klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

O yıkama işleminden çok spermler yumurtaya 20 dk mesafede olcak canım benim. Belki vajina girişinde spermleri öldüren antikor üretiyordur vücudun . Bak stres yapma kızıyorum ama aaaaaaa :KK20:. Düşünmek yok . Yasaklıyorum:KK19:
aslında stresli degilim suan biliyomusun hani olmıcak dıye kendimi hazırlıyorum inş.olursa o zaman dunyalar benim olcak ya oldugunda delirirsem diye korkuyrum.:KK52:

aslında stresli degilim suan biliyomusun hani olmıcak dıye kendimi hazırlıyorum inş.olursa o zaman dunyalar benim olcak ya oldugunda delirirsem diye korkuyrum.:KK52:
Kıızzzz zaten deliyiz hepimiz , daha ne kadar delircez ki :))) İnş canım bu ay bebişin olacak. Kız bak bebişlerin cinsiyetleri farkl olursa . Alırım bebişini büyüyünce bizimkine ona göre :)))

yok kız calısıyorumda yaa bu kanamayı sorcaktım boyle seyler olunca unuttum arzuda sor demişti.:KK8:şimdi kızcak bana:KK14:

sorun olacagını sanmıyorum benımde kahverengı gıbı bır kac gun surdu adetten sonra galıba ıgneler yapıyor bırazda. ama cuma unutma yınede sor sen...

Gamzecim çok geçmiş olsun canım. Bence başka bi doktora daha görün. O da aynı şeyi söylerse doktorunu değiştirirsin. İnş yoktur miyom falan canım. Moralini de hiç bozma
çok tşkederim tatlım.öyle yapıcam profösör recai babuçcu var ankarada ufuk hastanesinde ona gitcem birde ama böylebişey yoktu canım ya kaç aydır ulturasonlardayım çıkmazmı bu akıllı böyle diyor ama tam bişey diyemiyoruz dedi bidaha baktırcam dedi zaten kendi bakmadı acayip bu devlet hastaneleri :KK5:bebişe iyi bak o bizim sayfamızın uğuru:nazar:

çok tşkederim tatlım.öyle yapıcam profösör recai babuçcu var ankarada ufuk hastanesinde ona gitcem birde ama böylebişey yoktu canım ya kaç aydır ulturasonlardayım çıkmazmı bu akıllı böyle diyor ama tam bişey diyemiyoruz dedi bidaha baktırcam dedi zaten kendi bakmadı acayip bu devlet hastaneleri :KK5:bebişe iyi bak o bizim sayfamızın uğuru:nazar:

İnş bişey çıkmıcak . İçini ferah tut. Ben dedim size ayağımı sürüdüm diye hastanede sonuç alırken. Daha çok hamiş çıkçak çooook:KK16:

Gamze geçmiş olsun bu kadar zamandır Dr a gidiyorsan illaki çıkardı sanırım bir anda olucak birşey değil sen yokmuş gibi düşün sıkma o güzel canını

Gamze geçmiş olsun bu kadar zamandır Dr a gidiyorsan illaki çıkardı sanırım bir anda olucak birşey değil sen yokmuş gibi düşün sıkma o güzel canını
hiç sorma canım ya bugün şok oldum 3 yıldır sürekli muaynedeyim hadi onuda geçtim daha geçen ay ulturasondaydım yani hemen adet oluncamı çıktı bu birde 3 veya 4 cm bence bu kadının aklı başka yerdeydi yada yumurtalığımı miyom zannetti benim tek yumurtam rahime yapışmışya sol taraf onu gördü diyorum anlamadı :KK4:dövcem sonuç alınca bu aptalı varya akşama kadar beni ağlattı:KK43:yanımda olduğun için çok saol canım.sen ne yapıyorsun :KK16:

kızlar ben neye uzuldum biliyomusunuz anlatıyorum:KK8:;
  1. klomenlede 1 tane yumoş oluyordu
  2. oda 18 mm oluyordu
  3. oda 12 yada 17 gun buyumus yani gec buyumus oluyordu.(aslında gec degilde aynı)
  4. ve tutmadı yani bu ayın klomenle olan aydan bir farkkı yok ki
  5. o yuzden tutcak gibide hisswtmıyorum üzülüyorum
  6. heee bir tek fark olcak oda spremler yıkancak ve yakın yere bırakılcak.
yani canlarım anlıyosunuz dimi beni :KK53: ah bir tutsa bebiş orda deseler o an dunyada benden mutlu ınsan olurmu ki bilmiyorum.:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
inşallah tutcak canım içini rahat ve ferah tut önce morel :KK16:

Canım korkma ya. Seni çok iyi anlıyorum stres yapıyorsun . Yumoşlar büyürken ağrı yapıyorlar canım. Sen içini ferah tut. Bak 1 güncük kaldı kontrole gitmene
bu aksamdan takili kalmis cep tlfonunda :KK9:
yazdırmazmıyım hıc aslında evde var dolapta ama ben bır sey olmustur dıye gecen aydan tam yenıden yazdıracam. bakalım yarın raporu yetıstıremezsem para ıle alırım artık. gecen ay paralı 800 dü raporla 300 e aldık...
bu da :KK9:
Kıızzzz zaten deliyiz hepimiz , daha ne kadar delircez ki :))) İnş canım bu ay bebişin olacak. Kız bak bebişlerin cinsiyetleri farkl olursa . Alırım bebişini büyüyünce bizimkine ona göre :)))
olur kiz kerteriz ayy arzu bir gobusume dussunde cinsiyet falan hic onemli degil inan
sorun olacagını sanmıyorum benımde kahverengı gıbı bır kac gun surdu adetten sonra galıba ıgneler yapıyor bırazda. ama cuma unutma yınede sor sen...
cuma kesin sorcam canim
İğne vakti geldi sayılır. Ben de çıkıyorum iğneye. Yarım saate dönerim. Görüşürüz kızlar

yaptim canim yarinda yapcam bakalim.cuma ne dicekler ya gecen ay 18 mm di dedimya ben igneyi ertesi gun yaptim 19 falan olmustur.

inşallah tutcak canım içini rahat ve ferah tut önce morel :KK16:

öyle yapıcam canım benim :KK31:.bu arada sende çok fazla düşünme negatif şeyler de yumoş çabucak büyüsün içinden jünior çıksın :emir_bebek:

insallah canim bu islerde edilen dualar cok onemli sen bu devlet hastanesindekileri takma kafana bence baska bisey gordu slklar senin dedigin gibi ama gene kafandaki soru isaretlerini kaldir sen gamze bu ay ilac icmedinde sen niye icmedin canim merak ettim

gamzeilhan başka doktorlara da görün mutlaka.tek doktorla sınırlı kalma.koca miyomu görmeme ihtimalini düşünmek bile istemiyorum.doktorlara bile güvenemiyoruz yaa

merhaba kızlaaar..şöyle bir okudum da geçmişi, Allah bizi iyi doktorlarla karşılaştırsın inşallah!! Birşey bildiğimiz de yok, ne derlerse inanıyoruz sonuçta:KK43:

X