klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hm anladm cnm. . .ya benim bu defa adetim hep pıhtı pıhtı gtti ya.
Allah allah benim normal akiyor yaa
yaptım canım negatıf cıktı o yuzden kan testı yapmaya gerek duymadım. artık cuma adetımı bekleyecegım:)
Anladim canim zaten grev yapiyolarmis.bilmiyorum sizinkilerde yapiyormu?bu arada zk 15-20dk yatiriyomus asilamadan sonra oglene gelirsen 30-45 dk yatiriyomus nasil denk getirsem onu dudunuyorum.zk topik deki arkadaslar dedi.

kızlar test sonucu negatıf cıktı:) demek testlerde varmıs bır hata.. neyse cumaya adetımı beklıyecegım. sızıde kaldırdım ayaga kusura bakmayın:))))

Bu arada uzulmek yok zaten dun konustuk cmrtesi uzulduk bitti.hala belli olmaz diyorum ben ama insan kotusune alistirmali kendini

herkese günaydın hayırlı sabahlar elifcim sende üzme kendine denizin dediği gibi zaten cumartesi günü kullanmıştın hakkını hem belli olmaz daha adet olmadın bi bekle bakalım

ben bundan sonra arkadaslarima ayda birgun uzulme hakki veriyorum yaa elif nerdesin ne yapiyosun suan hu hu hadi gel bak butun kizlar toplandik toplandik sorduk ne den yiprantik yiprantik yiprandik hadii geelll

burdayım kızlar:) merak etmeyın gayet ıyıyım cok sukur. zaten bu ay uzuldumn uzulecegım kadar. :) sabırla adetı beklıyorum 2. asılamanın heyecanı var bıle ıcımde:) hepınıze cok tesekkur ederım. sızıde bosu bosuna ayakandırdım kusura bakmayın :)

ben bundan sonra arkadaslarima ayda birgun uzulme hakki veriyorum yaa elif nerdesin ne yapiyosun suan hu hu hadi gel bak butun kizlar toplandik toplandik sorduk ne den yiprantik yiprantik yiprandik hadii geelll

gercekten bu sefer o kadar uzulmedım. zaten demıstım o sonuc 4-5 nsaat bekleyınce cıktı dıye. esım hıc oralıklı bıle olmadı :) amacı benım uzulmemem bılıyorum neyse saglık olsun. kız sendekı de ne sans grev olacak gunu buldun :) aslında gıdeydın belkı yoktur. hem mıllet ole dusunup gıtmezse rahat ederdın...:)

kızeyyy nasıl nasılsın hiç gözükmüyosun bi varsın bi yoksun var mısın yok musun
varım kızeyy varım giriyorum bakıyorum azcık yazıyor çıkıyorum şeker .ben hayıt suyuyla arı sütü polenine başladım bugün 5. gün bakalım buayda böyle deniycem .sen neyaptın durum nasıl

herkese günaydın hayırlı sabahlar elifcim sende üzme kendine denizin dediği gibi zaten cumartesi günü kullanmıştın hakkını hem belli olmaz daha adet olmadın bi bekle bakalım

olmadım ama olacam bılıyorum.. olsun ınan bu sefer uzulmedım. bu mac bıttı sımdı önümüzdekilere bakacagım:)

kızlar ben cıkıyorum. dershaneye gıdecegım. kahvaltı falan yapıp hazırlanayım artık... opüyorum aksama buradayım yıne :)

sacmalama sen iti ol da
günaydın kızlar
slm

aradim canim bakmiyoruz dediler aksam gece 1 de haberleri okuyayim dedim gordum isde sabahda aradim bakmiyoruz dediler bende uzak diye fitmedim yarin kesin giderim.

kızlar test sonucu negatıf cıktı:) demek testlerde varmıs bır hata.. neyse cumaya adetımı beklıyecegım. sızıde kaldırdım ayaga kusura bakmayın:))))

elifcim hayırlısı olsun canım. zaten önceki testin yanlış olma ihtimali yüksekti. hayırlısı olsun.

varım kızeyy varım giriyorum bakıyorum azcık yazıyor çıkıyorum şeker .ben hayıt suyuyla arı sütü polenine başladım bugün 5. gün bakalım buayda böyle deniycem .sen neyaptın durum nasıl

belli oluyo canım benim valla bendede durumlar aynı tam gaz devam ediyoruz çalışmalara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…