klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Geçen cmt. çat iğnesini vurundum pzt günü doktor çağırdı sanırım yumurtlama oldu mu diye mi bakacak bilmiyorum.Bilen varsa niye gidiyorum söyleyebilir mi Çok heyecanlıyım haftaya son haftam sonra gün sayacam adet olmak için.Dualarınızı bekliyorum Allah yardımcımız olsun hepimizin.Bekliyorum sabırsızlıkla

Inan bende dün kocmla kahvalti yaptm bi de aksam yemegi o da o kadar cok dgl..insallah saglikli bir sekilde zayiflaybilrm..ben simdi cikaym biraz hareket.sende güzel haberlerle dnersinbize insallah

Rabbim isini rast getirsn insallah tatlim

Inan bende dün kocmla kahvalti yaptm bi de aksam yemegi o da o kadar cok dgl..insallah saglikli bir sekilde zayiflaybilrm..ben simdi cikaym biraz hareket.sende güzel haberlerle dnersinbize insallah

İnş canım. Sana iyi yürüyüşler. Çabucak gitsin kilolar :)) biz de geldik sayılır

Allah gönlüne göre versin

allah hepimiz için en hayırlısı neyse onu versin inan seni çok ii anlıyorum bende o bekleyişteyim allahım kimsenin kucagını boş bırakmaz işallah

gunaydın. uyuya kalmısım kursa gıdemedım. :) kız yagmur teste baktın mı o gun degısmıs mı :) cok merak edıyorum...

kan testi yaptınmı hiç belki vardır bendede tam tersi oldu önde silikte olsa çift çizgiydi sora taamamen silindi :)

kız denız bende senın gıbı söktürücü mü alsam acaba. hala gelmedı kırmızılar. ben 2. asılama ıcın sabırsızlandıkca ınat ettı gelmedı ... offf saat bası oldum dıye tuvalete gıtmekten sıkıldım. tatlı kırızımde tuttu... cok sıkıcı bır gun ya ....

Kızlar doktordan çıktım . Allaha şükür keseyi gördük :)) ama doktor düşük tehlikesinekarşı iğne verdi. Onları vurulcam hergün ( 2 hafta sonra kontrole çağırdı. Bakalım hayırlısı. Tek sıkıntı bebişi yapmak değilmiş kızlar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…