klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ya bu yumurtalardan nedir çektiğimiz. kaç cm olması lazım bu yumurtaların bilen yokmu ben tüp bebek tedasine başladım purogan 900 ml ,300 ml,300 ml vuruldum. artı yumurtaların şekil bozulmamaı için iğne verdi. onuda vuruluyorum. doktorcum sağolsun detayları paylaşmıyo benimle. sağda 4*9 solda 4*8 diye kıza yazdırdı. sağ 13 sol 12 cm olmuş. iğneye devam bugün yine gidicem de yumurta ne zaman toplancak merak ediyroum

canım benim bildiğim 18-20 mm olması gerekiyor günde 1,5 -2 mm büyüyor bi kaç güne normale gelir ve toplanır sanırım tedavin hayırlı olsun inşallah emeğinin karşılığını alırsın

gunaydinlarr kızlar dr ciktim 1 tane 13mm yumos varmis ilaca devam cuma gene bakacaklar biraz moralim bozuldu ama hiç yoktan iyidir dedim kocisle geziyoruz bugün program yoğun üzüntümu unuturum ben biliyorum zaten bu aıslama benim tutmicak ama hiç tüp için 2 tane yapmak zorundayız iş de :KK43:

canım moralını bozma ıgnelerde bırden gelısıyor. benımde ılk ıgnemde oyle olmustu sonrakı gun cagırdıgında hemen asılama yapalım dedı:) ben ıkı kutu kullandım sen daha ılk kutudasın ve cok dusuk doz senınkı bence sabret onlat gelısecek sen bıle ınananmayacaksın:))))))) gez toz dınlen takma kafana :)

kan versım geldım ıgneleı sonuclar cıkınca yazacak bakalım. daat 3 te cıkarmıs . ben de aksam olan bıtenı yazarım kızlar. gercı bende bırsey yok yazarsa bır ıgne ıste bakalım :))))))))

Günaydın . bu yumurtaların toplanması için yumurtalar kaç cm olması gerekiyor. bilgisi olan varmı ?
toplama için bilmiyorum ama çatlak mak için 18mm yumos olması lazım
Deniz hiç kafana takma bile en azından bi tane 13mm büyüklüğünde var biliyorsun benim 24. Gün olmasına rağmen hala bir tane bile büyümedi inş cuma gününe kadar büyüyüp çatlıyacak sıkma canını düşünme bile bak ben öyle yapıyorum normal hayatıma devam ediyorum üzülmüyorum artık yumurta oluşmadı diye kendimizi yıpratıyoruz büyüyeceği varsa da büyümüyor

Sizi hiç yalnız bırakmak istemiyorum ama burada olunca çok kafama takıyorum moralim bozuluyor yumurtayı felan unutup akışına bırakmak istiyorum o yüzden yazamıyorun

Aaaa kızıcam ama şimdi. Neden tutmayacakmış. Hemen olumsuz düşünme. Zaten dozun azdı ilaçta bence normal canım. Sen kafanı böyle şeylere takma.
Sana iyi gezmeler

Günaydın kızlar.....:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
Bel fıtığım azdı kızlar iki seksen yatıyorm evde:KK53::KK50::KK50::KK50: siz iyisinizdir inşallah....

Şiişşşşşt kız! Acı biber sürcem diline, ne demek tutmayacak????:KK20::KK20::KK47: 13 mm az mı kız!!! Bi kaç güne o 16-18 olur ki hem!!
Hadi gez toz gel, bi daha duymayacağız öyle cümleler senden tamam mı???:KK34::KK34::KK34:
ah kızlar gönlümden enaz 2yumos geçiyordu biliyorsunuz neyse beklicezz gorcez

Günaydın kızlar.....:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
Bel fıtığım azdı kızlar iki seksen yatıyorm evde:KK53::KK50::KK50::KK50: siz iyisinizdir inşallah....

Şiişşşşşt kız! Acı biber sürcem diline, ne demek tutmayacak????:KK20::KK20::KK47: 13 mm az mı kız!!! Bi kaç güne o 16-18 olur ki hem!!
Hadi gez toz gel, bi daha duymayacağız öyle cümleler senden tamam mı???:KK34::KK34::KK34:

Çok geçmiş olsun canım.

ben burdayım canım dün tatildi o yüzden giremedim senin kaçıncı günündü bugün 13 mm kötü değil ki hemen bozma moralini canım
10 günüm canım
canım moralını bozma ıgnelerde bırden gelısıyor. benımde ılk ıgnemde oyle olmustu sonrakı gun cagırdıgında hemen asılama yapalım dedı:) ben ıkı kutu kullandım sen daha ılk kutudasın ve cok dusuk doz senınkı bence sabret onlat gelısecek sen bıle ınananmayacaksın:))))))) gez toz dınlen takma kafana :)
kızlar ben kaçar sonra görürüz
elif sende kist ne olmuş sor yaz bize

10. günde 13 mm çok normal canım hemde en düşük doz vuruldun sen iğneyi o yüzden hiç moralini bozma bence boş yere

merhaba bayanlar, adetın 5.gunu gunde 1 tane klomen kullandım adetın 11.gununde sol tarafta 3 tane yumurtam kucuklu buyuklu sag tarafımda ıse 1 tane 20 mm yumurta olusmus ertesı gun yanı 12.gun ovıtrelle catlama ıgnemı oldum 14.gun dr gıttıgımde sag taraftakı yumurtamın catlamıs oldugunu soledı, bugunde catlama ıgnesının 9.gunu ve dayanamayıp test yaptım ıkıncı cızgı varla yok arası cıktı yanı cok dıkkatlı baktıgmda gordum beklkıde goz yanılmasıdır bılemıyorum, merak ettıyım sey ıgnenın etkısıyle ıkıncı cızgı cıkmıs olabılırmı ve hamıle olsaydım ıkıncı cızgı cıkarmıydı yoksa cokmu erken..

