klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ahh bitanem ya kıyamam ben sana olacak arkadaşım allahım bi gün bizlere de o muhteşem duyguyu tattıracak allahın izniyle

canım bana da dr her seferin de kilo vermen gerekiyo metobolizman hızlansın diyo çünkü pko en çok sevdiği kilolalar zaten ben çok kendime de dikkat ediyorum canım sabah erken kalkıyorum her gün yürüyorum yediklerimize dikkat ediyorum pzt günü diyetisyene başlıyorum ek destek olsun 59 kiloydum 57 düştüm kendi çabamla 1 ayda

hıı bi de canım ben glifor metformini içiyorum vucuttaki insülin direncini kırmaya kilo vermeye yardım ediyomuş ben hep saite soruyodum pko varmı diye yok yok diyodu ama bal gibi de varmış işte

kuzucum sende iyiki varsın merak ettik tabi burada kocaman bir aile olduk tatlım
ne güzel şeyler paylaşıyosun canım :)))
ben de 1 tane 50 mg lık içtim.maalesef başarısız oldu.11 de kaldı yumurtam.bu ay dozu arttırılacak

anladım canım valla hiç bilmiyorum niye öyle yaptı bende 50mg içiyorum rabbim sonumuzu hayır etsin

ama ben geçen ay hiç klomen kullanmadan yumurtam 16mm olmuştu belki de o yüzden gerek duymadı offfff bilmiyorum işte bacımm yaa

Son düzenleme:
canım bende anik atak hastasıydım ama yendim eşim çok yardımcı oldu tabi ..yinede ara sıra yaşıyorum çok üzülünce .kiloya gelince spor şart tatlım imkanların nasıl bilmiyorum ama bendede biraz kilo vardı ben fitnes yapıyordum şimdide yüzüyorum haftada 4 gün .bunlarda olmasa eğer çevren yerin müsaitse yürüyüş yap 1 saati kendine ayır bebişini düşün
pozitif ol rengarenk

tşkederim tatlım böyle güzel şeylerle sizlere ve kendime morel yüklüyorum

HERKEZ KAÇTI ZATEN E BENDE KAÇAYIM KIZLAR YARIN GÜZEL HABERLERLE DOLU OLSUN SAYFAMIZ

canim ben bu ayi bos geciriyorum,kist olusmasin diye ara verdi dr,bidahaki reglimde tahlillerimi yeniliycez hazirandada asilamaya gecebilcez ilac yuklemesini nasil yapiyorlar..?
gobekden igneyle yumos buyutuyoruz canim
allah yardımcın olsun tatlım inşş ilkinde müjdeli haberi almak nasip olur
sagol canim hepimizin
hayırlı olsun canım benim inşallah emeğinin karşılığını verir ALLAHIM .kız deniz bol yumurtan olsun ikizler de içinde olsun

sagol canim Allah herkezin gonlune gore versin ins.

haftaya tahlillerim var canım ona göre ilaçlarada diyetisyenede başlıcam inşallah zatn o yüzden aşıyı erteledim.. sağlık güvencem nedeniyle yaptıramamıştım bu ay tahlilleri..

evet benimde panik atağım eskisine göre iyi ama bu meret tekrarlıyor işte stresli dönemlerde spor salonuna yazıldım geçen sene bu seferde troidim çok çalışmış doktor yasakladı salona gitmemi.. sadece yürüyüş yapabilirsin dedi

anlıyorum canım tabi tedavi önemili ama madddi yönü daha da önemli onsuz hiçbişey olmuyo haklısın bu açıdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…