klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet 10 gun arzucum yukarda yazdim kocis evdede bu hafta olursa iyi olur.

Bence kontrole git. Benim yumoş erken büyümüştü galiba. Çünkü doktor ptesi yaparız demiştidaha önce. Kontrole gidince erkene aldı. Kontrole git mutlaka sonra geç kalmış olmamak için

canım benım adetın9. gunu catlatma ıgnesı yapıldı 11. gunu asılama yapıldı onu soruyorsan...
yaa problem karisik aslinda :)
Bence kontrole git. Benim yumoş erken büyümüştü galiba. Çünkü doktor ptesi yaparız demiştidaha önce. Kontrole gidince erkene aldı. Kontrole git mutlaka sonra geç kalmış olmamak için

Onun için dedim kontrole git diye . Yumoş çok büyüyünce aşılamayı yapmıyolar. Denizi kontrole çağırmadılar bildiğim kadarıyla. Yoksa çağırdılar mı?
pazertesi igne bitiyor carsamba sabah kont.cagirdilar oda 10,gun oluyor daa yaa simdi klomeni unut diceksiniz ama ilkinde 17 gun cat.ikincide 12 gun cat.lattik kafam ondan karisik ama tabii igne daha etkili onun icin sordum.

pazertesi igne bitiyor carsamba sabah kont.cagirdilar oda 10,gun oluyor daa yaa simdi klomeni unut diceksiniz ama ilkinde 17 gun cat.ikincide 12 gun cat.lattik kafam ondan karisik ama tabii igne daha etkili onun icin sordum.

evet canım ıgne daha tkılı ben klomenı 4 kez kullandım ama ıgnede oldugu kadar erken cevap vermedı....

aman bır uyku bastırdı kı sormayın:) kuzucum uyudu bıle cok yordum bugun onu ya kıyamam:))))))))))
uyu kizz bebisde yapiyor olabilir sana
iğneler bıtınce mı gıtcek o acaba kızzz denız cevap ver....
canim pazartesi igne bitcek ama daha 1 kutu harcamis olcam yedekde 2 kutum var olcak yani eger buyumediyse onlara geccez duruma gore toz ayarlancak ve devam buyurse 2 kutu sonraki aya kalcak :)
Benimki de uyuyo karşı koltukta. Ama ben uyuyamıcam bu gecec galiba. Çok beter ağrım var
aaa ne agrisi acaba

O yumurtanın büyümesine göre değişiyor. Demek ilkinde geç büyümüş. Sen onu kafana takma. Kontrolu gidincede kaç yumoş var ve boyutlarını sormayı unutma

uyu kizz bebisde yapiyor olabilir sana

canim pazartesi igne bitcek ama daha 1 kutu harcamis olcam yedekde 2 kutum var olcak yani eger buyumediyse onlara geccez duruma gore toz ayarlancak ve devam buyurse 2 kutu sonraki aya kalcak :)

aaa ne agrisi acaba

benımkı yorgunluktan canım bebsı olsaydı kanda gorurdum :KK43: ınsalah bu ay o uykulardan gelecek:)

canım dıkkat et kendııne. hadı sen yat hamıle bır bayan bu saate kalmaz yat kı kemıklerın dınlensın.

Yok ben zaten uyuyamayacağım biliyorum. O sebepten hiç yeltenmiyorum. Sırtıma yastık dayadım öğle yatıyom. Hani bebiş olmasa yutmuştum ağrı keiciyi ki ben normalde hiç içmem.

ayyy kıyamam daha sımdıdenn nelere katlanıyorsun. neyse bebıs olunca ıssırırsın :) ödesırsınız:)))))))

X