klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Evet ilaç kesiyor zaten canım. Boşver kendiliğinden gelsin. Biraz ağrın olca ama . Arayı çok tutma kız özleriz sonra

Slm kızlar nasılsınız?? Ben bugün doktora gittim ve kesemizi gördüm Rabbim en yakın zamanda sizlerede göstersin inş.

Kızlar çok kötüyüm bugün kırmızılari gördüm (( tam gününde oldu yani of of of çarşamba gidiyorum tekrar.çok umutluydum bu aydan ama olmadı yine.bankada müşterinin önünde ağladım

saol canım inş ikimizde sağlıkla kucağımıza alırız

İnş canım ya . Senin sat kaçtı canım. Aramızda 2 gün vardı sanki öyle hatırlıyorum. Ben de keseti ctesi günü görmüştüm. Doktor bana düşük riski için iğne verdi 20 tane progestana devam ve kan sulandırıcı aspirin verdi. Sana neler verdi canım

selamssss

erken geldim eve bugün.yarın tatil yaşasınnnnn
şimdi yemek yiyorum.sonra fırına poğaça attım pişsin üst kat komşuma çıkıcam

Kızlar çok kötüyüm bugün kırmızılari gördüm (( tam gününde oldu yani of of of çarşamba gidiyorum tekrar.çok umutluydum bu aydan ama olmadı yine.bankada müşterinin önünde ağladım

canım üzülme herşeyde vardır bir hayır inş önümüzdeki ay güzel haber vereceksin bize...

CAnım benim 15 marttı.Dr um herşey normal dedi ilaç falan vermedi ama tedaviye başladığımda folik asit içiyorumdum ona devam dedi.Nasipse 10 mayısta kalp atışlarını duymaya gideceğiz.

CAnım benim 15 marttı.Dr um herşey normal dedi ilaç falan vermedi ama tedaviye başladığımda folik asit içiyorumdum ona devam dedi.Nasipse 10 mayısta kalp atışlarını duymaya gideceğiz.

Offf ya bana neden verdi ( tedbir olsun diye dedi ama korkuyorum işte. Bir de benim kasıklarıma çok sık sancı giriyor canım sen de oluyor mu hiç?
Biz de kısmetse 4 mayısta gideceğiz. O zaman gerek kalmazsa ilaçları keseriz dedi. Offff korkuyorum çok canım. Bu sabah bayağı şiddetli bi sancı girdi. Acaba çalışıyorum ve çok mu yorulduğum için oluyor. Düşünmekten kafayı yicem (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…