klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

tiik tikk tik kimse varmi ? yaa benimde belim agriyor ya ne oluyor bana yumosmu catliyor kendi kendine amaann bir gun daha sabretsin dr gorene kadar yaaa

Birkaç gündür giremiyorum internete seni merak ettim daha geçmişi okuyamadım.İğnelere başladın mı kaçlık kullanıyorsun kaç mg başladın,kaç gün kullancaksın.bende cumartesi başlayacağım sanırım.

basladim canim az tozla baslattilar beni 75 ml 5 gece vurdum gobegimden 1kutu bitmis oluyor carsamba bakcaklar duruma gore ya devam ya tamam dicekler carsamba belli olcak.

basladim canim az tozla baslattilar beni 75 ml 5 gece vurdum gobegimden 1kutu bitmis oluyor carsamba bakcaklar duruma gore ya devam ya tamam dicekler carsamba belli olcak.

5 günde 1 kutu mu bitirdin 300'lük mü almıştın ben sgk rapor işini hallemedim kendim alıcam sanırım normal fiyatı ne kadardı çok mu soru sordum :) inşallah çarşambaya güzel haberler alırsın

5 günde 1 kutu mu bitirdin 300'lük mü almıştın ben sgk rapor işini hallemedim kendim alıcam sanırım normal fiyatı ne kadardı çok mu soru sordum :) inşallah çarşambaya güzel haberler alırsın

evet canim puregon 300 adi ama icinde 400-450 oyle bir toz var canim tam hatirlamiyorum int var bak istersen bana 1kutuyu 5 gun kullandirdilar az tozla bakalim yeterli olcakmi 2.kutuya baslicakmiyim bilmiyorum.ama birinci kutuda icinde ilac kaldi az biraz fiyatida 240 tlmis canim eczaci da int.siteside oyle diyor ama ben raporla aldim o yuzden uyguna geldi canim

slmm kızlarrrr yeni üyenizim lüffen bana yardımcı olunnn
bende 1 ay önce klomen kullanmaya başladım adetimin 5. günü sabah akşam olmak üzere 50mglık klomen kullanmaya başladım
fakat doktorum bana su gün gel bakalım bugün gel takip edelim şeklinde hiç birşey söylemedi sadece ilaç bittiğinde 10.gün gittim
sağ tarafında 2 yumurtalık olmuş şu günler ilişkiye gir ve adet olursanda olmazsan da gel dedi sadece bukadar ne bir takip
ne çatlatma iğnesi hiç birşey vermedi neyse aradan 10 gün geçti geçmediki bende bir kasık ağrısı gögüs ağrısı sıcakması başladıki
sancıdan kıvrandım dktora gittim hemen ultrasyonla baktı kii birsürü kistt ilaç tamamen yan etki yapmışş
gebelikten olabilir bu kistler dedi hemen kan tahliline yolladı sonuca bakarak şüpheli durum adetini bekleyelim gebelik olabilir dedi
aradan 2 gün geçti geçmedikii tekrar ağrılar ben tekrar gittim gene kan istedi bu kez değerlerim düşmüşşş
gebelik kesinlikle yok dedi.doktora çok kızdım başka doktora gittim kesinlikle yanlış tedavi uygulamış dedi
ve bugün adetimin üzerinden 5 gün geçti hala adet olamadım ve benim adetim hiç bir şekilde gecikmezdii mahvetti doktor beni çok kötü durumdayım
diğer doktr bekleyelim deyip duruyor anlam veremiyorum neyi bekliyoruz acabaaa neyin nesi bu olanlar baya uzun yazdım şimdiden affola kusura bakmayın ama
içim acıyooo çok beter durumdayımmmmmm

merhaba;
gecmis olsun 5.gun ilaca basladigina gore pco mu varr eger pco varsa seni kontrol edip cat.ign vermesi gerekirdi ama o ilk tedavi diye kendi kendine birakmis yumoslari belki catlamistir ve gebesindir.ama kist olustuguna gore catlamamis o kistler bence adet olunca hepsi kaybolur diger dr da bekleyelim demis ne bekliyor ki kan testti yapsin ve adet olmani saglayip tedaviye baslasin ama gebe olma ihtimalin buyukki drlar beklemeyi secmisler

kizlaaarrr benim belim kopuyor ya bu yumoslar kendi kendi catliyolar galba kasik ve bel agrim cok kotuuuuu galiba asilama yatcakkk offf korkuyorum.

