klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım bana doktor sabah akşam demişti. zaten eczaneden alınca da üstüne öyle yazdılar.

hadi ya, benim ilacın üstüne de yazmamşlar:KK43: nolcak bnm bu unutkanlğm ya poff..yrn doktoru arym da sorym bari. Benim gibi klomeni akşamları 2tane içen yok mu hiç? allah allaah ben nie öyle hatrladm acaba

gec dollenme olabilirmi?

onca ıncır yedım kı ıctıgım kürü de cabası olmayan yumurta son anda olup buyuyup catlamıs dollenmıs bıle olur bence:) bırde ayıptır soylemesı hıc gun atlamadık :) ıyı calıstık ... esımde kecıboynuzu suyu ıcırdım her gun saatınde. bılemıyorum artık. sımdılık hersey normal akıntım var bıraz. bırazda ıgne gıbı batmalar....

kızz ayşem nerelerdesin sen yavv? geçenlerde seni sordum ben de:))

anamm kız çalışma haftası mı izne çıktı adam:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yaa aslinda haftaya degilde ondan sonraki hafta olsaydi iyiydi sirket ce cikmislar bisey yapamadi.ama 10 gun kont.gitcem ya yumos buyumusse catlatip 11 gun yada 12 gun asilama yapilirmiki olsa iyi olur ama erken dimi nasil olcak hic bilmiyorum

zenderu ben 1 hafta rapor aldım eşimde 10 günlük yıllık iznini kullandı eşimin memleketine gittik. hemde yumurtlama haftamdı değerlendirdik. bu haftada köydeydim. malum iş güç.. internet problemli olduğu için ordada giremedim. merak ediyordum bende seni, sen naptın ?

hadi ya, benim ilacın üstüne de yazmamşlar:KK43: nolcak bnm bu unutkanlğm ya poff..yrn doktoru arym da sorym bari. Benim gibi klomeni akşamları 2tane içen yok mu hiç? allah allaah ben nie öyle hatrladm acaba

valla canım bilmiyorum. sen onu bir sor. bana da günde 4 tane vermişti. kimse duymadım ben günde 4 tane içen. her doktorun tedavi şekli farklı. belki senin ki öyle demiştir.

onca ıncır yedım kı ıctıgım kürü de cabası olmayan yumurta son anda olup buyuyup catlamıs dollenmıs bıle olur bence:) bırde ayıptır soylemesı hıc gun atlamadık :) ıyı calıstık ... esımde kecıboynuzu suyu ıcırdım her gun saatınde. bılemıyorum artık. sımdılık hersey normal akıntım var bıraz. bırazda ıgne gıbı batmalar....

canim ins. deger yukselir 4-5 gun bekle tekrar et kan testtini cunku boyle cikmayip sonra cikanlarda var bizim burdaki aile hekimi adetden 7 gun gecmeyince test yapmiyor cikmayabilir diyorr ama ben haric :) cunku ilac iciyorum diye bana ayricalik taniyor :KK66:

hsg sonucun nasıldı.. herhangi bir sıkıntın varmı yumurtlama çatlama filan?

ıkı tup de acık cıktı cok sukur dr bıseyden suphelendı tup bebek merkezıınde bı dr a da gonderdı sonucları temız dedı engel degılmıs ılk defa yumurta takıbı yapıldı 5 aydır kloman kullanıyorum ama ılk defa takıp yapıldı su an ıkı yeterı buyuklukte yumosum war dr cumartesı pazar catlama zamanı dedı bakalım herseyın hayırlısı

zenderu ben 1 hafta rapor aldım eşimde 10 günlük yıllık iznini kullandı eşimin memleketine gittik. hemde yumurtlama haftamdı değerlendirdik. bu haftada köydeydim. malum iş güç.. internet problemli olduğu için ordada giremedim. merak ediyordum bende seni, sen naptın ?
canım benim bu yumoşlar büyümedi:KK14::KK14: yani belki son günlerde oluşmuştur ama ben gitmedim kontrole. hsg sonrası ialç da antibiyotik de içmemiştim bu ay boşa geçmesin diye ama boşa geçti yine malesef. iyi değerlendirmene sevindim canım. hadi bakalım inş bebiş gelir. yavaş yavaş bebiş doluyor burası. 4 tane hamişimiz var:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
yaa aslinda haftaya degilde ondan sonraki hafta olsaydi iyiydi sirket ce cikmislar bisey yapamadi.ama 10 gun kont.gitcem ya yumos buyumusse catlatip 11 gun yada 12 gun asilama yapilirmiki olsa iyi olur ama erken dimi nasil olcak hic bilmiyorum
olsun tatlım hayırlısı. çalışmalar öncesi dinlenmiş olur:KK1:
vermesıne verıyorumda onlar getırdıkten sonra ben bır daha yıkıyorum:) su begenmeyen hatunlar var ya ıste ben
onlardanım:KK43:(( cok pis bır hastalık artık bendekı

ayyy eliiff. bana da çok titizsin derler ama ben o kadar değilim Allahtan. gerçi benim halı yıkayacak yerim de yok. silkeleme bile çok zor yapıyorum. yakınımda kimsem olmadığı için.

ıkı tup de acık cıktı cok sukur dr bıseyden suphelendı tup bebek merkezıınde bı dr a da gonderdı sonucları temız dedı engel degılmıs ılk defa yumurta takıbı yapıldı 5 aydır kloman kullanıyorum ama ılk defa takıp yapıldı su an ıkı yeterı buyuklukte yumosum war dr cumartesı pazar catlama zamanı dedı bakalım herseyın hayırlısı

inşallah güzel sonuçlanır.. ben hsg den önce 4 ay klomen kullandım 3'de çatlatma iğnesi vurdu şansı yükseltmek için ve her seferindede yumurta takibi yaptı doktor ama sonuç negatifti.. Seni güldürür inşallah..

canim ins. deger yukselir 4-5 gun bekle tekrar et kan testtini cunku boyle cikmayip sonra cikanlarda var bizim burdaki aile hekimi adetden 7 gun gecmeyince test yapmiyor cikmayabilir diyorr ama ben haric :) cunku ilac iciyorum diye bana ayricalik taniyor :KK66:

banada ne zaman gıtsem yapıyorlar gun asırı gıttıgım bıle oldu zamanında :) bakalım canım ya pazartesıye kadar bekleyecegım ecbur zaten. pazartesı hemen ocaga gıderım zaten. bu arada her sabah test yaparım evde zaten:))))))

kiz elifffff
dun sag a vurmustum igneyi bugun sola vurdum ve suan ihtibariyle iki tarafda agrimaya basladi daha 2. gecem kiizz normal mi cooook buyumesin bide aslinda 3 ve ustu yumos olsun istiyoruummm

X