merhaba bayanlar, adetın 5.gunu gunde 1 tane klomen kullandım adetın 11.gununde sol tarafta 3 tane yumurtam kucuklu buyuklu sag tarafımda ıse 1 tane 20 mm yumurta olusmus ertesı gun yanı 12.gun ovıtrelle catlama ıgnemı oldum 14.gun dr gıttıgımde sag taraftakı yumurtamın catlamıs oldugunu soledı, bugunde catlama ıgnesının 9.gunu ve dayanamayıp test yaptım ıkıncı cızgı varla yok arası cıktı yanı cok dıkkatlı baktıgmda gordum beklkıde goz yanılmasıdır bılemıyorum, merak ettıyım sey ıgnenın etkısıyle ıkıncı cızgı cıkmıs olabılırmı ve hamıle olsaydım ıkıncı cızgı cıkarmıydı yoksa cokmu erken..

canım çatlatma iğnesi beta hcg içerdiği için 2. çizgi çıkmış olabilir iğnenin etkisi 12-13. günü geçiyor benim bildiğim yani 12-13. gün testi tekrarla bence inşallah iyi sonuçlar alırsın

Slm kizlar nasilsiniz bakim nevsehire gidiyorum otobusteyim oyle yaziyorum ya dun qeceden beri kasiklarim asiri batiyo we soylemesi ayip gaz asiri war ne oluyor bana ya

kızlar canım çok sıkkın :KK19:sabahın köründe kalktım yollara düştüm :KK14:bu sefer kendi doktoruma gitmedim devlet hastanesine gittim adetimin 12. günü diye .heves ve heyecanla yumurtamın gelişip gelişmediğini öğrenmeye:KK5:tabi sıra bekle bekle sonra gir doktora herşeyi baştan anlat sonra ulturasona yönlendiril .neyse dedim sabır ulturasondada bekle bekle .nihayet sıram geldi ve girdim .:KK5:alttan bakılırken tabiki birde doktor ne desin rahim arka duvarında varsayım olarak 3 veya 4 cm miyom olabilir:KK53::KK53:ve ben şoooook .+yumoşlar ilaçsız büyümemiş:KK43:bidaha şok:KK43: .eeee ozaman bu miyom olabilirde diğer doktorum körmüydüde göremedi:44:adam kaç aydır takip ediyor .napcam şimdi ben akıl verin bana:KK50::KK50::KK28:folükül var çok ama gelişmemiş((((

Son düzenleme:
Gamzecgm sen ne yaptn merakla seni bekliyrm
şoktayım kuzum valla yazdım herşeyi noktası virgülüne :KK5:ama ben yinede hayıt suyunu bırakmıycam 3 ayda etki gösteriyormuş polenide bırakmıycam ...3 ay kullancam bidaha gitcem zaten lmazsa kararımız tüp bebek veya aşılama:KK19:

canım çatlatma iğnesi beta hcg içerdiği için 2. çizgi çıkmış olabilir iğnenin etkisi 12-13. günü geçiyor benim bildiğim yani 12-13. gün testi tekrarla bence inşallah iyi sonuçlar alırsın

cok tksr ederım, hıc umıdım yok ama cıkmadan candan umıt kesılmezmıs :)

kızlar canım çok sıkkın :KK19:sabahın köründe kalktım yollara düştüm :KK14:bu sefer kendi doktoruma gitmedim devlet hastanesine gittim adetimin 12. günü diye .heves ve heyecanla yumurtamın gelişip gelişmediğini öğrenmeye:KK5:tabi sıra bekle bekle sonra gir doktora herşeyi baştan anlat sonra ulturasona yönlendiril .neyse dedim sabır ulturasondada bekle bekle .nihayet sıram geldi ve girdim .:KK5:alttan bakılırken tabiki birde doktor ne desin rahim arka duvarında varsayım olarak 3 veya 4 cm miyom olabilir:KK53::KK53:ve ben şoooook .+yumoşlar ilaçsız büyümemiş:KK43:bidaha şok:KK43: .eeee ozaman bu miyom olabilirde diğer doktorum körmüydüde göremedi:44:adam kaç aydır takip ediyor .napcam şimdi ben akıl verin bana:KK50::KK50::KK28:folükül var çok ama gelişmemiş((((
arkadaşım moralini bozma çünkü beyindeki hücreler yumurtlamayı sağlıyor ben de çok moral bozukluğu olan ay kist oıluşmuştu allaha çok şükür kisti hallettik ama daha da beklemedeyiz bu ay da olmadı işte normalde bu ayın 30 da olmam gereken adeti bugün gördüm ama her işte bi hayır vardır benim adet düzensizliğim vardı doktor ilaç ile düzene koyuyordu ama bıraktım gitmiyorum hastaneye sıkıldım artık çünkü soğan kürü adet düzeni için çok iyi geliyor ayrıca hayıt tohumu kaynatıp suyunu içiyorum adetim allaha şükür düzene girdi ama bu ay erken oldu neden diye sordum etraftakiler de çokcuk için yer açılıyormuş falan dediler bana kalırsa da saçma bende strestendir diye tahmin ediyorum ayrıca yumurtanın erken çatlaması için de incir kürü çok iyi geliyormuş etrafımda o şekilde hamile kalanları çok duydum rabbim hepimiz için hayırlısı ne ise onu nasib eder inşallah

X