klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

anaaaam ne çok sayfa olmuş okuyamadım valla =( bi yazıp kaçayım dedim..öyle yorgunm hissediyorum ki, hep uyuyasım geliyo.. bugün gittik doktora,Allaha şükür yeni bir klomen ayı için her şey hazır,kist falan yok.. kimyasal gebelikle ilgili pek bşy söylemedi, sonuca bakalm dedi,b hcg düştü mü arttı mı die.. bu ay yeni umutlarla başlıyor bakalm, yarın klomeni almaya başlicam.. hadi hayrlısı...inşallah bu ay olacak:)hepinize iyi geceler!!!

kızlar ne yapıyorsunuz hep listeyi düzenledim cıktım yazamadım yeni gelen anne adayları hoşgelmiş

hamiş olan annelerede hayırlı uğurlu olsun

bu arada çizelgeye baktım da..2-3 gün önceye kdr yukardaydım =) şimdi aşağıda =( benim bilgileri yenilermisinz kızlar? klomenle 2.ay ve bat 11 mayıs( tahminen)

kızlar benım bıraz kilom var persemb günü diyetisyene gidiyorum artık hiç bi engel olmasın..bu ay hiç ilaç kullanmadım mayısta sizce aşılama yaptırayımmı yoksa braz kilo vereyim öylemı yaptırayım

kızlar ne yapıyorsunuz hep listeyi düzenledim cıktım yazamadım yeni gelen anne adayları hoşgelmiş

hamiş olan annelerede hayırlı uğurlu olsun

kiiz kimse yok galiba burdamisin ben geldim

ben geldııııımmm bır ara bebetom gelmıs lısteyı duseltmıs... baska bır sey olmamıs ben yokken. bugun kımse yok burda:) olanlarfda yazmamıs cok sukur :) bır sayfa cabucak okudum bıttı:)

Kızlar iyice uyku bastı. Zor duruyorum ayakta. Yatıyorum birazdan. Elif testi haber vermeyi unutma Kız. Hepinizi
İyi geceler

ana bır ben bır denız bır arzu kalmısız :) mıllet kacmıs. nısan ayını ıyı degerlendırecekler anlasılan mayısta hamışler patır patır dökülür bak gorursunuz :)))))))))))

Kızlar iyice uyku bastı. Zor duruyorum ayakta. Yatıyorum birazdan. Elif testi haber vermeyi unutma Kız. Hepinizi
İyi geceler
byyy
ana bır ben bır denız bır arzu kalmısız :) mıllet kacmıs. nısan ayını ıyı degerlendırecekler anlasılan mayısta hamışler patır patır dökülür bak gorursunuz :)))))))))))
kiz bende yakinda ayrilcam aranizdann
:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…