zaten kızgındık birbirimize. hem sen bizi anlayamazsın orası çok farklı bir ortam dedim. bağırdı. hayatta bir tek senin mi çocuğun olmuyor, tevekkül et artık, kaç aydır beni bile umursamıyorsun, hayatın bebek oldu dedi:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
malesef öyle...
evet aynen bunlar oldu. 1 gün konuşmadık. ben sakinleşince özür diledim. haklı olduğunu söyledim. (haklıydı da)
vs... barıştık sonra. sonra pazartesi akşamı annemler geldi. dün gittiler. dün girdim ama kimse yoktu. akşam da evde değildim.
özledim valla:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Son düzenleme:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kızım neler oldu bilsen....:KK52::KK52::KK52::KK52: o yüzden haber veremedim.:18::18::18::18:
pazar günü ben burda yazarken eşim pc yi istemişti. malum aramız bozuktu biliyorsunuz. buraya yazdıklarımı tek tek okudu.
ve çooooooookkk kızdı:18::18::18::18: sen bizim yatak odamızı mı paylaşıyorsun, ben seni daha önce uyarmadım mı ben kadınların birbirleriyle yatak odası muhabbetlerini seviyorum sakın böyle bişey yapma demedim mi dedi.. tartıştık bayağııı... hem de nasıl? 8 yıldır tanıdığım eşimi ilk kez bu kadar sinirli gördüm. pc ye bile tekme attı adam:18::18::18::18:
ya aslında haklıydı ama ben de o an susamadım. alttan alamadım. zaten kızgındık birbirimize. hem sen bizi anlayamazsın orası çok farklı bir ortam dedim. bağırdı. hayatta bir tek senin mi çocuğun olmuyor, tevekkül et artık, kaç aydır beni bile umursamıyorsun, hayatın bebek oldu dedi:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
malesef öyle...
evet aynen bunlar oldu. 1 gün konuşmadık. ben sakinleşince özür diledim. haklı olduğunu söyledim. (haklıydı da)
vs... barıştık sonra. sonra pazartesi akşamı annemler geldi. dün gittiler. dün girdim ama kimse yoktu. akşam da evde değildim.
özledim valla:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Günaydn cnm ya.üzüldm yasadklarına..bizi bırakmaycksn dgl mi

insallah canim bu islerde edilen dualar cok onemli sen bu devlet hastanesindekileri takma kafana bence baska bisey gordu slklar senin dedigin gibi ama gene kafandaki soru isaretlerini kaldir sen gamze bu ay ilac icmedinde sen niye icmedin canim merak ettim
evet canım haklısın .ilaç içmedim çünkü doktor bir ay içiriyor bir ay ara verdiriyordu .bende dedim bu ay ilaçsız kontrole gideyim .ordada malüm saçmaladılar işte.ben aylardır kontroldeyim koca miyom çıkmadıda ilaç kullanmayınca gittiğimde çıktı galiba:KK9:

X