klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım ya. Sen de iyiki varsın. Bak herşey yavaş yavaş rayına oturuyor canım. Hepsi sırayla olacak . En kısa sürede de bebişin kucağında olacak. Sen yeterki pozitif düşün ve moralini yüksek tur
ayyyy çok sevindim kız sonuçlarının iyi olmasına :KK16:

Canimsin ya.Rabbim evlatlarini sana hayirli eylesin insallah

Altta gozuken arkadaslar ilk ignemi yaptim dua edin bana lutfeen bu ilk asilama tutsun diyee lutfeennn

Canım benim allah gönlüne göre versin. Sana istediğin gibi ikiz nasib eder yüce rabbim inşallah. İnş ilk aşılamanda bebişine kavuşursun. Yüce rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. AMİN :KK16::KK49:

once kaynar suya sonra soguk suya atmıs gıbı oldum acemılık ya yumurta catlama hamılıkle ılgılı herseyı burda ogrendım yha burada olmasa ot ot sadece tawuk yumurtluyor sanacaktım :KK70:
daha neler ogrenecez bakalım :KK70: sıra asılama we tup bebek ınsallah onlara gerek kalmazda bı hamıle kalayım warya awazım cıktıgı kdar cıglık atacam :KK70: k.maraşlıyım ya dr a dırek maras dondurması :KK70: goturecem :KK70: bı de adak adadım hayırlısılyla saglıklı cocgum olsun koyun kesecem allah nasıp ederse

Allah gönlüne göre versin canım :KK16:

Altta gozuken arkadaslar ilk ignemi yaptim dua edin bana lutfeen bu ilk asilama tutsun diyee lutfeennn

rabbim inşallah bu sefer yüzünü güldürür canım :KK16::KK16: aşılaman sana bebeğini getirsin inşallaahh :KK16:

canım allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.inşallah bu sefer olacak.

ben de durum aynı.bat 2 gün geçti.testler negatif.kan geliyor diye wc ye gidiyorum bi bakıyorum akıntı.iştahım felaket.1 kilo almışım 3 günde.zaten heryerim şiş.

Canlarım çıkiyrm ben simdi.ya size o kadar cok alistim ki anlatamam.her ihtimale karsi msn adresi verelm birbirimze.kayitli kalsn adreslrmzde.tekrar bglanablrm.öptm

ben de durum aynı.bat 2 gün geçti.testler negatif.kan geliyor diye wc ye gidiyorum bi bakıyorum akıntı.iştahım felaket.1 kilo almışım 3 günde.zaten heryerim şiş.

Canım kan testinde negatif çıkmıştı değil mi? Deniz gibi sen de doktora gidip söktürücü falan mı istesen ne bileyim işte

Canım kan testinde negatif çıkmıştı değil mi? Deniz gibi sen de doktora gidip söktürücü falan mı istesen ne bileyim işte

evet bat günümdeki testte negatif.ama hiç değer falan sormadım.ctesi için randevu alıp gidicem.1 ay daha doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum kist yüzünden

Deniz Allah inşallah gönlüne göre bir evlat nasip eder emeğinin karşılığını inşallah bu ay alırsın

bütün kalbımle dua edıyorum inşallahhhh tutar ınsallahhhhhhhhhhhhh :KK16: ya bı ara 4444 okunan dua warya toplanalım okuyalım sırasıyla bırbırımıze okuyalım cok guzel olur bence bırının kı bıttıgınde dıgerıne baslarız hemen bıter:)

Denizcim Rabbim işini rast getirsn insallah. .kocam gelck birazdan yarin sabh eve gdecgz artik:KK1:

Canım benim allah gönlüne göre versin. Sana istediğin gibi ikiz nasib eder yüce rabbim inşallah. İnş ilk aşılamanda bebişine kavuşursun. Yüce rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. AMİN :KK16::KK49:

Allah gönlüne göre versin canım :KK16:

rabbim inşallah bu sefer yüzünü güldürür canım :KK16::KK16: aşılaman sana bebeğini getirsin inşallaahh :KK16:
Tesekkurederim kizlar Allah sizlerinde gonlundekini versin ins.

