klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

valla canim kadindi ama klomenle kalicagima cok inaniyordu sende sorun yok psikolojik diyordu hep bosver yukarda anlattim zk guvenmiyorum hersey tup bebek icin yani 2 asilamayi olcam oyle sonrada tup yapcam isde ozelde yapcam raporu alip.

canım kars merkez güzel. ilçelerini bilmiyorum ama.sarıkamış güzelmiş. kayak merkezi falan var.ben de ilk kez geçen yıl gittim. hiç beklediğim gibi değildi. fena değil yani. hele bir belli olsun. eşime sorarım senin için.
hayırdır niye doğuya gidiyorsunuz canım? eşin asker mi?

Son düzenleme:
valla canim kadindi ama klomenle kalicagima cok inaniyordu sende sorun yok psikolojik diyordu hep bosver yukarda anlattim zk guvenmiyorum hersey tup bebek icin yani 2 asilamayi olcam oyle sonrada tup yapcam isde ozelde yapcam raporu alip.

Anladım canım. İnş tüpe Falan gerek kalmadan hamiş olcan. Klomen olmuyorsa iğne var canım hiç üzülme.

Üniv hastaneleri hep böyle oluyor malesef canım. İnş sen ilk olursun aşılaması tutan

yaa vardir herhalde de ben burda bulamadim.bir bulsam neyse yasayip gorcez ama cok cana yakinlar o asistanlar hic dr havalari yok biriyle dun muhabbet ettim.arkadas gibi konusuyolar yaslari ilerleyenler biraz bikkin oluyolar ustten bakiyolar.asistanlarda hevesliler hemen butun bildiklerini anlatip moral veriyolar

Evet canım eşim asker. Malesef göçebeyiz yani. 3-5 yıl ara ile yer değiştirme var mecburen. Bakalım bu inş son doğumuz olur. Eşimin ailesi silivride benimkiler tdağ da. Yakın olsun diye yazdık burayı ama işte kader

Evet aslında bi yandan iyi . Öğrenmek ve tecrübe kazanmak için daha fazla ilgileniyorlar :)) inş seninde ben gibi ilkinde tutacak canım

canım bılıyorsun bende unıverste hastahanesıne gıdıyorum. bızım bolumun dr sureklı degısyor her gıttıgınde baska bırı. benım canımı da o sıkıyor am mecburum bu asılamada tutmazsa tup ıcın rapor alacagım senın gıbı dunuyorum bende. bu arada senın bugun dr gıtmen gerekmıyor mu. bana 2. gunu gel demıstı....

Bekliyorum zaten öyle birşey :) Zendure kaç yaşındaydın sen birde adın ne
1985 doğumluyum canım. kimine göre 27 kimine göre 28
olsun hayırlısı olsun canım. bazen doğu batıdan bile iyi olabiliyor.
ben formasyon almak için elazığa gidecektim. ilk yıl çekindim gidemedim. 2010 da oradaydım. amaaan ne kadar boşuna endişe duymuşum. o kadar güzeldi ki elazığ. bayıldım ben. hele size bir de antep mardin çıkarsa ooohh.. ne güzel.

Zaten buradan kesin iyidir. Benim öyle doğu batı gibi ya da köken takıntım yoktur. Sonuçta herkes insan. Yeterki içinde vicdan olsun. Benim tek sorunum aileme uzak olmak olacak. Yoksa bn d urfaya gitmiştim . Çoooook beğendim.

eliiff hoş geldiin

şimdi her yer yakın uçakla canım. ben ayda bir istanbula geliyordum. sen mutlu rahat ol da ailenin yanına az da olsa gelirsin

kızzlar bır sey soracagım. hanı su evde yaptıgımız testler var ya. ılk 5 dk ıcın sonuca bakılıyor mesela aradan saatler gecınce hıc testı kontrol eden var mı. o zaman 2. cızgı cıkıyor mu... ben bır keresınde yapmıs unutmustum aradan saatler gectı baktım atayım dıye aldım hıc bır degısıklık yoktu... bugun yaptıgım testı bılerek beklettım saatler sonra cıft cızgı vardı.....

iyi diyelim iyi olsuun canımm.. kız ders çalış eliff.. kafan dağılsın ben de pc başından ayrılamıyorum. güya bugün ders çalışmaya başlayacaktım şaban gibi söyleyeyim "cumaya ne kaldı kii"
ben geldim kele ne var ne yok
hoşgeldin marııı... ne olsun valla aynı bıraktığın gibi beyaa

Elif bu günlerde bi var bi yok. Kız elif huduni gibisin valla. Hokus pokus

canım benım ya aslında ben evde oturan bırı hıc degılım :) her gun dısarıda komsularda arkadaslarda. bu ay ıctıgım kurler tutarsa dıye evden pek cıkmıyordum am asımdı ıcımde hıc ole hamıleymısım gıbı bır belırtı yok o yuzden gelen teklıflerı degerlendırıp dısarı cıkıyorum. bırde kayınvaldem hastaymıs orda falan gecırdım vaktımı. aslında gorusmuyorduk anlatmıstım sanırım... su havalarda duzelsın benı pc basında goremezsınız zaten :) bugun tam uyku modundayım:) var mı hamıs olmayı bekleyen hemen uyuyayım :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…