klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

İnşallah yaaaaa.
Yanlış anlamayın kızlar ama bebeği hele bi de elini yüzünü görüp kaybettiyseniz sabrınız taşıyor, bekleyemiyorsunuz...
Çok üzülüyorum o yüzden:KK50:
haklısın canım. öylesi daha zor:KK43:( Allah en kısa zamanda acını azaltacak bir bebiş versin sana..
canım 57 isen kilon iyiymiş. gerçi boyun uzunsa az tabii.

yaa sedaaaaa aşk olsun yaaa... benim de canım çekti sen şimdi söyleyince. akşam yemeği de yemedim zatenn. aşkolsuunn:KK20::KK20::KK20:

Ya benim bir suçum yok tv nin suçu var :KK43:(

aaaaaaaaa evet biraz sapıkçık olabilirim ama bak sibel de benim gibi anlamışşş:KK1::KK1::KK1:

Sizin içiniz fesat :KK1::KK1::KK1:
haklısın canım. ben bugün öyleyim birazcık:KK1:

öööfffff şimdi pc yii istiyor. işi varmış beyfendiinin.. 2 dk keyfimiz yerine gelsin dedik ona da göz koydu hainn.:KK47:

ben çıkıyorum kızlarr.. belki gelmem gelemem bugün... görüşürz sonraa.:KK54: hepinizi.​

iskender felan dedınız canım acayıp cektı hamıle olsam nolurdu kım bılır kasarlı bı dost yapımde yıyım kocaya da yedırım barı sızde doyurun kız karnınızı ac ayı oynamaz :KK1: :KK1:

ben geldım... hala kırmızılar gelmedı. yarın sabah erkenden dr dayım ınsllah. oleecem nıye adet olmadım ya ....

öööfffff şimdi pc yii istiyor. işi varmış beyfendiinin.. 2 dk keyfimiz yerine gelsin dedik ona da göz koydu hainn.:KK47:

ben çıkıyorum kızlarr.. belki gelmem gelemem bugün... görüşürz sonraa.:KK54: hepinizi.​

werme kız pc i azcık konusuok kıtap okumaya dewam etsın :KK9:

ah canim gene gelicek o bebek biraz annesini bekletiyor.
İnşallah canım, sıpalar hepimizi bekleniyorlar malesef....
Bence sen o idrar testini dikkate alma yarın tekrar kan testi yaptır
Ben de diyorum ki yarın değil de salı yaptırsam daha garanti olur gibi geliyor.
Dr çok umutlanma dedi ama negatifi görünce umut falan kalmadı maşallah!!:KK19:

İnşallah canım, sıpalar hepimizi bekleniyorlar malesef....

Ben de diyorum ki yarın değil de salı yaptırsam daha garanti olur gibi geliyor.
Dr çok umutlanma dedi ama negatifi görünce umut falan kalmadı maşallah!!:KK19:

Sen bilirsin ama ha Pazartesi ha salı daha zor değil mi beklemek sonucu hemen öğrenmek daha iyi değil mi

valla elif ben de adet olacak gibi kasık,rahim ne varsa ağrıyor ama hala sökülüp gelemedi.sağ böbreğim de ağrıyor 1 saattir

X