klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

biliyorum iyi değilsin bende ve hepimizde de aynı durum var bizi birbirimizden başkası zaten anlayamaz ama 2 ye 1 sen olsan hangisine inanırsın bence kafaya taktığın için oluyor sanki doktor bişi dememiş gibi hareket et biliyorum konu ile biraz alakasız olacak ama ben gözlerimden rahatsızdım bi doktora gittim miyop dedi birine gittim hipermetrop dedi başka birine gittim astigmat dedi hiç abartısız söylüyorum bi başkası miyop hipermetrop artı astigmat dedi bunlar hep 1-2 senelik aralarla oldu en son geçen sene gittim gittiğim doktorlara iyice bi saydı nasıl bu tanıları koyarlar falan diye o da gözlük numarasını ufaltıp miyop artı hipermetrop verdi kafam allak bullak olmuştu moralim bozuldu gözümle beraber ama hiç birinin gözlüğünü kullanmadım ve şimdi zehir gibiyim :)) anlayacağın kul bu şaşar da beşer de belki de haklı değil hem bundan öncekiler bişi yok dediler diyorsun neden olumluyu değil de hep olumsuza inanıp moralimizi bozmak için uğraşırız ki

tmm yeni üye oldum ama beni de aranıza almaz mısınız hem kimse yok denince kendimi hiçkimse gibi hissettim(

yok canım ben senin için söylemedim bütün kızlar için söyledim normalde bu saatte açık olurlar şimdi hiçbiri yok benimde canım sıkılıyo ondan söyledim bu arada sende hoşgeldin aramıza senin sorunun ne yazmışsındır da ben dikkat etmemişimdir

hb çok teşekkürler benim de 1.5 senelik evliliğim var 1sene 3 aydır da tedavi görüyorum hiç bi sorun yok deniliyore ama sonuç kocaman bi 0 bu arada özr çıkmam lazım yemek kurmam lazım allaha emanet görüşürüz inş.

İNŞALLAH OLUR CANIM YA BAK NE GÜZEL Bİ SORUNUN DAA YOKMUŞ inşallah rabbim seninde bebişini kucağına sağ salim verir de sende mutluluğa kavuşursun onunla berabaer sıkma canını hiç bi zaman hep umutlu ol

beni kimse merak etmemişş
sen kayıplara karıs sonra beni kimse sormamısssnerdesinn senn öözzgee
Kız deniz benim yerimede gez canım. Ben gezemiyom. Daha yeni oturdum sabahtan beri. Bir de yemek derdi var. O da sırada bekliyor

ah canım sorma ayaklarıma karasular indi birde bulasık yıkadım evi süpürdüm kahve aldım eminönunde bilirmisin mehmet efendi taze cekiliyor onu içtim:126:biraz öncede gecmişi okudum.kocam yorgunlukdan uyuyor bilg.bana kaldı anamm saat 8:30 igneyi hatırlatın bana burda görurseniz.

kızlar size anlatcak o kadar cok sey varki gezdiklerimi anlatıyım görduklerimi duyduklarımı siz secin

buarda bana bugun yazan alıntı alıp cevaplayamadıklarım canım arkidişlerim alınmayın sakın sizi cok seviyorum.

elifim elifim ne yaptın ne olmus kıst yazdında kacırdınmı?

canım gecmısı okuyayaım dedım olmadı :) neyse ben anlatayım kısaca. kıst falan yok gıtmıs cok sukur :) cok korkmustum. dr adet gecıkmesını pısıkolojık dedı sıtres yapmısım ben anlatınca anladı zaten :) bugun ıgnelerı yazdı yarın baslayacagım kullanmaya gonal f gergun 125 olacak ınsallah. pazartesıde kontrole gıdecegım bakalım ne olacak. gecen ay buyumustu 5 gunde herhalde. catlatma ıgnesını de yazdı. pazartesı belkı yaparım. sen sanırım cuma tekrar gıdecektın oyle mı

canım bugun zk gittim ya orda cok sasırcagım seyler gördum duydum.
belki siz biliyosunuzdur ama kkııızzzz cok kiloluları tedavi etmiyolaarrrrr
biri dr görüsüyordu bende kayıt yaptırırken duydum.kızda pco varmiş
tahliller falan hazır git zayıfla gel dediler kız özelde tedavi görmus ama buraya dönmüş
tahlilleri tekrarlamak ıstedi tekrarlasanda onlar 6 ay gecerli sen altı ayda 30 kilo vercekmisin dediler
kadın için cok uzuldum dusunsene
bende kiloluyum göbüsüm var bana zayıfla dediler ama tedavi etmeyiz demediler ki tedavi ediyolar.
sonra gene baska bir kadın kilolu hemşire olmaz dosyanı acamayız zaten heyetden onay cıkmaz zayıfla gel dediler:18:
onlar için cok uzuldum ama kendim için korktum:26:ya bir dahaki ay bana böyle derlerse

merak etme sen nıce kılolular hamıle kalıyor. bende cok zayıfım dıye banada mahalle baskısı yetıyor. yok ben cocuk falan tasıyamazmısım... bos ver sen onları takma kafana. olacak ınsallah bu ay daha kılo falan almayacan:) hem benım tanıdıgım gecen ay tüp yaptırdı ve oyle kılolu kı... bır gorsen zaten hamıle dersın.. ama masallah sımdı 2. ayı:)

kız dün ben yazdım ama benimde misafirim geldi ondan önceki günde eltimde yemek de idim zaten o sabah da nikahım vardı nikah falan yaptım şimdi boşa düştüm yazıyorum işte sen bu saatte ne temizliği yapıyon bırak öle kalsın ne kendini yoruyo canım sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…