klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sendeki durum ne canım anlatsana maglum balık hafızalıyım ya ben

canım ben ikigün önce doktora gittim hormon testi yaptım prolaktin değerim çok yüksek çıktı ondan dolayı yumurtalarım gelişmiyor.. bana hap verdi salı ve cuma günleri içecem..bide bende kansızlık çıktı onun içinde ayda bir iğne vurucam..kansızlık değerim çok düşükk..

aynen oyle cnm ılk aylarda ben cok aglıyordum kendımı olmayacak ııye alıstırdım o yuzden hıc umut yokken her ay adet oldugunda o aglamaklı duygu pek olmuyor yha hele ewlılıgımın ılk ay ı adetım 10 gun gecıktı hamıleyım sandık kayınbabam ıst daydı hamılelık ıstedı esım dusundukce utanıyorum

prolaktın neymiş canım bende yumos olmuyor ondanmı acep merak ettim..

fundurtan cnm senın yasın kac kı kusura bakma yenı sayılırım kımın kac yasında ne sorunu tam oldugunu bılmıyorum yawas yawas ogrenıyorum sana da sorayım sorması ayıp yas kac

olur olur daha yasın genc gencligin tadını cıkar kafandanda at bak nasıl oluyor.stres de etken canım kim aklından atarsa o ay hamile oldugunu ögrendi canım

prolaktin bi hormon testidir o yumoşları engelliyor doktorun verdiği ilaç prolaktin değerini düşürüyormuşşş..doktorun dediğine göre iki aya kalmaz hamile kalırmışımm..

sıkma canını stres yapmayalımki bebişler gelsin dimi birde senın yasın daha genc olur canım herseyın bir zamanı var dedigin gibi

inşallah canım allah tez vakitte hayırlısıyla versin hepimize inşallah...

bizde bazen gecikince çok umutlandık.. hele bir ay ateş ölçerken ateşim çok yüksek gidiyordu kesin oldu felan dedik.. pehh bişey olduğu yok.. meğer ben çoğu kişinin aksine yüksek ateşle adet oluyormuşum herşeyim ters anam

olur olur daha yasın genc gencligin tadını cıkar kafandanda at bak nasıl oluyor.stres de etken canım kim aklından atarsa o ay hamile oldugunu ögrendi canım

ay ınsallh cnm yha aklımdan atmaya calısıom aklıma sokuyorlar hele kocam o kadar rahat ki canını boşa sıkıyorsun herseyın bı zamanı war ewlılıgmızı yasayalım bak bole rahat rahat gezemeyız wakıt gecıremeyız dıyor benım kadar ısteklı degıl ya da benı uzmemek ııcn bole yapıyor bılmıyorum kocamın yası da kucuk kucuk anne baba olacaz

ya bı de esım gıtmıs test almıs hanı bır hafta once bıle olsa cıkarandan onu yaptım ne bılım ben hayatımda test mı yaptım manyak gıbı okumadım da nasıl oldugunu tek cızgı cıktı aha hamıleyım dedım esım ısteydı hamıleyım dedım hawalara ustu tabı konsurken nasıl oldugunu okumak aklıma gelıo yok yok dedım ben yanlıs gormusum dedım accemılge bak ya DD

Sayfalari anca simdi okudm.canlarim beniim.arzum,özgem,denizim,gamzem,elifim.. . Iyiki varsiniz ya,sizi cok seviyorum.Allahm ne muradiniz varsa hayirlisyla sizlere nasip etsin insallah. . .canimsinz ya yemin edrm firsat bulup yazamadim hakkinizi helal edn merakta biraktm sizi

adamda soğuk duş etkisi yapmışsın resmen bi var bi yok

adamda soğuk duş etkisi yapmışsın resmen bi var bi yok

once kaynar suya sonra soguk suya atmıs gıbı oldum acemılık ya yumurta catlama hamılıkle ılgılı herseyı burda ogrendım yha burada olmasa ot ot sadece tawuk yumurtluyor sanacaktım
daha neler ogrenecez bakalım sıra asılama we tup bebek ınsallah onlara gerek kalmazda bı hamıle kalayım warya awazım cıktıgı kdar cıglık atacam k.maraşlıyım ya dr a dırek maras dondurması goturecem bı de adak adadım hayırlısılyla saglıklı cocgum olsun koyun kesecem allah nasıp ederse

prolaktin bi hormon testidir o yumoşları engelliyor doktorun verdiği ilaç prolaktin değerini düşürüyormuşşş..doktorun dediğine göre iki aya kalmaz hamile kalırmışımm..
hormon testti yaptilar ya 3 gun onda yokmu kizz ayrimi yapildi bir kisatmasi varmi canim

Ah canm allah gonlune gore versin senin ins.

Altta gozuken arkadaslar ilk ignemi yaptim dua edin bana lutfeen bu ilk asilama tutsun diyee lutfeennn

Altta gozuken arkadaslar ilk ignemi yaptim dua edin bana lutfeen bu ilk asilama tutsun diyee lutfeennn

bütün kalbımle dua edıyorum inşallahhhh tutar ınsallahhhhhhhhhhhhh ya bı ara 4444 okunan dua warya toplanalım okuyalım sırasıyla bırbırımıze okuyalım cok guzel olur bence bırının kı bıttıgınde dıgerıne baslarız hemen bıter:)

Canım ya. Sen de iyiki varsın. Bak herşey yavaş yavaş rayına oturuyor canım. Hepsi sırayla olacak . En kısa sürede de bebişin kucağında olacak. Sen yeterki pozitif düşün ve moralini yüksek tur
ayyyy çok sevindim kız sonuçlarının iyi olmasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…