klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

oooooo nasıl kilo aldırmazzzzz... canım ben nasıl kilo aldım hiiç sorma. 2 ay sadece regl döneminde yediğim halde 5 kilo aldım. üstelik yediğime de dikkat ediyordum. valla şimdi nasıl versem diye düşünüyorum. o yüzden dikkat edin kızlar. benden söylemesii...

adetımın 10. gunu gıttım yumurtam oluyor da catlsyıp catlamadıgını sormak aklıma gelmedı catlıyordur yoksa catlatma ıgnesı wermstı cumartesı pazar catlama zamanı dedı

o zaman çatlamıştır çünkü genel de çatladığın da kasık ağrısı olurmuş bide uzayan yumurta akı kıvamın da gibi akıntı olurmuş

bende hemen denıcem ya kılo aldırıyorsa cok cok yıyım benım sorunumda kılo alamamak ne yersem yıyım kılo olmuyor bende artık balık etlı olmak ıstıyorum

Sence şimdi yesem bi faydası olur mu adeti mı bekleyeyim Dr. 28. Günde bile yumurtası oluşan var dedi hatta 35.günde

ayyyy bide ben yarın diyetisyene başlıyorum zaten kendi çabalarımla 3 kilo verdimmm canım çıktı yürümekten

o zaman çatlamıştır çünkü genel de çatladığın da kasık ağrısı olurmuş bide uzayan yumurta akı kıvamın da gibi akıntı olurmuş

canım o akıntıdan benım her ay oluyor dunden berı de kendımı hep ıslak hıssedıyorum gunluk ped koyuyorum az bıle gelıyor

canım o akıntıdan benım her ay oluyor dunden berı de kendımı hep ıslak hıssedıyorum gunluk ped koyuyorum az bıle gelıyor

ne güzel canım ben o akıntıyı şükür daha hiç göremedim pko olduğum için heralde olmuyo çatlamıyo nalet yumoşşş

bende hemen denıcem ya kılo aldırıyorsa cok cok yıyım benım sorunumda kılo alamamak ne yersem yıyım kılo olmuyor bende artık balık etlı olmak ıstıyorum
o zaman ye. iki türlü faydası olur
Sence şimdi yesem bi faydası olur mu adeti mı bekleyeyim Dr. 28. Günde bile yumurtası oluşan var dedi hatta 35.günde
canım şimdi bir faydası olacağını sanmıyorum. üstelik ilk ay bende klomenle birlikte etkisini gösterdi. ama bu ay sadece bunu yedim ve hiç yumoş yok.. aldığım kilolar da cabası..
evde galiba bugun cunku hep burda tatil gunu bugun galibaa
evet tatilde. hatta kocişi kahvaltıya götürmemiş. şikayet ediyordu onu okumuştum.
ayyyy bide ben yarın diyetisyene başlıyorum zaten kendi çabalarımla 3 kilo verdimmm canım çıktı yürümekten

ya herkeste farklı bir etkisi olur canım ama şu bir gerçek bal kilo aldıran bir şey. ne şekilde olursa olsun.

Ayyyy kızlar şimdi biraz vakit buldum da geçmişi okudum ancak. Bakalım bu gece eve dönüyoruz. Gerçi erkek kardeşim de gelcek. Belki yine fazla vakit bulamam. 2-3 gün kalacak.
Bugün herkes gezmede galiba :)) pek kalabalık değil burası. Hadi öptüm hepinizi. Gene gelcem benden kurtulacağınızı sanmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…