klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ama sen sokturucuyu dr vermeden icme canim
ozge sen puregon 300 mu kullancaksin benmi yanlis anladim.
kizlar 2.ignemide oldum hic hissetmiyorum ya bu etki etcekmi acaba cok az geldi bana incir yiyorum ama merk ediyorum.

kizlar 2.ignemide oldum hic hissetmiyorum ya bu etki etcekmi acaba cok az geldi bana incir yiyorum ama merk ediyorum.

yok canımcım.. o nerden çıktı? hem ne için kullanılıyor?
ben şimdiye dek sadece klomen kullandım.hem daha dur yavv büyüyecek yumoşların. merak etme sen tatlım

Son düzenleme:

içmedim zaten canım.yarın bir gideyim de doktora ne var ne yok kontrol etsin bakalım

yok canımcım.. o nerden çıktı? hem ne için kullanılıyor?
ben şimdiye dek sadece klomen kullandım.hem daha dur yavv büyüyecek yumoşların. merak etme sen tatlım
kiz ben sabah okudum mutfakdayken kim basliyoki acaba iyice yaslandim artik yumos buyutme ignesi canim benim yaptigim :)
içmedim zaten canım.yarın bir gideyim de doktora ne var ne yok kontrol etsin bakalım
canim ilaci kaca aldin ogrenebilirmiyim

ozge sen degilmissin canim buldum kim oldugunu ama arkadasi taniyamadim yeni katildi galiba aramiza

saatin önemi yoktur dimi ya..ilk kolemnde doktor anlatmştı bişiler ama ben unuttum 2.de de sormamşm kafama göre 9bçkta alıom valla=))

saatin önemi yoktur dimi ya..ilk kolemnde doktor anlatmştı bişiler ama ben unuttum 2.de de sormamşm kafama göre 9bçkta alıom valla=))

Bana akşam dedi burada birkaç kişininde akşam yazdığını hatırlıyorum herhalde çok fazla bir etkisi yoktur

Bana akşam dedi burada birkaç kişininde akşam yazdığını hatırlıyorum herhalde çok fazla bir etkisi yoktur

bence de yoktur ya.. bu bgn 3.günüm ama sanki hiç bi kıpırtı yok yumoşlarda, sanki geçen ay sızlamalar olmştu sancı fln..hadi bakalm haftaya salı görcez nolmuşlar

bence de yoktur ya.. bu bgn 3.günüm ama sanki hiç bi kıpırtı yok yumoşlarda, sanki geçen ay sızlamalar olmştu sancı fln..hadi bakalm haftaya salı görcez nolmuşlar

Senin biraz erken geçen ay benimde öyle olmuştu 3 ay adetten sonra klomeni ictim tabi yanlış içtim ama ona rağmen 6. gününde kasıklarım ağrımaya başladı tabi ben söktürücü diye günde bir tane içmiştim ve hiç beklemezken yumurta oluşmuş ve çatlamış ama gününü bilmediğim için tutturamadık bu ay adetten sonra 5 gün içtim 2 tane .bugün adetin 19. Günü hale yumoş yok yarın kontrol var bakalım ne diyecek

yazmiyor kimse kii
neyse kizlar ben yarinda yokum gun e gitcem :) hafta icide kocam evde ne kadar girebilirim bilmiyorum simdiden soyliyim merak etmeyin beni bak birtek ben haber veriyorum farkindaysaniz.

ben de haber vermiştim lütfen ama:KK20::KK20:
kız sen dayanamaz girersin yine:KK1:

Senin biraz erken geçen ay benimde öyle olmuştu 3 ay adetten sonra klomeni ictim tabi yanlış içtim ama ona rağmen 6. gününde kasıklarım ağrımaya başladı tabi ben söktürücü diye günde bir tane içmiştim ve hiç beklemezken yumurta oluşmuş ve çatlamış ama gününü bilmediğim için tutturamadık bu ay adetten sonra 5 gün içtim 2 tane .bugün adetin 19. Günü hale yumoş yok yarın kontrol var bakalım ne diyecek

canım ben de klomeni ilk kullandığım ay sabah 1 akşam 1 tane içtim. yumoş oluşmadı. sonraki ay sabah 2 akşam 2 verdi doktor.
çok vermiş doktor. sonradan gittiğim doktor söyledi. ona rağmen işe yarar 1 tane yumoşum vardı.

X