klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Cnm sen özele mi gdyrdun öncedn?cünkü özel doktrlar bi kanser hastasini sömürürler bi de cocugu olmayan kadini. . .ben devlet hastanesndn şaşma drm.sadece tam anlamyla icine sinen doktru bulman belki zor olck.bulduktn snra ayni işi oda görüyr.hayiti birakmj Allahtn bk yumurta var gelismesi icn incır havúc yersn. Ya hc yumurtan olmasaydi. . .belkide miyomdan dolayi gebe kalmada zorlanyrsn.lütfn bence bugünkü doktruna dvm et .benim fikrim bu

Çok geçmiş olsun canım.
Sağol tatlı zümrem...
Canım umarım bir yanlışlık vardır... Ama miyomsa da benim üç tanıdığım da miyomla hamile kalıp sağsağlim doğurdular. Moralimizi yüksek tutalım hep olur mu????

Sibelciğim sana da iyi yolculuklar canım....

Deniiiiz. Gününe göre yumurtan çok küçük değil ki canım. Belki geç büyüyecek. Sıkma canını.....

bilmiyorumki tatlım valla kafam karıştı iyice .diğer doktorum özel poliklinikteydi yani sadece katkı payı alıyordu fazla para deyil yine sigorta karşılıyordu.ama varsayımlı konuştu bu doktor .zaten doktor kendi bakmadı diğer başka doktor baktı ulturasona ona sonuç gitti.bir dahaki ay adetinin 5.günü gel dedi tekrar bakcak ama folükülün var her 2 taraftada dedi.ama büyümemiş

inşallah canım yanlışlık olsun ama anlamadığım diğer doktorum bana 3 yıldır bakıyor ve son 6 ay 1 er ay arayla klomen ve çatlatma iğnesi kullandım olsa oda görmezmiydi

tşkederim canım herşeyin hayırlısı ama benim yerimde kim olsa şaşırmazmı 10 yıl önce küçük bir miyom saplanmıştı sonra soğan suyu çok kullandım ama ben bilmeden zayıflamak için kullanmıştım doktora gittim muaynede sordum miyom falan yok dedi .diğer doktorumda 3 yıldır bakıyor oda bişey demedi ama bugün böyle varsayımlı bişey dendi yani olabilirde olmayabilirde birdahaki adetinde tekrar bakıcaz dedi yani bunu anlamadım bu ulturason bugünmü gördü hemde 3 veya 4 cm miyomu

canım bence sen yine kendi doktoruna git devlettekiler başlarından savmak için ne olsa söylüyolar devlet hastanesinde bi doktor bana sende böbrek yetmezliği var demişti ben tabi panik oldum özele gittim hemen adam sana öyle söyleyene doktor nasıl denir dedi o yüzden bence sen kendi doktoruna git canım moralinide bozma hiç

çok morelim bozuldu tatlım yani kaç doktor demedi bu nasıl gördükü tam bişeyde demedi varsayımlı .haklısın galiba elifciğim nevarsa kendi doktorumuzda var hiç yumurtamın kaç mm olduğunuda demedi çok sayıda folükül var dedi yani bu yumurtalar hiçmi büyümemiş

Selam kizlar :)

Cok heycanliyim.. Bu cumartesi günde 1 tane olmak üzere 5 gün clomifen kullanicam.
Doktorum 6 Mayista ultrasona cagirdi, 13 mayista kan alip bakicakmis yumurtlama oldumu diye..
Yalniz bana catlatma ignesinden falan hic bi sekilde bahsetmedi ve yapmicakta sanirim..
Cok arastirdim hapi deli gibi nette.. Umarim iyi sonuclar aliriz hep birlikte..

Dikkat etmem gereken seyler varmi? Önerdiginiz herhangi birsey?

Bi yandan cok heycanliyim, bi yandan cok korkuyorum...

kızlar ben ben biraz çıkıyorum havuza gitcem yüzmeye spor merkezine biraz kafam dağılsın tşkederim yanımda olduğunuz için

Gamzecim çok geçmiş olsun canım. Bence başka bi doktora daha görün. O da aynı şeyi söylerse doktorunu değiştirirsin. İnş yoktur miyom falan canım. Moralini de hiç bozma

Tedavin hayırlı olsun canım. İnş hemen hamiş kalırsın. Kullandığın ilaç hakkında ne yazık ki hiç bilgim yok

eveeetttt bende bugün saat 12.00 itibariyle aşılamamı oldummm ve şu an evde yatıyorum, beni de listeye ekleyebilirsiniz artık

Allah'ım inşallah çabalarımızı boşa çıkarmaz da hayırlı sonuçlar alırız.

Hayırlısı olsun canım inş güzel haberlerini verirsin bizlere...

inşallah canım sağol, artık geri sayım başladı artık ama hiç ağrı, sızı yok anlamadım valla:44:

Herkeste farklı belirtiler olabilir canım. Bunları kafana takıp moralini bozma. Sen bacaklarını yukarı kaldırıp yat bugün. Hiç kalkma. Her ihtimale karşı yarın da eşinle ilişkiye gir. Sabah saatlerinde spermler daha kaliteli ve hızlı oluyormuş. Gerçi doktorun söylemiştir ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…