klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

cok agrım var dayanamadım ılac aldım:KK43: ayyy sabah olsa hayırlısı ıle ınsallah. bırde carsamba gelse haftaya tabı :) cok sey mı ıstıyorum hemen olsun bıtsın ıstıyorum ıste ...

Ayyy canım ya nasıl heyecenlısn dimi? Seni çok iyi anlıyorum. Hiç de çok şey istemiyorsun. İsteklerin gayet de doğal. Hepsinin sırası gelecek

Ayyy canım ya nasıl heyecenlısn dimi? Seni çok iyi anlıyorum. Hiç de çok şey istemiyorsun. İsteklerin gayet de doğal. Hepsinin sırası gelecek

degıl mı ya :) ayyy cok sukur kendıme ugrasacak bırseyler bulmam gerek yenı bır elişi bulayım ınsallah o zaman vakıt cok cabuk gecıyor:)

Tamam canım yumurtan Nerdeyse yeterli büyüklüğe gelmiş. Bak gör çarş günü doktor yumoşların büyümüş dicek ve çatlatma iğneni verecek :KK16: Cuma da hayırlısı ile aşılaman yapılacak . Sonra da gelsin bebiş :KK49:[/QUOTE

evet canım haklısın hersey yolunda gıdecek denızle aramızda tam bır hafta olacak:) oda gecen pazartesı adet olmustu:)

Artık göbişleri yarıştırırsınız :KK1::KK49::KK49:

Tamam canım yumurtan Nerdeyse yeterli büyüklüğe gelmiş. Bak gör çarş günü doktor yumoşların büyümüş dicek ve çatlatma iğneni verecek :KK16: Cuma da hayırlısı ile aşılaman yapılacak . Sonra da gelsin bebiş :KK49:
nasil anladin kiz akintidan alemsin
Tamam canım yumurtan Nerdeyse yeterli büyüklüğe gelmiş. Bak gör çarş günü doktor yumoşların büyümüş dicek ve çatlatma iğneni verecek :KK16: Cuma da hayırlısı ile aşılaman yapılacak . Sonra da gelsin bebiş :KK49:[/QUOTE

evet canım haklısın hersey yolunda gıdecek denızle aramızda tam bır hafta olacak:) oda gecen pazartesı adet olmustu:)

1haftami olcak dedin gercektenmi ayy beraber beklicez dimi kizlar zeynep gelip gitmismi altda gozukuyormu?

gitti canım ben geldıgımde burdaydı zeynep sımdı yok arzu sen ben varız. evet tam bır hafta olacak bakalım gercı yumosların buyumesıne de baglı :)
bir denk gelenedik onla da yaa o var biz yok biz var o yok belki bana yetisirsin kiz sen ikinci gunu baslarsan igneye olabilir dimi?

Akıntıyı baş ve işaret parmağı arası alınca uzaması gerek uzayacak ama kopmayacak. İşte bu kıvam yumurtlama zamanı demek oluyor şekerim.

eeeeeeeğğğğğğğğğğğ

:KK1: Biraz daha ayrıntı vereyim mi ???? :KK52:

:KK60: :KK60: :KK60: canim elime almadan soyle gordum bende canasirima yapismisti uzun uzun :KK9: :KK9: neyse kapatalim bu konuyu birde kizz sende mide bulantisi oluyormu?

bir denk gelenedik onla da yaa o var biz yok biz var o yok belki bana yetisirsin kiz sen ikinci gunu baslarsan igneye olabilir dimi?
:KK60: :KK60: :KK60: canim elime almadan soyle gordum bende canasirima yapismisti uzun uzun :KK9: :KK9: neyse kapatalim bu konuyu birde kizz sende mide bulantisi oluyormu?

Yok canım ya bulantı falan yok allaha şükür. Yani kendimi hiç hamiş gibi hissetmiyorum :KK43:(

Kızlar ya iğneyi güzel yapamadım. Tam boşalmadı içindeki. Çk canım acıyınca çektim. Karnımdada sanki arı sokması gibi bi kabarıklık oldu. Sizce bişey olurmu bu şişlikten . Eşimde evde yok bu gece. Kendine iğne yapanların başına hiç böyle bişey geldimi?

Canım pamuğa kolonyayı boca et, oranın üstüne koy. O indirir şişini muhtemelen. Hastanede bana öyle yapıyorlardı.

Yok canım ya bulantı falan yok allaha şükür. Yani kendimi hiç hamiş gibi hissetmiyorum :KK43:(
iyi canim kolay bir hamilelik gecir sen nazar degmesin bu mide bulantilari kotu oluyormus.ins.vurmaz sanada ..

X