klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

olsun canim sen sis de bebis e bisey olmasin sonra verirsin kilolari
Canım için rahat olsun çünkü iğneler ilaçların yapamadığını yapıyor çokta etkililer kendimden biliyorum
ahh canim ah hic buyuduklerini hissetmiyorum klomenle hissederdim korkuyorum bu 75 doz buyutmicek diye
Kızlar ben iğnemi yapıp geliyorum 10 dk içinde. Görüşürüz
yap gel hadi sifa olsun
ben de tarlusal içtim bugün.olayım bir önce de 2.kez klomene başlayayım.mayıs uğur getirir inş

iyi yaptin bence neden dr vermediki acaba ins 1 taneyle olursun hemen

Canım kafana takma çünkü benimde ne ağrım ne sızım oldu hiçbir belirti yoktu yani

Kızlar ya iğneyi güzel yapamadım. Tam boşalmadı içindeki. Çk canım acıyınca çektim. Karnımdada sanki arı sokması gibi bi kabarıklık oldu. Sizce bişey olurmu bu şişlikten . Eşimde evde yok bu gece. Kendine iğne yapanların başına hiç böyle bişey geldimi?

cnm rahimde kalınlaşma var gebelik de olabilir dediği için vermedi.geç döllenme falan olur risk olmasın dedi.hani 3/4 falan görsem testte başlamayacaktım ama 1 çıkıo sürekli demekki yok bişi

Büyümemişse dozu arttırır canım üzülme sen o zaman mutlaka büyür. Önemli olan çok büyümemesi bence . Doktorun ilacın nasıl etki edeceğini bilmediği için dozu az başlatmıştır.

Canım kafana takma çünkü benimde ne ağrım ne sızım oldu hiçbir belirti yoktu yani
ins canim buyuyolardir
benim son 3 gun kanadi hep 3.gunde canim yandi senin gibi cektim ama 75 oldugu icin ilac iceri gitti onu biliyorum.
cnm rahimde kalınlaşma var gebelik de olabilir dediği için vermedi.geç döllenme falan olur risk olmasın dedi.hani 3/4 falan görsem testte başlamayacaktım ama 1 çıkıo sürekli demekki yok bişi
Eh yani yaa bebek varsa ayy ben korkar icemezdim
Büyümemişse dozu arttırır canım üzülme sen o zaman mutlaka büyür. Önemli olan çok büyümemesi bence . Doktorun ilacın nasıl etki edeceğini bilmediği için dozu az başlatmıştır.

yaa isde toz artarda ben tez canli carsamba olsun istiyom yumoslarr ayy bir akintim basladi anlatamam sanki yumos catliyor kiizz bunlar buyemeden yokmu oluyolar acepp ayy ne takinti kariyim yaa offf dusunmiyim diyom dusunuyorum isde Allah buyuk tez vakitde versede daha fazla yipranmasak.

ya içimde öyle bir his olsa içmeyecektim gerçekten.ama yok yani.adet sancısı çekiyorum ara ara ama gelmiyor.zaten günde 2 içilmesi gerekiyor tarlusal ben 1 aldım bugün.hayırlısı yaaa.

Canım akıntın nasıl? Tarif et bakiim . Valla işte bende takntılıyım. Şimdi bu iğneyi bi de şişliği takım kafaya. Eşim de yok sabaha kadar düşünürüm şimdi

ya içimde öyle bir his olsa içmeyecektim gerçekten.ama yok yani.adet sancısı çekiyorum ara ara ama gelmiyor.zaten günde 2 içilmesi gerekiyor tarlusal ben 1 aldım bugün.hayırlısı yaaa.
banada gunde 1 tane dedilerdi ayyy bu ilaclarda kim ne yapcagini sasiriyor

Canım akıntın nasıl? Tarif et bakiim . Valla işte bende takntılıyım. Şimdi bu iğneyi bi de şişliği takım kafaya. Eşim de yok sabaha kadar düşünürüm şimdi

cok ayipdir soylemesi sumuk gibi bisey az az yapiskanli birde altima kacirmis gibi kilot siril siklam anlatamam niye boyle oluyorki acaba adet yeni bitti

cok agrım var dayanamadım ılac aldım ayyy sabah olsa hayırlısı ıle ınsallah. bırde carsamba gelse haftaya tabı :) cok sey mı ıstıyorum hemen olsun bıtsın ıstıyorum ıste ...

cok ayipdir soylemesi sumuk gibi bisey az az yapiskanli birde altima kacirmis gibi kilot siril siklam anlatamam niye boyle oluyorki acaba adet yeni bitti

Tamam canım yumurtan Nerdeyse yeterli büyüklüğe gelmiş. Bak gör çarş günü doktor yumoşların büyümüş dicek ve çatlatma iğneni verecek Cuma da hayırlısı ile aşılaman yapılacak . Sonra da gelsin bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…