klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ah canım ah hiç kaptıramıyorum kendımı ınan böyle kont.olmak ıyı kesin hamile kalcaz dıye bakıp kalamamak daha kötu en azından kalmıcaz diye bakalım

Ah canım ah hiç kaptıramıyorum kendımı ınan böyle kont.olmak ıyı kesin hamile kalcaz dıye bakıp kalamamak daha kötu en azından kalmıcaz diye bakalım

Öyle deme canım ya... Bak bu ay çok bereketli bi sürü hamiş çıktı. Daha da çıkacak. Hem neden olmayacakmış ki. Allaha şükür ne problemin var . Hiçbirşey. Eşin de sağlıklı. Neleri var hamile kalıyor . Sen hele çarş günü bi git bakalım doktora da. Hemen öyle karamsarlığa da kapılma. Bak kociş de evdeymiş iyi çalışın kız boşa geçirme sakın

kız sen 1 aylık 2 aylık hamileler topigine arda bakıyomusun:26: bak bişeyler ögren ordan ama fazla takılma poronayak olursun valla gene buraya dön.

Yok canım hiç sizi bırakırmıyım. Hiç hamişler topiğine girmedim. Bu bahsettiğim topik : nisan ayında aşılama yaptıracaklar topiği Benim ki 29 marttı ya . O sebeple girmiştim. Ama sizin yeriniz başka

bakalım su carsamba gunu 3 yumosun var deseler yada sagda 1 tane solda 1 tane deseler dunyalar benim olcak valla calısmalara baslmadım ama yasin okumaya ve dualara basladım sende et canım dua

sagol canım benim ama arda fikir edinmeye gir sonra bize dön

bakalım su carsamba gunu 3 yumosun var deseler yada sagda 1 tane solda 1 tane deseler dunyalar benim olcak valla calısmalara baslmadım ama yasin okumaya ve dualara basladım sende et canım dua

Etmem mi hep ediyorum canım dua . İnşallah bu ay bebişin göbüşe yapışıp , sıkı sıkı tutunacak. Amin ya rabbim
canım bu arada çalışmaları sabah saatlerinde de yapın. Erkeklerin spermleri sabah saatlerinde daha kaliteli ve hızlı oluyormuş

bANA CEVAP VEREN YOK MU

valla hafta sonu bittim diıye calıstım kan geldi şimdi bir iki gun daha bekliyorum iyice adetim kesilsin acele etmiyim diye yaa sabah ıyı oluyomus ama sonra yarım saat sonra kalk kahvaltı hazırla yıkan falan olmuyor aksam yapınca sabaha kadar kalkmadan yatıyorum o iyi oluyor bakalım ne olcak su carsambayı bir görıyımde.ettigin dualar içinde

Denizcm cnm sana hani bi duadan bhsetmistim ya.ben sana yapacktm ama fitile bsladm.internettn yaz imam i azamin durru meknun(sakli inci) kasidsi.bunu 7gün boyunca okuycn.Allahn iznyle duan kabul olck.ben kendime yapamadm daha.ama fitil bitsin bslaycm insallah.arkadaslar herkes yapsin lütfn.

selam kızlar cok agrım var... hayırlısıı ıle 2 gun surar sonra bıter... ayyy gecmısıde okumadım... ılac alamk da ıstemıyorum hersey dogal olsun ıstıyortum... ayyy bu agrı gecmez ben ara ara bakar cıkarım yazamazsam merak etmeyınn.....

Aman kız ne olcak yaarsın bir saat. Bak hazır kociş evde. Kalçanın altına da yastık koy canım. Hatta bacaklarını çapraz yapıp vajina girişini kapat ki. Çok fazla meni dışarı gelmesin.
Allahım yarabbim neler konuşuyoruz ya. Gören bizi sapık zannedicek iyi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…