klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım ben de klomeni ilk kullandığım ay sabah 1 akşam 1 tane içtim. yumoş oluşmadı. sonraki ay sabah 2 akşam 2 verdi doktor.
çok vermiş doktor. sonradan gittiğim doktor söyledi. ona rağmen işe yarar 1 tane yumoşum vardı.

işte benim kafamı karştıran buydu, sabah akşam mı içtin sen? sanki doktor bana geçen ay akşam 2 tane içceksin demişti. Sonra progestanı sbah akşam demişti. 2 ilaç olunca kafam karştı:s Prospektüsü okudum yazmıyor zamanla ilgili bşy =) valla ben geceleri 2 tane birden hüpletiorm :KK70:

işte benim kafamı karştıran buydu, sabah akşam mı içtin sen? sanki doktor bana geçen ay akşam 2 tane içceksin demişti. Sonra progestanı sbah akşam demişti. 2 ilaç olunca kafam karştı:s Prospektüsü okudum yazmıyor zamanla ilgili bşy =) valla ben geceleri 2 tane birden hüpletiorm :KK70:

canım bana doktor sabah akşam demişti. zaten eczaneden alınca da üstüne öyle yazdılar.

ben geldım. yorgunluktan oldum ya . kalan halıları esıme yıkattım :) basında beklerken bıle yoruldum. bu arada hala adet olmadım...:KK43:

X