klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben ikiz istemıyorum cnm tek olsun cunku biraz kilom var yarın dıyetsyene gdecem hemde cok zorlanırım olmaz kaldıramam gıbı geldi:KK31:
canım önce senin sağlığın önemli tabi. inş en kısa zamanda verirsin kilolarını. nimet bize bir çay adı söyleyecekti. kadının biri onunla çok zayıflamış. adını öğrenip söyleyecek. istersen sen de denersin.

aslında ben almayı düşünüyordum.ama daha acil bir arkadas varsa ona göndermeni isterim tabi öncelikle. ben en son sırada olayım

Kız burda herkesin işi acil ... Özelden adresini ve bilgilerini yazarsan yollarım yarın. Ama kullanma klavuzunu atmıştım. Nette var bulursun ama sorun değil

Kız burda herkesin işi acil ... Özelden adresini ve bilgilerini yazarsan yollarım yarın. Ama kullanma klavuzunu atmıştım. Nette var bulursun ama sorun değil

yok canım yaa. ben şimdi burdan sazanlık yapmamayım. belki isteyen başka arkadaslar olur. maddi açıdan alamayan falan. yazdığını gören olur zaten. kimse istemezse bana gönderirsin tatlım. çook sağool.

tatlım sen bizim hamişimizmisin ayy yerım seni gulümmmmm :KK76::KK76: hayırlı olsun :nazar: anlat bakalım bize neler hıssedıyosun ben yoktum ya burda yeni geldim

Sağol canım . Rabbim sizlere de yaşatsın inşallah. Valla hala inanamıyorum zaten hamiş olduğuma. Rüya gibi geliyor :))
sen de hoşgeldin tekrardan . Gitme artık bizi yalnız bırakma ...

Herkese iyi akşamlar kızlaaaar:KK3::KK3:
Bütün hamilelerimizin gözü aydıııın. Siz kutlamışsınızdır, ben halayı kaçırdım muhtemelen ama yine de bende size:KK64::KK64::KK64::KK66:
kızlar ben bugün hastaneye gitim.benim prolaktin yüksek çıktı ondan hamile kalamıyorum hamileyi engelliyor..dostinex ilaç verdi haftada iki kullanacam..bu ilacı kullanan varmı
Evet ben kullandım canım. Güçlü bir ilaçtır. Bu ilacı kullandığın ay bebiş denemesi bile yasak. İncir yeme, stres yapma. İkiside prolaktini arttırır ve gebe kalmanı engeller. Daha sorun olursa cevaplarım canım.
burdayım kızlar:) merak etmeyın gayet ıyıyım cok sukur. zaten bu ay uzuldumn uzulecegım kadar. :) sabırla adetı beklıyorum 2. asılamanın heyecanı var bıle ıcımde:) hepınıze cok tesekkur ederım. sızıde bosu bosuna ayakandırdım kusura bakmayın :)
Üzülme elifciğim. İnşallah bu ay hepimiz için son olacak canım....
[SUP][/SUP]
Valla bi yandan haklısın canım. Eskiden çok rahattı şimdi iyice tadı kaçtı. Yok performans proje abidik gubidik şeyler. Bir de benim branş fen . Labdan çıkamıyordum. Arada ancak malzeme topla yıka yerine koy. Ama ikinci dönem bu bebiş işinden dolayı biraz gevşettim. Bir de terbiyesiz lakayt öğrenciler. Eve getirdiğin işler cabası. Şimdi haftaya yazılılar var. Bir yazılıyı hazırlamak 2-3 saatimi alıyor. 7 sınıfa giriyorum. Performans projesi hariç. Ayrıca müfettişlerin istediği evraklar( ne gerek varsa) da var.yani bildiğin hammallık. beni bir de velinin biri meb e şikayet etti. Neden? Öğle arası ücretsiz isteyenlere etüt yapıyordum 8. Sınıflar için. Düşün kendimden fedakarlık edip aç kalıyordum. Veli demişki : öğretmen öğlen çocukları eve yollamıyor aç bırakıyor. Ki zorunlu değildi. İsteyen kalsın demiştim. Meb müdürü geldi soruşturmaya . Baktı soruşturdu. Ama çok ağladım o zamanlar. Sonra müdür dedi ki : kızım bu insanlara yaranamazsın boşver işin mi yok. Bırak uğraşma dedi
artık öğretmen ne hallere düştü düşünün
Hamişim hayırlı olsun!!!
Valla nickini görünce bu kız ya fenci ya biyolojici demiştim ben:KK1::KK1:
Ben de fenciyim canım, branştaşız ve ben de aynı nedenle şikayet edildim ama okul müdürüne. O gün bugündür gönüllü kurs vermiyorum.....
kızlar bak cevap verin bu soruma 2 seferdir soruyorum:KK28:ben bu ay ilaçsız yumurtlama kontrolüne gitmek istiyorum adetimin 13. günü olur deyilmi :44:
12. Gün daha iyi olur aslında ama 13. Günün de çok bir şey kaybettireceğini zannetmiyorum...

