klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

O yumurtanın büyümesine göre değişiyor. Demek ilkinde geç büyümüş. Sen onu kafana takma. Kontrolu gidincede kaç yumoş var ve boyutlarını sormayı unutma

sorcam ins.cvp verirler ya devlet olunca gerci cok iyiler yaa candan davraniyolar tanidilar artik beni genede tedirgin oluyorum.

sorcam ins.cvp verirler ya devlet olunca gerci cok iyiler yaa candan davraniyolar tanidilar artik beni genede tedirgin oluyorum.

Öküzlük etmesinler. Söylesinler. Belki söylemezler ama sen sor mutlaka .
Ayyyy kızlar yazarken kolumu kaldırmak bile işkence. Ben çıkıyorum. Size iyi geceler , iyi sohbetler

benımkı yorgunluktan canım bebsı olsaydı kanda gorurdum ınsalah bu ay o uykulardan gelecek:)
elif sana dogruyu dicem bu geceye kadar umutlu degildim senden ama bu gece calismalari anlsttin ya icime bisey oldu yani test sonuclarin bana inandirici gelmedi hic ama bu gece anlattim ya sana hani oyle olcak hissediyorum

kiz ben sabah okudum mutfakdayken kim basliyoki acaba iyice yaslandim artik yumos buyutme ignesi canim benim yaptigim :)

canim ilaci kaca aldin ogrenebilirmiyim

tarlusalı mı soruyorsun?3,80 di.

aniden çıktım çünkü beklenmedik misafirlerim geldi.onları ağırladım gittiler

oyy bacaklarım sarkıtmaktan ağrıdı sandalyede.ben de kaçayım ufaktan.

iyi geceler tatlı rüyalar

hmmm peki o zaman bu sefer kür deneyelim bakalım..saraçoğlunun sitesindeki tarif mi
Prof. Dr. brahim Adnan SARAOLU Krler

deneyelim ama zamanım daraldı 26 sında benım randevuma eşimin tahlıl sonucları ıle gıtmeyı dusunuyorum.hanı hamılelık oluşması adına herşey olumlu gıderde yumurtam ıstenılen boyutta olursa ıyı guzel de eşimin sonuçları ortada,bu durumda ne yapabılecegımızı danısmak ıstıyorum.

kadın doğum uzmanları erkek urolojısı konusunda bılgı verebılırler mı bılmıyorum ama doktor görüşü almak önemli.

mrb kızlar uzun süredir giremedim hatırlarsınız belki 6 adet yumuş var dem,ştim en son fakat bende eşimle küstüm tam çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ve birlikte olmadık e haliyle yumoşlarda çatladıktan 24 saat sonra yok oluyo maalesef olmadı kaçırdık beyfendinin yüzünden o kadar umutluydumki bu ay kısmet olmadı bende özgeyle aynı şeyleri yaşadım yani ve şimdi bbana diyoki tüp bebeğe gidelim ben de inat ettim gitmiyorum bu yüzden yine küstük ne yapacagımı şaşırdım kızlar

Kolay gelsin tatlim.bende pek gremeyecm.bugün yürüyüse bslaycm.1ay boyunca bira z kilo vereym istiyrm

İyi olur . İnş çabucak kilolar ı verirsin. Ben de şu ilaçlardan iyice şiştim Yakında patlıcam. Kaç kiloaldım belli değil. Şimdi yola çıktık . Bi 60 km kadar yolumuzvar. Ben yanda oturuyom eşim direksiyon sallıyo

Bebegnde sende saglikli olda verirsin kilolari cnm.ben evlendkten snra hzla aldm kilo.60kiloydum evlendgm zaman simdi 73..eski kiloma inmem lazm.ama inan dogru düzgn bir sey yemyrm hareketszlikten iste.hm bide pco dan

Bebegnde sende saglikli olda verirsin kilolari cnm.ben evlendkten snra hzla aldm kilo.60kiloydum evlendgm zaman simdi 73..eski kiloma inmem lazm.ama inan dogru düzgn bir sey yemyrm hareketszlikten iste.hm bide pco dan

Gerçekten ben de aşırı yemiyorum ama ne yesem yarıyormu ne? Okulda bi arkadaşım bana sen benim yediğimin yarısınıyemiyosun diyo. Kızı görsen 36 beden bile bol geliyor

Metobolizmayla mi alakalı ne ben diyet falan yapamam ama hareketli olmaya clıscm

Heralde canım ben de anlamadım.dün sabah çıbuk kraker öğle 3 dilim dondurulmuş pizza akşam da 1 kase çorba içtim arada da 1 muz yedim.bana fazla değil gibi geliyor ama ne bileyim işte. Bir de ben de bel fıtığı var. Çok kilo amak istemiyorum beni çokzorlar diye. Aslında bebiş için kilovermiştim ama şu son 3-4 ay ilaçlaryüzünden tekrar geri aldım

günaydınnnn

biz de eşimle kahvaltıya gidicez.ordan da 12 de doktora.ben de gelemem pek bu haftasonu

herkese iyi tatiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…