klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aynen canım allahım onları başımızdan eksik etmesin bir gün rabbimin izniyle o bebişlerde gelecekler yuvamıza

aminnnnnnnn onlar olmasa bebegı nasıl dusunecektık ıyı tarafından bakmak lazım kocam yanımda olduktan sonra hereyı hallederız rabbım bızede nasıp edecek bı gun bellıkı zamanı war üzülünce oluyormu olmuyor 2 yıldır üzülüyorum elıme bısey gecmıyor gececegını bılsem üzülürüm ama yok artık kafama takmıcam zaten dr 3 ay ara werıcez dedı önce vusudumuzdakı stresı bı gonderelım bebek gelır belkı

prolaktin hee ona cok bakıldı özeldeki dr bakmıstı onda sorun yokda yumoşlarda anlayamadıgım sorun var.adetin 3.gunu normal degerde ama sonra tepetaklak oluyor yumoslar onu cözmek lazım gerci ilaclarla buyuyor yani klomenle buyudu catladı falan ama niye ilaçsız buyumuyorona takıldım.birde pconun sınırı ne bilen varmı hani adettin ultrasyona giriyosun ıncileri sayıyolar ya onun aralıgı kac acaba bir yerde 7-10 arası normal fazlası pco diye okudum ama dogrumu anladım hatırlamıyorum.bir dahada bulamadım o yazıyı bilen varmı??? dr pco yok desede ben suphe ediyorum.

hayırlısı olsun canım hakkın da herşey nasipp

geçmiş olsun canım üzülme vardır herşeyde bir hayır.Belki ara verdiğinizde kavuşursun bebeğine nede olsa stres yok kafaya takmak yok

Hayırlısı olsun canım. İnnnnşalllaahhhhh önümüzdeki ay "nasılsa olmayacak" diye deneyince hamile kalırsın. Herkes de öyle oluyormuş ya[/QUOTE]

Sağolun kızlar üzüldük tabi ama kısmet dedik sağlık olsun ama rahatladım biraz bi süre gün saymak takip yapmak yok belki o zmn nasip olur bakalım ben hiç düşünüp yumurtlama falan saymicam hayırlısı diyelim allah sizlere nasip etsin inşallah sonrada bana :))
iyi geceler

bu arada arastırmaları su kan testleri var ya hepsi zk da dosyamda amaaa ben o arada kendime fotokopide aldım kafama takılanlara ordan bakıyorum yani orda dosyada ne varsa bendeki fotokopidede varrr
Kızım dedim bundan sonra senin adın çakal karloooooooos:130::130::130::130::130::130::130:
canım sende ne var ne yok???

Valla beklemeyeyim canım. Rahiminceliği sorunum vardı onunla uğraşayım bu ay. Bakalım hayırlısı olsun inşallah

geçmiş olsun canım hakkında hayırlısı inş.

çok stres yapma biliyosun en büyük düşmanımız canım belki allahın izniyle bu ara verdiğin aylardan birinde bebişin gelecek allahtan umut kesilmez ne kadar mucize örnekleri var inş bide örneklerden biri oluruz
bende ilk zamnalar senin gibiydim evlediğim günden itibaren bebiş istiyoduk vee 8. ayda hamile kalabildim ama sonu pek iyi olmadı dış gebelikmiş ameliyatla alındı sağ tüpüm gitti falan filan işte sen daha hiç bişey görmedin tatlım hiçç kasma kendini rabbine sığın
bak tek tüple hamile kalmaya çaılıyorum

o zaman canım prolaktin de sorun yok ne güzel işte valla canım bende dr sordum pko derecesi var mı geçme olasılığı varmı diye :26ko belası genetikmiş canım yani doğuştan yumutlama bozukluğu geçme gibi bi şansımız da yok ancak yumurtlama ilaçlarıyla geriletilebilir
bi kanal da tüp bebek dr çımıştı pko kadınların düzenli dr tedavisiyle hamile kalma şansı %70 canım baya bi yüksek yani derdi veren rabbim dermanınızı da vercek o elbet

canım bu dr progestanımın düşük oldugundan heberi yok gecen ay yapmam gerek yok dıyınce baska yerde yaptırdım asılama yapılırken soylesemmı bu progestan ilacıda dolabda var son kullanma tarihide nisan dusun 2-3 sene once ilk tedaviye bunla baslamıstım.kolaylastırsın diye
Hayırlısı olsun canım. İnnnnşalllaahhhhh önümüzdeki ay "nasılsa olmayacak" diye deneyince hamile kalırsın. Herkes de öyle oluyormuş ya

