klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

slm şeker kızlar
tutorial126atiye.gif

kımsenın olmadıgı bır pazar :))) ayyy acıktımda ne yesem. kızlar ıspanak folık asıt ıceren bır bıtkı habernız olsun bol bol koyu yesıl yapraklı seyler yıyın dogal folık :))))

Elticiğim ıspanaklı börek yapıp göndermiş sabah yedim o zaman bol bol folikasit aldım ohh yarasın bende çok açıktım ne yiyeceğimi bilmiyorum hep böyle oluyor

merhaba kızlar ....yazdıklarını çoğu zaman okuyorum.bu aralar biraz yoğunluktan pek sohbetlere giremiyorum.bu ay klomen kullanmıyorum ben onun yerine bal gtarçın kürünü yapıyorum.bugün 7.gün olmasına rağman kasık ağrıları başladı bile.birde birsürü para verip preseed jel aldım umarım işe yarar.eşimede çakşırkökü suyu içiriyorum tadı çok kötü olsada mecbur içiyor :KK1::KK1::KK1:

merhaba kızlar ....yazdıklarını çoğu zaman okuyorum.bu aralar biraz yoğunluktan pek sohbetlere giremiyorum.bu ay klomen kullanmıyorum ben onun yerine bal gtarçın kürünü yapıyorum.bugün 7.gün olmasına rağman kasık ağrıları başladı bile.birde birsürü para verip preseed jel aldım umarım işe yarar.eşimede çakşırkökü suyu içiriyorum tadı çok kötü olsada mecbur içiyor :KK1::KK1::KK1:

Ne kadar balın içine ne kadar tarçın atıyorsun

Ne kadar balın içine ne kadar tarçın atıyorsun

Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar, aç karnına veya yemekten 1,5 - 2 saat sonra yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar, aç karnına veya yemekten 1,5 - 2 saat sonra yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

Ben çok geç kaldım o zaman bugün 21. Günü Artık bi daha ki Aya

10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

ben bu karışımdan geçen sene yemiştim canım ama çörek otunu hiç öğütmeden alıp öyle yemiştim demek ondan fayda etmedi :KK53:peki bu karışım kilo falan aldırımıyo ki bal var çünkü :26:
Ben çok geç kaldım o zaman bugün 21. Günü Artık bi daha ki Aya
bende geç kaldım canım artık kısmetse bidaha aya ama istiyorum hiiiiiiiiiiç gerek kalmasın bu ay gelsin bebişim :21:
simmm kızlar ben geldımmmmmmm :KK9: :KK9: kasık agrılarım dewam edıyor halen ya üff

canım dr seni yumurta takibine çağırdı mı yani çatlayıp çatlamadığını öğrenmek için :26:

21. Gün olmasına rağmen hala yumurta yok bu gidişle çok ihtiyacım olucak

o zaman mutlaka dene cnm belki sanada faydası olur.
hasretim kilo aldırma gibi bir sıkıntı olmaz heralde sabah akşam 1 kaşık yiyorsun hatta açken yiyorsun belki iştah bile kesiyordur.bebiş gelsinde kiloları veririz sorun değil.

Hoşgeldin Özge aynen bıraktığın gibi bi hamilemiz daha vardı ama o dün müydü ondan önceki gün müydü hatırlayamadım belki haberin vardır. İnşaaaaallah adet olmazsın

hoşbulduk canım. geldim baktım kimsecikler yazmıyor ben de çıktım tekrar:KK1::KK1: en son valentinas 'dı hamiş. onu diyorsun galiba. onu biliyorum canım. ikimiz de bu ayı yumoşsuz geçirdik:KK14::KK14: ilk kez bu ay beklentim yok. ayy bi de bize sürpriz olurmuş bu ay . hani beklenmedik anda gelirmiş ya afacanlar:KK1: sen çalışmaları aksatma.

Ay canım keşke diyebilsem.bugün adet günüm ama hiç bir belirti yok .iki gündür inanılmaz kasık agrisi çekiyorum ve sürekli mide bulantısı ne yesem çıkıyor :)) ama akıntı falan yok hamilelikle ilgili birşey yok yani. kist mi oldu acaba diye korkuyorum

canim kistti hic aklina getirme bence

ben bu karışımdan geçen sene yemiştim canım ama çörek otunu hiç öğütmeden alıp öyle yemiştim demek ondan fayda etmedi :KK53:peki bu karışım kilo falan aldırımıyo ki bal var çünkü :26:

bende geç kaldım canım artık kısmetse bidaha aya ama istiyorum hiiiiiiiiiiç gerek kalmasın bu ay gelsin bebişim :21:

canım dr seni yumurta takibine çağırdı mı yani çatlayıp çatlamadığını öğrenmek için :26:

adetımın 10. gunu gıttım yumurtam oluyor da catlsyıp catlamadıgını sormak aklıma gelmedı catlıyordur yoksa catlatma ıgnesı wermstı cumartesı pazar catlama zamanı dedı

o zaman mutlaka dene cnm belki sanada faydası olur.
hasretim kilo aldırma gibi bir sıkıntı olmaz heralde sabah akşam 1 kaşık yiyorsun hatta açken yiyorsun belki iştah bile kesiyordur.bebiş gelsinde kiloları veririz sorun değil.

öylede de bitanem dr her gittiğim de kilo vereceksin diyo başka da bişey demiyo metobolizmamın hızlı çalışması gerekiyomuş :KK9::KK9:ee doğal oalrak yumurtalıkarda çalışacak :KK9:

X