klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kız sibel sen karabatak gibisin bir görünüyon bir yok oluyorsun. biz alıştık buna da o yüzden:KK1:

ben hep burdayım uyelık gırmeden bazen okuyorum yazılarınızı napım kımse benı merak etmıyor bende sefıl sefıl yazı okuyorum :KK1: :KK1: yazılarınızı okumak bıle zaman gecırtıyor :)

banada ne zaman gıtsem yapıyorlar gun asırı gıttıgım bıle oldu zamanında :) bakalım canım ya pazartesıye kadar bekleyecegım ecbur zaten. pazartesı hemen ocaga gıderım zaten. bu arada her sabah test yaparım evde zaten:))))))
bizede yazzz kiizzz
iyi geceler arkadaşlar yarın görüşürüz inşallah :) hepinize hayırlı bebişler dileğiyle.. hoşçakalın. :)

byyy

canım benim bu yumoşlar büyümedi:KK14::KK14: yani belki son günlerde oluşmuştur ama ben gitmedim kontrole. hsg sonrası ialç da antibiyotik de içmemiştim bu ay boşa geçmesin diye ama boşa geçti yine malesef. iyi değerlendirmene sevindim canım. hadi bakalım inş bebiş gelir. yavaş yavaş bebiş doluyor burası. 4 tane hamişimiz var:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

olsun tatlım hayırlısı. çalışmalar öncesi dinlenmiş olur:KK1:

ayyy eliiff. bana da çok titizsin derler ama ben o kadar değilim Allahtan. gerçi benim halı yıkayacak yerim de yok. silkeleme bile çok zor yapıyorum. yakınımda kimsem olmadığı için.

burdakı her halı yıkamayı denedım ben ama yıne olmadı. bendekı hastalık artık bundan hıc memnun degılım. ben bahce ıcınde bır evde oturuyorum. halı sılkeleyecek yerımde var yıkayacak yerımde:) ben eve ozellıkle kucuk kucuk halı aldım kı sılkeleyebıleyım:) her gun cıkar o halılar. yetmez eve gelıncede makıne ıle ıyıce supurulur:) temızlık robotu aldım libelle o bıle kar etmedı :)

inşallah güzel sonuçlanır.. ben hsg den önce 4 ay klomen kullandım 3'de çatlatma iğnesi vurdu şansı yükseltmek için ve her seferindede yumurta takibi yaptı doktor ama sonuç negatifti.. Seni güldürür inşallah..

aminnnn ınsallah ben catlatma ıgnesı ıstemedıgıme halen co pısmanım dr 3 ay bekle dedı 1 ay bekleyıp dewam edecem olmazsa agustosda asılama yaptıracam pekı yumurtan oldugunda ılıskı sırrasında hıssedıyomuusun yoksa tek bende mı war asırı hıssedıyorum yha

kiz elifffff
dun sag a vurmustum igneyi bugun sola vurdum ve suan ihtibariyle iki tarafda agrimaya basladi daha 2. gecem kiizz normal mi cooook buyumesin bide aslinda 3 ve ustu yumos olsun istiyoruummm

evet bır saga bır sola yapacaksın canım. ben gonal f kullandım 125 doz gunluk. bence cok gelmez merak etme sen:)

kızlar bı ruya gordum hayırdır ınsalah dra gıtmeden onceydı ıkı tane at gordum o kadar guzellerdı kı bırı sıyah bırı kahverengı sabahına da ıkı tane yumosum oldugunu ogrendım

saol cnmm benım :KK9: :KK1: bakalım topıgın 5. hamişi kım olacak :KK1: bu ay hepımız hamıle kalırız ınsallah
ins.. canim kafamizdan atarsak oluruz.
evet bır saga bır sola yapacaksın canım. ben gonal f kullandım 125 doz gunluk. bence cok gelmez merak etme sen:)
sagol canim icim rahatladi ya 75 banada az geldi ama tabii nasil etki etcek bilniyoruz ya ses etmedim valla.agrilarda basladi.adetdende kesilmedim ama yarin bitcek gibi :) kizlar progestan eksijliginin vucudda yaptigi etkilere cok sassirdim tam bendekiler valla burda yazmiyim int.okuyun

yazarım tabı yazmam mı. ya ben sabah yaparım yıne bekletırım bakalım ne olacak. yagmurdan ses cıkmadı acaba onun testı bekleyınce ne oldu kı. ya basak kımse yok mu evde test yapan....
basak kim kizz iyice bunadim
kızlar bı ruya gordum hayırdır ınsalah dra gıtmeden onceydı ıkı tane at gordum o kadar guzellerdı kı bırı sıyah bırı kahverengı sabahına da ıkı tane yumosum oldugunu ogrendım
at murattir canim muradin olur ins.

sagol canim icim rahatladi ya 75 banada az geldi ama tabii nasil etki etcek bilniyoruz ya ses etmedim valla.agrilarda basladi.adetdende kesilmedim ama yarin bitcek gibi :) kizlar progestan eksijliginin vucudda yaptigi etkilere cok sassirdim tam bendekiler valla burda yazmiyim int.okuyun

sen merak etme hersey yolunda gıdecek ınsallah. az degıl dr bılır sonucta. sen ıncırde yıyon. bu arada adet bıter bıtmez sen calısmalara basla. gun asırı devam et. bırde dr soyler zaten yumos buyup catlatma ıgnesı vurulunca bekleyecen. asılamadan oncekı gece tatıl yapacanı 2 gun ona gore:))

kız basak degıl başka yazacaktım :))) yanlıslık olmus :))))

anam maaşallah ne çok yazmışsınız yine oku oku bitmiyor
books72rc6.gif
kız nimet bu arada hayırlı olsun nikah haberini aldım kele:KK9::KK16:
8coppia_sposi.gif

sen merak etme hersey yolunda gıdecek ınsallah. az degıl dr bılır sonucta. sen ıncırde yıyon. bu arada adet bıter bıtmez sen calısmalara basla. gun asırı devam et. bırde dr soyler zaten yumos buyup catlatma ıgnesı vurulunca bekleyecen. asılamadan oncekı gece tatıl yapacanı 2 gun ona gore:))

canim simdi erken olmaz ama crsamba yumos buyudu cat.ignesi oldum asilama ne zaman olur ki

canim simdi erken olmaz ama crsamba yumos buyudu cat.ignesi oldum asilama ne zaman olur ki

Benim aşılama adetin 12. Günü almuştu. 10. Gün kontrole gittim doktor çatlatma iğnesini yapalım dedi. O gün de gece 12 de iğneyi oldum. Senin de olabilir. Çarş bence kontrole git. Seninde 10. Gün oluyor galiba

X