klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar benim adet 1 gun gecikti.daha da gelmeyecege benzio.kist falan olmusmudur yaa.kafam ona takildi.

ayy inş canım. bugün de bir bebiş haberi alsak barii..

afyonum patlamadı daha. aptal gibiyim. oyal kız ne demek yavv? oda mı Adana ili ağızlarına özgü bişey mi

yok kız ben ölesine söyledim o kelime daha çok böle sosyetik, kendini beğen miş, vede özellikle nanoş erkeklerin kullandıkları bi kelime çok şükür ben öle deilim canım

kötü şeyler düşünme. benim de 1 hafta gecikmişti.

özgecim bak ne diyeceğim benim annemin kullandığı bi bitki çayı var onun ismini alayım sana söyleyeyim senden ordan kendine temin edersin canım benim anne onu kullanmış kadın geçen geldi bi deri bi kemik kalmış ben çok şaşırdım vala artık pantolan belinden düşüyodu.hatta onu anneme bizim bi akraba vermiş.kadın annemi görmüş aslı abla çok zayıflamışsın biraz dur bekle ondan sonra yine içersin demiş demekki o kadar etkili bişi canım eger istersen alırım ismini çayın

olur canım. al bakalımm.. deneyelim.

tamam hayatım seni ben zayıflatacağım kele senin zayıflayacağın yok
kız 1 kilo verdim bile :)))
cok canım sıkılıyorrrrrrr
aynen. patlıyorum sıkıntıdannn. keşke hepimiz yakın olsaydık birbirimize. hem sen kursa gitmemiş miydin gızz?
Bende kocamı yolladim,sıkilyrm.ama aksama yine gel dedim

canım adamcağız daha sabah geldi yine mi gitti? ne zor yaa. Allah yardım etsin

Son düzenleme:
yaav yoğurt mayaladığımda bir türlü tutturamıyordum istediğim kıvamı.. şimdi açtım baktım süpeer olmuşşş.. sonundaaaa

şimdi dr dan geldim, ben kan sulandırıcı kullanıyordum,bu kan sulandırıcılar kist yapabiliyormuş ve malesef bende çıktı (kanamalı kist-korpus hemorajikum)sende iğne oluyordun bildiğim kadarıyla doktora gittiğinde bi sor istersen canım.dr şimdi bana korunma verdi,kist geçene kadar.

canım adamcağız daha sabah geldi yine mi gitti? ne zor yaa. Allah yardım etsin

Evet cnm sbh 10da geldi 12bucukta cikti.zor tabi 1haftadn fazla oldu evde dglm.gdrken diyo zaten bi sey unuttm acaba diye,bend yok tel.aldin dedim ,seni almayi unuttm diyo,kiyamam.bende yarin hastanedn snra götür beni gttgn yere dediminsallah doktrlar iyi seylr söylrde rahat eve gdrim. . .

ayyy ne romantik kız kocan özlüyor tabi seni..inşş iyi haberler alacaksın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…