canım öncelikle cewabın için tşkler pko mu başka birşeymi hiç birşey demediler adet olunca kaybolur dediler ama 5 gündür olamıyorum yarın tekrar doktora gidicem söktürücü verecek bence gebelik ihtimalim yok gibi çünkü adet günüm 1 gün geçtikten sonra bundan 4 gün önce kan değerim daha düşük çıktı 0.350 falandı git gide düşüyor
nekadar doğru düşünüyorum blmiorum ama kan git dide düştüğü için gebelik tam oluşmadan düştümü bebiş acabaa olabiliyormuş öyle durumlarr (((

seni okadar ii anlıyrum ki, bende de aynı durum olusmustu klomen kullandım 3 yum olusmustu ama tutmadı ve ben regl olamadım.
bi ilac verdi bat ım dan yaklasık 20 gun sonra geldi reglim. ve bu ay da hamıle olmadım ve yine 5 gun sastı neyseki simdi regliyim. klomen bazı bunyeye ii geliyor kimisine de ii gelmiyor, dr un sürekli takip etmesi gerekir bana da cat ignesi vermemişlerdi.. sımdı su ilacı vucudum atsın istiyorum tek dilegım bu. gecen ay normalde 14. gunde yumurtlarım ilacı bırakmama ragmen 10. gunde yumurtladım ve dr ilacın etkileri bunlar dedi.
bitsin gitsin ben kendı bunyeme geri donmek istiyorum artık..

buna kimyasal gebelik deniyor. sperm yum u dolluyor ancak bazı sebeplerden dolayı vucud bu embriyonun saglıklı olmadıgını dusunup atıyor.
aslında bu ii bisey.. hayırlısını dilemek herzaman cok önemli.
bende ocak ayında gecırmıstım, ozamanlar bilmiyorum da, test yaptırdım 30 du 2 gunde bir 2 kat artması gerekirmiş bhcg nin ama artmadı hatta dustu dustu dustu....
sonrada yok oldu ve adetle de atıldı. uzulmustum ozamanlar ama işte hayırlısı diye dua ediyorum hep..

hımm bende ozel algomed hastahanesıne ozgur beye gıdıyorum ama 3 ay ara wer deyıne dr degısıcem beklmek ıstemıyorum

gunaydın kızlarrr erkencıyım bugun yarın nevsehıre gıdıyorum temızlık ymek felan yapıcam bı bakayım dedım bende bu kasık agrıları dewam edıyor yenı mı catlıyor acaba yumurtalar aksıne sehır dısında olacam bu aralar catlasa da bısey yapamıcaz üff

kizlaaarrr benim belim kopuyor ya bu yumoslar kendi kendi catliyolar galba kasik ve bel agrim cok kotuuuuu galiba asilama yatcakkk offf korkuyorum.

Canım korkma ya. Seni çok iyi anlıyorum stres yapıyorsun . Yumoşlar büyürken ağrı yapıyorlar canım. Sen içini ferah tut. Bak 1 güncük kaldı kontrole gitmene

herseyın hayırlıısı canım ya olacak bır gun ama once allahtan sabır dılemek lazım ne demısler " allah a buyuk derdıım war deme derdıne donup büyük rabbim war de " önemlı olan ısyan etmeden sabırla beklemek zor olsada

Günaydın cnm. Sana kolay gelsin o zaman ev işlerinde. Ben de bayram törenine gidicem . Tatil ama bana değil

Günaydın cnm. Sana kolay gelsin o zaman ev işlerinde. Ben de bayram törenine gidicem . Tatil ama bana değil

saol canım benım . bana pazartesıye kadar tatıl salı carsamba okul yok dıye ıse gıtmıcem persem cuma ıcınde ızın aldım dugunde ıyıce kafa dagıtacam da sımdıden kocamı ozledım ya gece uyumadım onu seyrettım onunda gozlerı doluyo 2 gunluk sadece sewgı bu olsa gerek

Allah bozmasın cnm . Sevginiz ve mutluluğunuz daim olsun inş.
Ben kaçar kızlar. Bayram alanına gidiyorum. Hadi sizde kalkın artık. Bugün bayram

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…