klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bol bol dinlen yerinden kalma allahın izniyle bişey olmaz allah sag salim kucagına almayı nasip etsin işallah

ooo cok guzel canım maslalah. sen sıkıntı yapma sımdı butun dr lar o ıgnelerden verıyor ıster tehlıke olsun ıster olmasın. sakın aklına kotu bır sey getırme. butun hamıle olanlardan duyuyorum bunu ben. rıske atmak ıstemıyorlar. hem boylesı dahaı ıyı tedbırlı olmak yanı. sen sımdı sabırsızlanırsın bılıyorum ıkı haftayı nasıl gecırcem dıye dusunursun de 40 hafta toplamı dusun nasıl gecıyor :)

slm kızlar nasılsınız??? Arzucum çok sevindim keseyi görmüşsün darısı başıma inş dr iğne tedbir olsun diye vermiştir kafana takma bence

Günaydın. Ben tüm haftasonu yok sayılırım. 15-20 dk içinde doktora gitmek için çıkıyorum. Sonra da anneme gidicem. Artık yarın akşam dönerim. Fırsat bulursam girerim
dr sonucu dicektimm
günaydınnnn

biz de eşimle kahvaltıya gidicez.ordan da 12 de doktora.ben de gelemem pek bu haftasonu

herkese iyi tatiller
sonucu yazmaya girr mutlaka
canim ya bebis ordaysa 4-5 gun bekle ya gec donlenmeyse ...

kaseyi gormussun ya canim icin rahat olsun dr tebbir amacli veriyolar igneler ilaclar bu dr sizin gecmisinizi biliyor dimi?kendi dr yani

Kontrole gidecektim bugün gitmeden asistanı arıyıp sorayım dedim belki dr un ameliyatı felan vardır da boşyere gidip beklemiyim o kadar saat dedim asistan bi de demez mi semineri var hastanede yok bugün ee dedim beni çağırdı Allah Allah unuttu o zaman semineri yani anlayacağınız kontrol yattı bugün artık Pazartesi'ye zaten hiç umudum olmadığı için kafaya bile takmıyorum

Doktordan ciktim simdi.haber vermek.istedim size.rahimde kalinlasma var.bunun iki nedeni olur biri gebelik biri adet donemine yakin dedi.kesinlikle ilac kullanmicaksin beklicez dedi.simdi kan vermeye gidiorum

Canım ben 17 gün yapmıştım koyu koyu çıkmıştı sen bilirsin istersen yap belirti var mı??

ya belirtimi bilmiyorum ama her ay gögsüm agrırdı bu ay az bişey agrıyo karnım şiş 3 aylık gibiyim kasık sancılarım var bazen igne batar gibi bazende sızlar gibi sık sık idrara çıkıyorum ve 2gün önce test yaptım bozukmuydu bilmiyorum ama önce silikte olsa 2. çizgi çıktı sora tamamen geçtı anlamadım bişey bugün 15. günüm evvde tekrar yapsam cıkaarmı acaba yarın sabahmı yapıyım bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…