klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ohhh maşallah kızzz iyi gezmişsin. Ben de 8:30 iğne yaptırmaya gitçem . Hatırlatırım sanada

Çok sevindim kist olmamasına canım. Hadi yeni tedavin hayırlı olsun bakalım. İnş bu sefer göbişler dolcak

Yazdıklarını okudum hayırlı olsun nikahın Allah bir yastıkta kocatsın :) ee anca eve geldim yarına iş bırakmamaya çalışıyorum birde bahar temizliği yaptım onu sonlandırmaya çalışıyorum. Aman boşversene ne yumurta var nede başka birşey düşünmüyorum artık o yüzden normal hayata devam inşallah yarında iyi bi stres atıcam

evet canım cuma gitcem 12 gun olcak zaten önceden benim bir 12 gun buyumustu birde 17 gun buyumustu herhalde gene 12 gun buyucek
kııızzz kime kustun sen
yaa off insanlara uzuldum resmen tedavıye almadılar kızbirde elif benim bu kullandıgım ılac hala yok piyasada yurtdısından gelmiş gumrukde sorun cıkmıs bekliyormus bana ilacı nerden buldun dediler bende eczaneye yolladım her soranı sonra ben şimdi 2 taktım 3 de hemşire aldıgın yere git degiştir dedi ilacda bişey varmıs ambalajıyla ilgili neyse gittim degiştirmeye adam dıyokı abla yok ilac yok en son sana sattım dedi millet bulamıyor sen degişmek ıstıyosun dedi..birde ben dedim sana referans oluyorum herkezi sana yolluyorum değiştirceksin dedim geliyolarda ilac yok satamıyorum dedi neyse degistircek 3 kutuyu ilac gelince pazartesi salı gelir dedi.gerci ben 3 kutuya gecmem ama gene degiştirsin hemşire beyenmedibir dahaki ay lazım olur yaa birde ilacı bulamayıp bu ay tedaviye ara verenler var.ben gene sanslıyımniye baska ilac yazmıyor ki neyse ben ilcı buldugum için bişey demedim ama bulamayanlar baska ılac isteseler ya dimi ama

amanda benım yıyenım ıgne mı olacak mıs :)) kıyamam ben ona... arzu senın pabuclar atıldı gıttı :)()))) hayırlısı ıle bır cınsıyetı bellı olsa :)))

Valla ya kimse beni sormuyor. Herkes bebişi soruyor valla. Pabucum dama atılmakla kalmadı, tekrar yerlere bile düştü

Bak işte neleri var. Yazık o insanlara, insanların umutlarını kırıp bundan mutlu olanlar var . Sen de artık olumsuz düşünmeyi bırak. Bu ay herşey yolunda gidecek allahın izniyle

burda da doktor kım gelırse aynı ıgneyı verıyor. burdada sadece bır eczane satıyor bu ıgnelerı. eczacılar odası bellı bır lımıt koymus ornegın A ECZANESI 5 tane satıyor 6. satamıyor B ECZANESINE gecıyor sıra. her seferınde eczacılar odasına gıdıp ogrenıyorsun kımde oldugunu ondan alıyorsun. ben bugun yetısemedım 5 te kapandı orası o yuzden ogrenemedım. yarın gıdecem daha ılacları almaya. evde var allahtan benımde. o yuzden onemsemedım. bakalım yarın bende ugrasacagım eczane ıle galıba. saat kacta vurulsam dıyorum sabah mı aksam mı vurulsam bılemedım dr da sormadım.

saol canım benim iyi hadi bakalım yap temizliğini fazla da kendini yorma dikkat et ne olursa olsun

Bak işte neleri var. Yazık o insanlara, insanların umutlarını kırıp bundan mutlu olanlar var . Sen de artık olumsuz düşünmeyi bırak. Bu ay herşey yolunda gidecek allahın izniyle
kızlar ben neye uzuldum biliyomusunuz anlatıyorum;
  1. klomenlede 1 tane yumoş oluyordu
  2. oda 18 mm oluyordu
  3. oda 12 yada 17 gun buyumus yani gec buyumus oluyordu.(aslında gec degilde aynı)
  4. ve tutmadı yani bu ayın klomenle olan aydan bir farkkı yok ki
  5. o yuzden tutcak gibide hisswtmıyorum üzülüyorum
  6. heee bir tek fark olcak oda spremler yıkancak ve yakın yere bırakılcak.
yani canlarım anlıyosunuz dimi beni ah bir tutsa bebiş orda deseler o an dunyada benden mutlu ınsan olurmu ki bilmiyorum.

kız at sunları kafandan. olacak ınsallah. dusun o spermlerın kat ettıgı yolu epey bır kısaltıyorsun hemen hemen yumurtanın yanı bası sayılır :)))))))))) bu buyuk bır sans tabı. ama sen calısmaları aralıksız devam et:))))))) küslük yorgunluk bas agrısı falan olmasın :))) ıyı calıs ha :)

yaa insan içine gırınce anlıyor niye bu ılaclar boyle ki valla hemşire degiştir dedi ya o adam degistirmem deseydi bende şikayet etmelik yerler arıcaktım nerelere edebilirim diye size sorcaktım ama sagolsun degiştircek.

yok kız calısıyorumda yaa bu kanamayı sorcaktım boyle seyler olunca unuttum arzuda sor demişti.şimdi kızcak bana

O yıkama işleminden çok spermler yumurtaya 20 dk mesafede olcak canım benim. Belki vajina girişinde spermleri öldüren antikor üretiyordur vücudun . Bak stres yapma kızıyorum ama aaaaaaa . Düşünmek yok . Yasaklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…