klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım hayırlı olsun tatlımmmm ALLAHIM inşallah dokuz ay boyunca karnında taşımayı sonra kucağına almayı sonrada hayırlı sağlıklı sıhhatli büyütmayi nasip etsin..... amin

canım gelmeyen adetten umıt kesılmez :) ınsallah hayırlı haberlerını alırız...

ay canım keşke dedğin gibi olsaydı ama adet oldummmmmm markete gittim orkid aldım eve bi geldim adet olmuşum

sen bu ay ilac kullanmadin kii niye oluyor boyle acikla bakiyimmm

adet oldum cnm kırmızı kartı yedik bu ayda

Ilk önce genclik parkindaydk ordan kizilaya gectk.sakarya caddesindydik

kızlar ne yapıyorsunuz sizi özledim vala hadin yarım saat burdayım kocam ewde cok kalamayacağım biraz sohbet edelimmi?

deniz nerdesinn leynnnnn

Arkadaşlar selam hepinize.
klomen tedavisinde ilk ayım benim.çatlatma iğnesini vuruldum.bugün 16. günüm.kırmızılardan haber yok.

acaba hamile miyim?test yapsam çıkar mı? yardım edin lütfen.

kendimi de hiç hamile gibi hissetmiyorum.hiç bi belirtim de yok.

Rabbim cümlemiz için en hayırlısını nasip etsin inş.

Ilk önce genclik parkindaydk ordan kizilaya gectk.sakarya caddesindydik

ya guldenız ben gecen sordum da ankaralı yok mu pazar gelıp gorecem dıye bılseydım dısarda oldugunu keske tanısmıs olurduk belkı de karsılasmısızdır benım ustumde gece mavısı pardesu sıyah sal vardı bence belleydı oralı olmadıgımız cunku sureklı lalelerle suyun onunde falan foto cektık faceye attım ordan bak belkı tanırsın:))

amın canım hemen gıt kan ver yarın sabah gıt sonucunu al bence beklemek cok gereksız

aminnnnn cnm yaaaaaa tedavıden önce hiç adetin gecıkırmıydi 4 gün gecıkmeden test yapma derim...en garintisi öyle

Ay bizde oralardaydk ordada herkes foto cekiliyrdu.bende de yandan bglamali siyah ferace vardı:))tüh yaa

Ya gelmdm cnm.70kilo 1.70boyndym tatlim

ya neyse canm gectı borun pazarı zaten sen buraya gelsen haber ver bulusalm yada bızım eve gel yagmur111 de burdaymıs onu da arayp bulım mı ne dersın burda ıkı arkadasm tek var bı yere gıtmıyorum barı sız gelın

Tebrik ederim canım. Allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah

Kardsime ordan birini istycegz .kardesi evlilige ikna edblrsek tabi.haberlesirz.sımdi bizimkiler halay cekyr.bende cekeym kilo vereym

Ayyyy kızlar hamiş sayısı artıyor gittikçe. Ben demiştim, doğayla birlikte insan vücududa uyanıyor diye. Bu ayları iyi değerlendirin kızlar bahar ayları malum üreme mevsimi.
Ben inanıyorum hamiş sayımız daha da artacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…