klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Amin canım. Başta topikteki kızlar olmak üzere isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın. Evet tedavi ile . İlk aşılamada tuttu canım

cok guzelmıs qerekten masallah allah bılır ama senın adına umutlandım canım yha ınsallahhhhhhhhhhhhh olurrrrrrr da haberıne hepberaber sewınırız walla boyuttan pek anlamam ben cok uzel ıkı tane yumurtan war dedı keske catlatma ıgnesı werseydı saglık ocagında yazdırsam werırlermı kı

yumurtaların kaç mm olmuş canım istersen ateş ölç de çatladığına bakarsın :26: inşallah bebiş olur bunlardan biri

hosgeldin bazilarimiz eski topikden bazilarimiz yeni topikden kizlar gelip muhabbet etmek isteyen herkeze kapimiz acik

hoşbuldum canım kalabalık bir topik gibi geldi kişileri takip edemiyorum

canım sen sait hocaya gidiyordun dimi hala devammı :26:

Hayırlısı olsun canım. İnş en kısa sürede bebişine kavuşursun

sağol canım inşallah sende sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

Son düzenleme:

inş. cnm saol.cnm benim nezaman baktırdınki yumurtalarına.eger çatlamadılarsa druna tekrar git yazdır bence.sağlık ocağında yazarlarmı bilmem ama.bence uzman dr olması lazım

amin canım tedavinde hayırlı olsun inşallah yüzün gülsün

AMİN
Herkez cat.ıgn.kullanmıyor canım dr bir bildigi vardır vermemıstır.ama sen catladımı ogrenmek ıstıyosan 21.gununde progestan testti yaptır dr pek gerek görmuyorlar bence sen diret

inş. cnm saol.cnm benim nezaman baktırdınki yumurtalarına.eger çatlamadılarsa druna tekrar git yazdır bence.sağlık ocağında yazarlarmı bilmem ama.bence uzman dr olması lazım

ya ıkı defa 21. gunde gıttım dr a ıkı dr da gorunurde problem yok dedı catlyor dıye herhalde rahım fılmı ıstedı o da temz cıktı bence yumurtam olmuodu benm kloman kullanınca ıkı tane oldu bılmıyorum yha catlatma ıgnesı ıstemedıgıme pısmanım ama dr un bı bıldıgı wardır herhaldebnm gıbı ıkı bayn daha wardı ıgne werdı

Sen içini ferah tut drun bi bildiği vardır mutlaka

Amin canım. Başta topikteki kızlar olmak üzere isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın. Evet tedavi ile . İlk aşılamada tuttu canım
maşallah canım ya ne güzel tek seferede rabbim daha fazla aratmadan vermiş allahım yüzüne gülmüş darısı hepimizn başına böyle güzel muıtluluk
merhaba canım benim uzun zaman oldu görüşmeyeli
allah onun nasıl biliyosa öyle yapsın canım benim paramıda zamanımı da umutlarımı da boşu boşuna harcadı lanet olsun ona ve onun gibilere meğerse canım sol tüpüm de polip varmış rahim kanalını tıkayan bide bana boşun aşılama yaptı rabbime havale ediyorum
kasım ayında laporoskopi ve histereskopi oldum canım o zaman anlaşıldı yoksa boşa kürek çekmeye devam ecektim
amin canım tedavinde hayırlı olsun inşallah yüzün gülsün

sağolsın canım benim allah razı olsun AMİİİİİİİİİİN

çatlamaya çok yakında ondan vermemiş bence yarın ve pazar kesin ilişki olmalı

Allah Allah :44: bu polip nezaman anlaşıldı? hsg de felanmı? hsg aşı dan sonramı oldu?? çok soru sordum ama bide şimdiki doktorun kim :26: her şerde bir hayır vardır canım.. işte önümüze hep engeller çıkıyor dimi :26: zamanını beklerken oyalanıyoz sanki

kız elifff geleyimmi yardıma

anam nerden de buluyon bunları sen :) sımdı gıttı ustalar alcı cektıler yarın boya yapacaklar... offf ya yıne uykum geldı. aranızda test sonucu bekleyen var mı :) sız yazın arada ben okurum artık. aksılık bırazdan esım arkadaslarını yemege getırecek. allahım nasıl bır uyku bu ya....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…