klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kociş cagırdı gıtmem gerek :) yanlıs anlamayın bız calısmaları bıtırdık:) ıyı geceler kızlarrrr.....

kızlar ben bugün hastaneye gitim.benim prolaktin yüksek çıktı ondan hamile kalamıyorum hamileyi engelliyor..dostinex ilaç verdi haftada iki kullanacam..bu ilacı kullanan varmı

günaydın kızlar. Umarım bolca hayırlı haberler aldığımız bir gün olur :))
elifsen hala uyuyonmu kız. Testi yapmadınmı daha :)) meraktan çatlatçak valla

kızlar
bugun dr grev yapıyolarmıs.o yuzden hastaneler hizmet vermiyolarmıs.dun sz yattıkdan sonra ögrendim 184 saglık bakanlıgını aradım yok öyle bişey dedi yarın gidin muane olamazsanız bizi arayın dedi.(sankı ne yapcaksa bosa gittiginle kalcaksın) tamam dedim.

hastaneyi aradım hizmet vermiyoruz dedi bende gitmedim.ayy o kadar yol bosa gidip dönmesi sorun bende yarın gitmeye karar verdim ee zaten 2-3-4- birinde gel hangisi fark etmez demişti. azcık kanımda aksın içim temizlensinn yani bugunluk bene bu kadar sonra görüşürüz.
(Elif kan verebilcekmi?) acaba veremezse beni oyarr dün verdirtmedim diye

neyse ben kacar saglıcakla kalın Anam

bilgisayardan yazdıgım belli olsun kullanamıorum bu opjeleri cepden

Son düzenleme:
kızlar ben bugün hastaneye gitim.benim prolaktin yüksek çıktı ondan hamile kalamıyorum hamileyi engelliyor..dostinex ilaç verdi haftada iki kullanacam..bu ilacı kullanan varmı

benim bilgim yok canım prolaktine nasıl bakılıyor. baktırmak lazım gerci benim yumos olusmuyor bellide soram dr lara

Vardir bunda da bir hayir. ..
Internetindki sorun halloldu mu?

günaydın kızlar. Umarım bolca hayırlı haberler aldığımız bir gün olur :))
elifsen hala uyuyonmu kız. Testi yapmadınmı daha :)) meraktan çatlatçak valla

yaptım canım negatıf cıktı o yuzden kan testı yapmaya gerek duymadım. artık cuma adetımı bekleyecegım:)

kızlar test sonucu negatıf cıktı:) demek testlerde varmıs bır hata.. neyse cumaya adetımı beklıyecegım. sızıde kaldırdım ayaga kusura bakmayın:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…