Bebetom hoşgeldin. Adete 1 hafta kaldı ya ben saatleri saymaya başladım:KK52::KK52::KK52:

Yaaa kızlar kendimi çok tuhaf hissediyorum yaa.bugün iş çıkışı dolmuşa bindim yaşlı bir teyze hemen yanında yer açtı bana.gel yavrum yanıma otur sen hamilesın rahat otur dedi bana yaa çok kötü oldum o an.ben de hiç bozmadım tabi :KK9: adetime de 4 gün kaldı tuttu mu bu ay acaba ya

Yaaa kızlar kendimi çok tuhaf hissediyorum yaa.bugün iş çıkışı dolmuşa bindim yaşlı bir teyze hemen yanında yer açtı bana.gel yavrum yanıma otur sen hamilesın rahat otur dedi bana yaa çok kötü oldum o an.ben de hiç bozmadım tabi :KK9: adetime de 4 gün kaldı tuttu mu bu ay acaba ya

Belki de Allah söyletmiştir kız ne güzel!!!!inşallah vardır bir şeyler....:KK16:

Herkese iyi akşamlar kızlaaaar:KK3::KK3:
Bütün hamilelerimizin gözü aydıııın. Siz kutlamışsınızdır, ben halayı kaçırdım muhtemelen ama yine de bende size:KK64::KK64::KK64::KK66:

Evet ben kullandım canım. Güçlü bir ilaçtır. Bu ilacı kullandığın ay bebiş denemesi bile yasak. İncir yeme, stres yapma. İkiside prolaktini arttırır ve gebe kalmanı engeller. Daha sorun olursa cevaplarım canım.

Üzülme elifciğim. İnşallah bu ay hepimiz için son olacak canım....

Hamişim hayırlı olsun!!!
Valla nickini görünce bu kız ya fenci ya biyolojici demiştim ben:KK1::KK1:
Ben de fenciyim canım, branştaşız ve ben de aynı nedenle şikayet edildim ama okul müdürüne. O gün bugündür gönüllü kurs vermiyorum.....

12. Gün daha iyi olur aslında ama 13. Günün de çok bir şey kaybettireceğini zannetmiyorum...

Bebetom hoşgeldin. Adete 1 hafta kaldı ya ben saatleri saymaya başladım:KK52::KK52::KK52:

Sağol cnm. Darısı başına inş. Meslek aşkı işta ne yaparsın. Aklıma başka nick gelmedi:KK1:
sen hangi ildesin cnm

alla alla çok ilginç yaaaa.. göbüşün falan var mı? onu mu bebiş sandı acep? yoksa kadın ermiş falan mıydı:emir_bebek:

Ayyy inş teyzeme malum olmuştur cnm

Geçmişi okuyordum tatlııııım....
Valla bugün benim de canım çok sıkkındı:KK19: sürekli hamile haberi, doğum haberi içim şişmişti ama şimdi biraz daha iyi gibi gibiyim....
oluyor bana boyle 5 dk 5 dk tutmuyor artik sen dr isini ne yaptin gittinmi
Canım benim adım fatos :)
memnun ordum orda gordum yazmiyodun konusturiyim dedim
ins.tutmustur canim.
arzu guldeniz ozge sizide gordum ordasiniz biliyorum arada km var diye bakiyorum.:KK9: :KK9:

Sağol cnm. Darısı başına inş. Meslek aşkı işta ne yaparsın. Aklıma başka nick gelmedi:KK1:
sen hangi ildesin cnm

Amiiiin diyorum...
Ben de tobefenci yi denedim kabul etmeyince bu nicki seçtim canım:KK9::KK9:
Ben Ankara'dan katılıyorum efenim...
Uzağız baya:105:

Ya kızlar bu arada yarın progesterona baktıracağım da ne kadar sürede çıkıyor sonucu biliyor musunuz?
Gerçi Zd cim sen baktırmıştın, bilirsin...

oluyor bana boyle 5 dk 5 dk tutmuyor artik sen dr isini ne yaptin gittinmi

memnun ordum orda gordum yazmiyodun konusturiyim dedim

ins.tutmustur canim.
arzu guldeniz ozge sizide gordum ordasiniz biliyorum arada km var diye bakiyorum.:KK9: :KK9:

Kız sen tlfonu çözdün galiba. Nasıl görüyon artık alt tarafı. Yoksa pc den mi girdin:KK1:

X