klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ayyyy kızlar ovulasyon testi ben de var. Hem de mikroskop olandan . Artık ihtiyacım kalmadı şekerler . İsteyene yollayabilirim kargoyla:))
2.ye lazım olur tatlım kalsın bence:KK9::KK9::KK9:belki 3.yede:KK49: uğurlu gelmiş bak test

Son düzenleme:
Cnm tel.acik duruyr cogu zaman bkamyrm.ne güzel sohbet ediyrsunz oh. . .ben yarına motive oldum kafam orda . . .
iyi dusun iyi olsun canim
:))))) hihihihi benden kurtulus yok :) ya belkı ıstatistik cıkaracam nıye hemen bana yordun :)) tamam tamam ıtıraf edıyorum bugunkunude beklettım ve yıne cıft cızgı :) ya merak ıste mıllettede aynı mı dıye ne var bunda. hem bu ay asılama yapılınca sende arayacaksın bole erkenden ogrenme yollarını :) bu ay tatıldesın dıye rahatsın ama ben senı asılamadan sonra gorecem :) cumaya ne kaldı degılmı kos koca 2 gun ....
:KK9: :KK9: :KK9:
sen benim o hallerimi gormedin dimi ?neyse simdiden korkutmiyim sizi

selam kızlar.ben geldim.moral bozuklugu nedeniyle nete hiç giremedim.beklenen adet gününde geldi.bugünde doktora gittim.doktorum dio ki 4 yumoştan birini bile tutturamadınız mı:KK17: bu arada 2si çatlamış kendiliğinden,2side kist olarak bana hediye kalmış.bu yüzden ben bu ay ara veriyorum.doğum kontrol hapı kullancam:KK43::KK43::KK43: anlıcanız bende durumlar kötü.var mı sayfamızın yeni hamişleri???

slm kızlarrrrrrrrrrrrr

sohbet almış başını gitmiş.

benim kırmızı kart hala hakemin cebinde:KK1::KK1::KK1:var ya balon gibi heryerim.strese girdim.duygusal kontrolüm yok.kocamla acayip atıştım bugün.sesim falan baya yükseldi:KK52:

kızlar bu bebiş işi olmayınca ben herşeyden soğudum.hep bebek için ilişki olmaya başladı ve ben hiç istemiyorum artık ilişki.1 sene yapmasak umrumda olmaz.huff psikoloğa mı gitsem bilemedim

amannn aglar aglar susarız ne olmus taktıgın seye bak:)

ins.bu asilamalarla gulcez valla simdi bana yarin gobekden igne mi yapcaklar ben 11:40 aldim randevuyu yaa bugun hizmet vermedilerya herkez hucum etmis en erken o vardi ben erken gider beklerim ultrasyonlari koyun gibi diziyolar erkenden arada kaynarim ins.ben kendime igne yapamam cok acirsa disarda yaptircam artik.sabah mi aksam mi vuruluyor acaba

selam kızlar.ben geldim.moral bozuklugu nedeniyle nete hiç giremedim.beklenen adet gününde geldi.bugünde doktora gittim.doktorum dio ki 4 yumoştan birini bile tutturamadınız mı:KK17: bu arada 2si çatlamış kendiliğinden,2side kist olarak bana hediye kalmış.bu yüzden ben bu ay ara veriyorum.doğum kontrol hapı kullancam:KK43::KK43::KK43: anlıcanız bende durumlar kötü.var mı sayfamızın yeni hamişleri???
hosgeldin tatil yap kiz sende takilma yani
slm kızlarrrrrrrrrrrrr

sohbet almış başını gitmiş.

benim kırmızı kart hala hakemin cebinde:KK1::KK1::KK1:var ya balon gibi heryerim.strese girdim.duygusal kontrolüm yok.kocamla acayip atıştım bugün.sesim falan baya yükseldi:KK52:

kızlar bu bebiş işi olmayınca ben herşeyden soğudum.hep bebek için ilişki olmaya başladı ve ben hiç istemiyorum artık ilişki.1 sene yapmasak umrumda olmaz.huff psikoloğa mı gitsem bilemedim

bugunde herkez heyheyliymis yaa canim bir ay ara verin bak bende sikildim 3,5 yil bu ay 1 kere yaptim.dusun niye kafam rahatlasin diyeeee

hayırlısı olsun canım bozma çok morelini diycem ama bozuluyor biliyorum :KK19:bende bu ay yine hüsran yaşayanlardanım tatlım:KK24:inşallah ALLAHIM kucağımızı doldurcak hayırlısıyla :emir_bebek::KK16:

hosgeldin tatil yap kiz sende takilma yani

bugunde herkez heyheyliymis yaa canim bir ay ara verin bak bende sikildim 3,5 yil bu ay 1 kere yaptim.dusun niye kafam rahatlasin diyeeee
ay kız denizzz bir alemsin herkeze cevabın var şeker şey seni sayfanın rengisin aslında seni muhtar seçmemiz lazım burda:KK52::KK52::KK52:

hayırlısı olsun canım bozma çok morelini diycem ama bozuluyor biliyorum :KK19:bende bu ay yine hüsran yaşayanlardanım tatlım:KK24:inşallah ALLAHIM kucağımızı doldurcak hayırlısıyla :emir_bebek::KK16:

evet haklısın cnm morl bozmamak elde deil.ama bunada alıştım.inş mayıs ayında devam edeceğim sizlerle:KK9: hayırlısı ile bu topicte hepimiz hamiş olcaz,göbişleri doldurcaz:KK49::KK49::KK49:

X