klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Herkez ruyasini anlatiyor bende anlatiyim ozeldeki dr gordum.nerdesin sen dedi hamile sanmis gitmedim diye bende zk gidiyorum dedim asilama yapcam dedim niye orda yapiyosun dedi tup icin dedim sen yapsan gene devlette yaptirmam lazim dedim.hem sen yapmadin klomenle devam ettirdin gelmiyorum bende dedim :KK60: :KK60: :KK60:
vicdan azabimi cekiyorum neee :KK9:

canım biraz kendi aptallığımdan oldu işin açıkçası ben hamile kalınca düşük olabileceği hiç aklıma gelmedi nedense progestanı 15 gün içtim sonra içtim bugün alırım yarın alırım diye diye 1 hafta içmedim bide üstüne kova kova su taşıyıp balkonları falan yıkadım ondan oldu canım

Çok geçmiş olsun canım. Allah ikinci kez yaşatacaktır bu mutluluğu sana

denizcimmmm adet olmuşsun gözün aydın tedavin hayırlı olsun canım seni bebeğine kavuştursun inşallah

Canm bugn misafr vardi bi turlu giremdm mardinliyim d.bakir geliniym ve burda oturuym ama her yerde yasaybilen cinstenim sen nerelisn canm guldenz kimdi ve ne dedinki kopurdu

mardini çook merak ediyorum yaa. bir kez gelecektik bir aksilik çıktı gelemedik. ben de ardahanlıyım. eşim karslı canım. neyse boşver konuyu bir daha açmayalım. güldeniz kızmasın:KK1::KK1::KK1: güldeniz canım benim takılıyorum haaa:KK1::KK1:

kızlar günaydın. nasılsınızz? ben pek iyi değilim. hava çok kötü.. yaa bizim moral olarak iyi olmamız lazım. nisan ayında bu hava bunalttı beni.. dün gece de rüyamda kız bebek gördüm.kucağımdaydı. nasıl seviyorum nasıl:KK14::KK14::KK14: sabah bir uyandım. bebek falan yok:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım ya kıyamam. Merak etme uyandığında yanında göreceğin sabahlarda olacak elbet

mardini çook merak ediyorum yaa. bir kez gelecektik bir aksilik çıktı gelemedik. ben de ardahanlıyım. eşim karslı canım. neyse boşver konuyu bir daha açmayalım. güldeniz kızmasın:KK1::KK1::KK1: güldeniz canım benim takılıyorum haaa:KK1::KK1:

benim annemde karslı azerilik var mı özge sende

canım biraz kendi aptallığımdan oldu işin açıkçası ben hamile kalınca düşük olabileceği hiç aklıma gelmedi nedense progestanı 15 gün içtim sonra içtim bugün alırım yarın alırım diye diye 1 hafta içmedim bide üstüne kova kova su taşıyıp balkonları falan yıkadım ondan oldu canım
canim sen kendine niye yukleniyosun o nun gitcegi varmis o senden kaynakli degil bence
Allha şükür bayılmadım ama ramak kaldı. Benim sorun tansiyon canım. Nomalde bnim düşük 9-6 civarı. Hastanede 15 e fırladı. Çok korkuyorum bu tansiyon olayından . Cuma günü gelse de doktora gitsem
anladim canim hamileler oyle oluyor hep
denizcimmmm adet olmuşsun gözün aydın tedavin hayırlı olsun canım seni bebeğine kavuştursun inşallah
sagol canim kk arastirdim zk da asilama yapip hamile kalan yok herhalde bulamadim ben ilk olcam galiba kk da :KK43:

Herkez ruyasini anlatiyor bende anlatiyim ozeldeki dr gordum.nerdesin sen dedi hamile sanmis gitmedim diye bende zk gidiyorum dedim asilama yapcam dedim niye orda yapiyosun dedi tup icin dedim sen yapsan gene devlette yaptirmam lazim dedim.hem sen yapmadin klomenle devam ettirdin gelmiyorum bende dedim :KK60: :KK60: :KK60:

yaa aklının bir yerinde acaba özelde yaptırsam tutma ihtimali daha yüksek diye kaldıysa ondan görmüş olabilirsin canım:KK6:

Ne vicdan azabı çekicn canım rahat ol. Onların duyguları körelmiş. Her şayi ağırdan almayı çok bilirler. Bir de erkekse anne olmayı istemenin ne demek olduğunu bilemez. Ben doktorumu bu sebeble değiştirdim. Şimdiki bayan en azından psikolojimi anlıyor :))

yaa aklının bir yerinde acaba özelde yaptırsam tutma ihtimali daha yüksek diye kaldıysa ondan görmüş olabilirsin canım:KK6:

yaa o kafamda var da isde tutmazsa zaman kaybim olmasin tup icin zk dun asilama yapiyolardi.biliyomusun bilmiyorum ama zk da hep stajerler asistan lar yani yeni drlar var ogrenci cok yani gercek drlar perde arkasindalar bu ogrenciler sahada dogum da da bu islerde de o yuzden memnun kalmadim dun gorduklerimden

yaa bizim biraz karışık:KK1: benim babam ardahanlı; annem tokatlı. rahmetli dede tarafım azeriymiş. babaannem ahıska türklerindeniz diyordu :KK1::KK1:
sen karsın neresindendin?
Bizimde bu yıl doğu hizmetimiz geliyor. Bakalım ilk sıraya mardin yazdık. İkide antep üç kars dört ise ağrı. Bakalım kısmet. Artık hangisine çıkarsa bilenler yardım isterim :))
başınıza bela aldınız beni haberini yok:KK1::KK1:

ayyyyyy ne güzel ya benim annemler bi toplanıyo teyzemler annemin teyzeleri falan bi konuşuyolar bayılıyorum onların konuşmalarına yaaaaaa

Bizde de aynı öyledir maşallah birde kalabalığız herkes çok sıcaktır ama eşim tarafında öyle bir anlayış yok bizimkiler örf ve adetlerini çok önemserler. Annrmler karsın neresinden

yaa o kafamda var da isde tutmazsa zaman kaybim olmasin tup icin zk dun asilama yapiyolardi.biliyomusun bilmiyorum ama zk da hep stajerler asistan lar yani yeni drlar var ogrenci cok yani gercek drlar perde arkasindalar bu ogrenciler sahada dogum da da bu islerde de o yuzden memnun kalmadim dun gorduklerimden
Üniv hastaneleri hep böyle oluyor malesef canım. İnş sen ilk olursun aşılaması tutan:nazar:

Canım ya kıyamam. Merak etme uyandığında yanında göreceğin sabahlarda olacak elbet
amin canımmm inşşşş:) senin gibi cici bir anne oluruz bizde :emir_bebek:
benim annemde karslı azerilik var mı özge sende
elifim yukarda anllattım. tekrar yazmayım:KK1: ama var azerilik.
Yok yok kizmam sana tatlım:KK1:
ben de artık senden alınmam canım:KK9::KK9:
ayyyyyy ne güzel ya benim annemler bi toplanıyo teyzemler annemin teyzeleri falan bi konuşuyolar bayılıyorum onların konuşmalarına yaaaaaa
yaaa ben evlenmeden önce karslılarla ardahanlılarla asla evlenmem benden uzak olsunlar diyordum:KK1: gittim karslıyı buldum:KK1: ama çok memnunum Allah var. eşimin ailesi sülalesi birbirine çok bağlı. bazen imreniyorum onların bağlılıklarına. bazı konuşmalarını anlamıyorum ama olsun:KK1::KK1::KK1:

biliyorum canım malesef öylee... ben de bir rahatsızlığım için çapaya gitmiştim. hiç doktorun yüzünü göremedik.hep asistanlar iş görüyor. ama söyle bir şey de var oranın asistanı birçok özel doktordan bile daha çok bilgili olur. :nazar::nazar: sen içini ferah tut

X