Sağolun kızlar üzüldük tabi ama kısmet dedik sağlık olsun ama rahatladım biraz bi süre gün saymak takip yapmak yok belki o zmn nasip olur bakalım ben hiç düşünüp yumurtlama falan saymicam hayırlısı diyelim allah sizlere nasip etsin inşallah sonrada bana :))
iyi geceler[/QUOTE]

evet evet uyuyacagım:) ıyı geceler ciciler:)))))))

iyi geceler

cok cok gecmısss olsun haklısın allaha tewekkul edelım akısına bırkmak lazım bırazda benım bı arkadasım war 6 yıldır cocugu olmuyordu asılama yaptırdı tutmadı tedawıyı bıraktıgı an ikizine hamıle kaldı su an 3 yasındalar masallah

hayırlı geceler kızlar rabbim ne dileğiniz ne muradınız varsa tez vakitte nasip etsin inşş allaha emanet olun

Bence Dr una kesinnnnn söyle hatta keşke şmdiye kadar söyleseydin. ama sormadan progesteron hapı, ağrı kesici bile olsa ilaç falan içme! neme lazım iğnelerde falan etkileşir de ters teper!!!

bende kacar kocıskom qeldı onla ılgıleneyım azcık yemek felan benı ozleyın anacımmmm iyi geceler hepınıze

[/QUOTE]
kız benide eklesene listeye klomeni kaçıncı denemem allah bilir yaş 31 son adet tarihi 20 mart

Bence Dr una kesinnnnn söyle hatta keşke şmdiye kadar söyleseydin. ama sormadan progesteron hapı, ağrı kesici bile olsa ilaç falan içme! neme lazım iğnelerde falan etkileşir de ters teper!!!

yok sormadan içmem de yaa şimdi soylersem kaynar maglum devlet has.ne zaman ıcırtıyolar o ilacı cat.ıgn.oluncamı asılama oluncamı ozaman dıcem degeri derım progestan verırmısınız ıcıyım derim.oda yazar verir ama sımdı dersemm unutur...

kız benide eklesene listeye klomeni kaçıncı denemem allah bilir yaş 31 son adet tarihi 20 mart[/QUOTE]

o liste 1 sayfadaki degil canım ılk sayfada hamıle olarak varsın takıp listemız ogunluk guncellenıyor bır aksılık cıkmazsa

gözün aydın tatlım tebrik ederim alkışlar sana
inşallah sonuna kadar sorunsuzbir hamilelik yaşarsın ve kucağına alırsın

Bir Hamiş daha tebrik ederim darısı başımıza

herkese günaydın hayırlı sabahlar valentinas gözün aydın canım ben sana demiştim bak maşallah Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah

çok sağolun canlarım inşaallah en kısa zamanda hepinizin isteyen herkesin kucakları bebişlerle dolar ardarda hepinizin hayırlı haberlerini alırız hepinize kucak dolusu bebişler inşaallah

liste demısken bılg.gucelleyelım mayıs ayında bat tarihlerimizi verelim ??? artmıs ben dahil bırde 15 gun içinde bildirmeyelenleri silelim herhalde gelmicek oluyolar dır dimi? ya da zararı yok deyıp kalsamı bıledım neyse herkez fıkrını desinnn:13:
AYSENINDE BAT I GECMİŞ KENDİ YOK KIZZZ AYŞEEEEEEEEEEEEEEEEE

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…