klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Akigo canım kusura bakma ismini hatırlayamadım . Ne unutkanım ya. Nasıl oldu gribin. Çok dikkat et kendine. Ihlamur iç. Sakın ola başka bitki çayları içme.

Akigo canım kusura bakma ismini hatırlayamadım . Ne unutkanım ya. Nasıl oldu gribin. Çok dikkat et kendine. Ihlamur iç. Sakın ola başka bitki çayları içme.

Adım ayşegül canım ehh biraz daha iyiyim umarım kısa zamanda atlatırım...Sen neler yapıyosun bebiş rahatsız ediyo mu çok??

doğru diyorsun ben sabah bir çalışma yapayım kocanın aklına girip hazır yumurtalar çatlamaya başlamışken boş durmamak lazım

Adım ayşegül canım ehh biraz daha iyiyim umarım kısa zamanda atlatırım...Sen neler yapıyosun bebiş rahatsız ediyo mu çok??

Şuan ne mide bulantısı ne baş dönmesi falan yok canım. Ama kasıklarıma arada sancı giriyor o kadar. Annesini üzmicek benimki galiba
senin nasıl geçiyor? Benim birazdan öğrencim gelcek. 1 saat sonra gelirim gene. Öpüldünüz

Sansima doktor yok.sabah gidicem.
Ben tarlusala basladim zaten uc gundur.sevkimi imzalatmamisim.onun icin gittim aslinda.goguslerim felaket.merdivenden inerken bilr acio.ustume zaten yatilmio.38.gun bugun

Hoşgeldin zenderu

bu arada yazmışmıydın bilmiyorum sonucu, 25 nisanda belli olucaktı galiba var mı bir sonuç, güzel haberlerini bekliyoruz...

hoşbulduk canım. ben de henüz sonuç yok. hasta olmadım daha. belirti de yok. ama ümit de yok. çünkü yumoş yoktu bu ay.

Tedavin hayırlı olsun canım. İnş hemen hamiş kalırsın. Kullandığın ilaç hakkında ne yazık ki hiç bilgim yok
Amin canim, insallahhh.. Ben yurt disinda kaliyorum canim, o yüzden ilacimin ismi clomifen (Türkiyedeki Klomen hapi gibi aynisiymis)
Burda okudugum kadariyla doktor sizi 2 kez ultrasona cagiriyor dimi? Sanirim ilk ay oldugu icin kendiliginden bu hapla ne olcak diye bakicak.. :)

10. günde 13 mm çok normal canım hemde en düşük doz vuruldun sen iğneyi o yüzden hiç moralini bozma bence boş yere
yaa aslında ölçü iyide ben 1 den fazla yumos istiyordum
Denizcim dedgm duayi okumaya bsladn mi
başlayamadım canım evde durduğum yok ama hafta ya baslicam
canım sanada geçmiş olsun diyemedim
kızlar ben ben biraz çıkıyorum havuza gitcem yüzmeye spor merkezine biraz kafam dağılsın tşkederim yanımda olduğunuz için
spor iyi gelir bencede yap ve şöyle güzel bir dr görün bencede
canım bilgi.yaz ekliyelim listeye

Son düzenleme:

Beni 1 kez çağırmıştı canım. Heralde yumurta yeteri büyüklüğe gelmezse ikinciye çağırıyorlar. Seni yumurta takibine almıştır. İlacın etkisini ve dozunu ayarlayacaktır. Hayırlısı olsun bakalım. İnş güzel haberler verirsin bizlere

Kız deniz benim yerimede gez canım. Ben gezemiyom. Daha yeni oturdum sabahtan beri. Bir de yemek derdi var. O da sırada bekliyor

Son düzenleme:
Kızlar bugün doktora gittim bu ay da yumurtam buyudu çatladı ama tutmadı.doktor da diyor hiç problem yok herşey normal sabredeceksın diyor.iki gün sonra klomene başlıyorum.bu 3. ayım olacak bu ay da olmazsa rahim filmi cekecegiz dedi çok sıkıldım ben yaaa (

ahhh ahh hepimizde aynı dert allah derman versin inşallah ben 10 ay kullandım klomeni onunla beraber estrofem de kullanıyordum film çektirdim bişi çıkmadı her şey çok normal eşim de sperm sayısına baktılar o da çokiyi her şey çok iyi madem neden gelmiyor bu iyi haber yaaaa((

Aynen canım ya benim de eşimde problem yok bende yok ama yok yok gerçi rahim filminden sonra umutluyum biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…