klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım inş hamilesindir belki iğnenin etkisi olduğun için silik çıkmıştır etkisinin 15 gün sürdüğünü söylüyolar bence bir iki gün daha bekle...Benimde göğüs ağrılarım olmuştu kasığımda batma hala var umarım bize güzel haberler verirsin

işalla canım ya o gün dünyalar benim olurdu heralde

Cnm sali gunu negatifi aldim ben zaten.ben kendimi mayisa hazirliyordum.bu bence adet gecikmesi baska bisi dii

ay ınsallah gerek kalmaz tatlım. merakla beklıyorum sonucu bak benım sonuc negatıf ama adet olmayınca yınede umudu oluyor ınsanın hadı bakalım ıkımızede hayırlı haber gelır ınsallah :)

Doktordan ciktim simdi.haber vermek.istedim size.rahimde kalinlasma var.bunun iki nedeni olur biri gebelik biri adet donemine yakin dedi.kesinlikle ilac kullanmicaksin beklicez dedi.simdi kan vermeye gidiorum

slm yeni üyeyim çalıştığım için yakından takip edemiyorum formu klomeni bende kullanacağım daha başlamadım bu ilk kullanışım olcak pataloji sonucuna göre dr rahim duvarında kalınlaşma var dedi gebelik için avantajlıymış sendeki kalınlaşma ilaç kullandığın için mi olmuş

valla benim bildigim çocuk olunca rahim duvarı kalınlaşır ilaçla olurmu bilmiyorum ama dikkat et hamilede olabilirsin

evde olsa çoktan yapmıstım eşim dışarda gelince alıp gelicek akşam yaparım heralde yada yarın sabah nasıl heycanlıyım ve korkuyorum anlatamm

ınsallah olumlu sonuc alırsın canım merakla beklıyoruz burda. aksama kadar en az 4 saat ıdrarını tut o zaman:) sabaha beklemek zorunda kalmazsın:) yanı kalmayız :)))

ınsallah olumlu sonuc alırsın canım merakla beklıyoruz burda. aksama kadar en az 4 saat ıdrarını tut o zaman:) sabaha beklemek zorunda kalmazsın:) yanı kalmayız :)))

nasıl tutucam 4 saat en iyisi şimdi hallediyim 4 saat sora yaparım :))) siizide kendimide merakta bırakmam gerçi sabah ilk idrarla yapılması daha ii diyolar ama test gelsinde duruma göre :))

valla benim bildigim çocuk olunca rahim duvarı kalınlaşır ilaçla olurmu bilmiyorum ama dikkat et hamilede olabilirsin

yok canım ya keşşşkeeee hamile olsam dr nisan ayı için şans vermedi inşallah gelecek ay olur. sen hamile olabilirsin deyince bile bi an heycan yaşadım :)))

nasıl tutucam 4 saat en iyisi şimdi hallediyim 4 saat sora yaparım :))) siizide kendimide merakta bırakmam gerçi sabah ilk idrarla yapılması daha ii diyolar ama test gelsinde duruma göre :))

sabah ıdrarı ıle yapılmasının sebebı o zaten meshanede ıdrarın beklemesı. ıdrarı ne kadar bekletırsen hcg de bırıkıyor onla beraber . sen test gelene kadar tut ıste su falan ıcme :)))) sabaha bekleyemem ben olsam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…