canim ben 4-5 gun bekledim gittim sende cmrtesi test yapinca dr gorus ins.verir hemen valla ben 1 tane ictim geldi ama icmesemde gelcekmis galiba

canim ben 4-5 gun bekledim gittim sende cmrtesi test yapinca dr gorus ins.verir hemen valla ben 1 tane ictim geldi ama icmesemde gelcekmis galiba

ben de ctesiye randevu alıp gidicem zaten.test yaptırmayacağım.ultrasondan baksın.yok işte birşey belli yani

bana hsg çekilip aynı ay eşime sperm analizi yapıldı.. tüpler açık ama köşeli takılmalar olur dedi.. eşimin spermleri sorunlu çıktı morfoloji %1 çıktı.. yıkandıktan sonra kalanlar aşı için yeterli aşı yapalım dedi.. aşıya gittik bu seferde kist çıktı aşı kaldı.. ondan sonra bişey yapmadık.. gelecek ay aşıya gitmek istiyom bakalım ne olucak..doktorunu söylemedin canım :26:

anladım canım biz ne dersek diyelim işte zamanı gelmeden olmuyo hiçbişey :KK50:hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz benim geçen ay adetim baya gecikti belki vardır diye dr gittik bide ne görelim bebek beklerken 7cm boyunda nurtopu gibi kocaman bi kistim vardı doğum kont hapı kullandım çok şükür eriyip gitti şimdi bak allahın izniyle tedavime başladım rabbim ne zaman ol derse o zaman canım balım çok fazla kendini üzme yıpratma allahım sabrını veriyo :KK16:

şimdi ki dr çok ama çok memnunum ve dr bırakıp başka bi yere gitttiğim içim çok ama çok pişmanım :KK50:kuşadasın da canım üzeyir kalkan :KK16:

sen nereye gidiyosun :21:

anam nerden de buluyon bunları sen :) sımdı gıttı ustalar alcı cektıler yarın boya yapacaklar... offf ya yıne uykum geldı. aranızda test sonucu bekleyen var mı :) sız yazın arada ben okurum artık. aksılık bırazdan esım arkadaslarını yemege getırecek. allahım nasıl bır uyku bu ya....
kız hamilemisin yoksa bacım bu ne uyku kıııızuykucu şirin oldun ha
r-uykucu-sirin-300200-511626.jpg
:KK52::KK52::KK52:

anladım canım biz ne dersek diyelim işte zamanı gelmeden olmuyo hiçbişey :KK50:hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz benim geçen ay adetim baya gecikti belki vardır diye dr gittik bide ne görelim bebek beklerken 7cm boyunda nurtopu gibi kocaman bi kistim vardı doğum kont hapı kullandım çok şükür eriyip gitti şimdi bak allahın izniyle tedavime başladım rabbim ne zaman ol derse o zaman canım balım çok fazla kendini üzme yıpratma allahım sabrını veriyo :KK16:

şimdi ki dr çok ama çok memnunum ve dr bırakıp başka bi yere gitttiğim içim çok ama çok pişmanım :KK50:kuşadasın da canım üzeyir kalkan :KK16:

sen nereye gidiyosun :21:

ben hala saitteyim işte.. benim başka durumlarımda var... dert bir değilki :KK31: panik atak hastasıyım.. hamile kalmaktan korkup çocuk isteyen bir tip :KK36::KK36: birde kiloluyum.. her doktor beni kabul etmiyor.. kilo ver gel diyorlar.. kolay olsa neden vermeyim.. insülin direnci, troid yetmezliği hepsi var :KK31: sonumu Allah hayretsin inşallah :KK31:

kızlar bana dr klomeni günde 1 tane verdi :KK31:normal de günde 2 tane içiliyodu acaba gerek duymadı mı :44::44:

Sayfalari anca simdi okudm.canlarim beniim.arzum,özgem,denizim,gamzem,elifim.. . Iyiki varsiniz ya,sizi cok seviyorum.Allahm ne muradiniz varsa hayirlisyla sizlere nasip etsin insallah. . .canimsinz ya yemin edrm firsat bulup yazamadim hakkinizi helal edn merakta biraktm sizi
kuzucum sende iyiki varsın merak ettik tabi burada kocaman bir aile olduk tatlım
seni-seviyorum-gif-7.gif

X