klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kardsime ordan birini istycegz .kardesi evlilige ikna edblrsek tabi.haberlesirz.sımdi bizimkiler halay cekyr.bende cekeym kilo vereym:KK1:

oh ne guzel ben de orda olsaydım hemen aranıza sokulurdum vallahı dugune falan da cagır belkı gelırım once bı ıkna edınde

arkadaşlar merhaba.bugün doktora gittim ve progesteran testi yapıldı. 21.45 çıktı.Doktor yumurtlaman çok güzel bekleyeceğiz dedi ve benim kasıklarım adet olacakmıiım gibi ağrıyor. Şimdi bu konuda bilgisi olanlardan yorum alabilir miyim? adetime 1 hafta var. adetten sonra ise 22.günüm bugün iğneden sonra ise 10. günüm.şimdiden teşekkürler...

selam kızlar...

nıhayet evdeyım sabah 9 dan berı hastahanedeyım sormayın ya .... gıttım muayene oldum sıra bekle tabı. dr kan ver dedı utrason sıra al dedı. kanı verdım 3 te cıkacak dedıler o arada utrasona gırdım dr kıs falan yok hersey cok guzel dedı. endemetrıyum 7,5 olmus sagda 1 solda 2 mm yumurta var dedı. ben sasırıyorum acaba hamılemıyım dıye beklıyorum kıs yoksa kesın hamıleyım falan dıye ... neys ebekledım 3 te cıkacak sonuc 4 te cıktı ama ben 3,30 da adet oldum :)))) dr gıttım dedım bunlar sonuc ama gerek kalmadı adet oldum dedım :) gulduk oyle ıste . sımdı cRSAMBA IGNELERE BASLAYACAGIZ NASIP OLURSA BAKALIM HAKKIMIZDA HAIYLISI. 2. asılamaya merhaba:))))

bu arada benı merak edıp soran arkadaslar cok sag olun. bu ay olmadı ama bırdahakı ay ınallah mujdelı haber gelır :))))))

Tamam onu oyle yapcmda.ben 1defa yaptmda 30dk anca durabldm
kizz aktimi disari farkettinmi?
canım hayırlı olsun tatlımmmm ALLAHIM inşallah dokuz ay boyunca karnında taşımayı sonra kucağına almayı sonrada hayırlı sağlıklı sıhhatli büyütmayi nasip etsin..... amin

ay canım keşke dedğin gibi olsaydı ama adet oldummmmmm markete gittim orkid aldım eve bi geldim adet olmuşum :KK9:

adet oldum cnm kırmızı kartı yedik bu ayda :KK53:

kızlar ne yapıyorsunuz sizi özledim vala hadin yarım saat burdayım kocam ewde cok kalamayacağım biraz sohbet edelimmi?:KK12::KK12:

deniz nerdesinn leynnnnn:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
kizz sen ne ariyon burda ayy ben bu hafta yokum kiizz girip okuyup cikiyorum gene gununden birgun once olmussun :KK43:
selam kızlar...

nıhayet evdeyım sabah 9 dan berı hastahanedeyım sormayın ya .... gıttım muayene oldum sıra bekle tabı. dr kan ver dedı utrason sıra al dedı. kanı verdım 3 te cıkacak dedıler o arada utrasona gırdım dr kıs falan yok hersey cok guzel dedı. endemetrıyum 7,5 olmus sagda 1 solda 2 mm yumurta var dedı. ben sasırıyorum acaba hamılemıyım dıye beklıyorum kıs yoksa kesın hamıleyım falan dıye ... neys ebekledım 3 te cıkacak sonuc 4 te cıktı ama ben 3,30 da adet oldum :)))) dr gıttım dedım bunlar sonuc ama gerek kalmadı adet oldum dedım :) gulduk oyle ıste . sımdı cRSAMBA IGNELERE BASLAYACAGIZ NASIP OLURSA BAKALIM HAKKIMIZDA HAIYLISI. 2. asılamaya merhaba:))))

bu arada benı merak edıp soran arkadaslar cok sag olun. bu ay olmadı ama bırdahakı ay ınallah mujdelı haber gelır :))))))
ben merak ettim ama soramadimm demek adet oldun neyse yeni tedavi baslangici olmuss ins bereketli bir ay olur hepimiz hamis oluruz.

selam kızlar...

ay canm bende adet olmamıştım 2 ye kadar markete orkid almaya gittim geldim adet olmuşum :)) orkidim kalmamıştı demekki dıyom vucudum benı düşünüyor rezil olmamak için orkid almamı bekledi :KK9:
:KK9:
kizz aktimi disari farkettinmi?

kizz sen ne ariyon burda ayy ben bu hafta yokum kiizz girip okuyup cikiyorum gene gununden birgun once olmussun :KK43:

ben merak ettim ama soramadimm demek adet oldun neyse yeni tedavi baslangici olmuss ins bereketli bir ay olur hepimiz hamis oluruz.

böcüğüm yok bu ay zamanında oldum cünkü 30 günde bi adet oluyorum ya bi gün erken olur hep bende gecen ayda 2 gün önce olmuştummm aşılamadan dolayı galiba 3 gündür yürüyüş yapıyorum faydası oldu vala söktürdü:KK1:
:KK1:

ay canm bende adet olmamıştım 2 ye kadar markete orkid almaya gittim geldim adet olmuşum :)) orkidim kalmamıştı demekki dıyom vucudum benı düşünüyor rezil olmamak için orkid almamı bekledi :KK9:
:KK9:

böcüğüm yok bu ay zamanında oldum cünkü 30 günde bi adet oluyorum ya bi gün erken olur hep bende gecen ayda 2 gün önce olmuştummm aşılamadan dolayı galiba 3 gündür yürüyüş yapıyorum faydası oldu vala söktürdü:KK1:
:KK1:

bende diyorum sabah cok neseliydi bu herhalde bisey var dedim.neyse canim kirmizilar aratmadan gelmis birazda zayiflarsin bir dahaki ay daha iyi olur dimi nasil gidiyor isler

selam kızlar...

Hayırlısı olsun canım. Dediğin gibi 2. Aşılama da inşallah müjdeli haber vereceksin bizlere :KK16:

Kızlar başka bir topikde de 2 hamiş daha çıkmış. Bir tanesi 1. Aşılama diğeri 2. Aşılama. Bu ay bereketli bir ay olacak . Kendinizi asla ümitsizliğe düşürmeyin. İçi dolu koca göbişleriniz olcak allahın izniyle:KK16:

X