klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ADET olduuuummmmmm.. yaa sinir oldum kucucuk bir ilac icin cektiklerim ama cok sevindim...
kız bende ilk basları okuyınca hamılesın sandım heyecan yaptımm.. ama olsun netıcede hemen adet oldun beklemekde işkencee hemen hesabını kıtabını yap

Ben ilk ay klomeni yanlış içtim ona rağmen yumurtam oluştu ve çatladı ama biz ilişki gününü tutturamadık çünkü bilmiyordum ne zaman çatladığını ama bu ay doğru içtim maalesef olmadı bakalım Dr yarın ne diyecek nasıl bir tedavi uygulayacak

Gözünaydn cnm.bak bu cok ıyi oldu

Hadi hayırlı olsun canım artık yeni tedavine başlayabilirsin. Bu ay çatlatma iğnesi olacak mısın ?

iyi hadi geçmiş olsun. ya sen bu ilacı yakın bir yerde yazdırıp alamıyor muydun? zk e mi giittin onun için

inş. son adetın olur hamıle kalırsın :)

kız bende ilk basları okuyınca hamılesın sandım heyecan yaptımm.. ama olsun netıcede hemen adet oldun beklemekde işkencee hemen hesabını kıtabınsagolunı yap

zd86 son adetin olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

sagolun kizlar simdi size sorum var bunlar bana adet olunca 2-3-4 gunlerden hangisi hafta sonuna gelmezse gel dediler benim hapsi hafta ici ne zaman gitcem bu arada zk gittim dr uma ve buyutme ignesine baslicam cat.inneside kullancam hazir hepsi dolapda bekliyolar

Beni doktorum hep 3. Gün klomene başlattı canım . Bence yarn git ki 3. Gün başlarsın yumurta geliştirici iğnelere

mrb arkadaşlar sabah yazmıştım sorunumu kimse cevap yazmamış bi fikri olan yokmu d2 gündür aşırı kaasık agrım var hafif midem bulanıyo bugün dr gittim ama test yapmadı utrasonla baktı ne var dedi nede yok tutmuşmudur böyle agrı yapıyo bacaklarım tutmuyo apantis amalyatı olmuştum yıllar önce o kadar şiş ki göbegim o bile agrıyo şuan şizce sorun nolabilir

canım 2. gun gıt doktorun sana o gun vermesede yarın ıcın vercek ılcalarını bılırsın en azından hem hazır olmus olursun ... sen ocak annesı olcaksın

doktorun test yapmasını nıye bekledın kendın yapsana gebelık testı ıste yapp merak ederım ben valla kanda cıkar mutlaka işallah hamılesındır

İnş tutmuştur canım. Doktorun bişey demedimi bu ağrıların falan için. İnş bi sorun yoktur. Ama sen yinede ihmal etme

doktorun test yapmasını nıye bekledın kendın yapsana gebelık testı ıste yapp merak ederım ben valla kanda cıkar mutlaka işallah hamılesındır

ya hiç sorma adetime bir hafta var diye yapmadı utrasonla baktı ne var dedi nede yok genelde olucagın zaman görürler adet olucaksında demedi birkaçgün daha geçsin sancıların devam ederse öyle gel dedi bakalım tekrar su anda bile oldum olucak gibiyim belim kopuyo zaten

Beni doktorum hep 3. Gün klomene başlattı canım . Bence yarn git ki 3. Gün başlarsın yumurta geliştirici iğnelere

evet bende 3 gun ictim hep ilacida yaa yarin gitmiyim cok uzak carsamba gidiyim sabahdan orda yapsinlar ilk ignemi olmazmi yarinda evi toplarim yemek yaparim.yarin gitmiyim

İnş tutmuştur canım. Doktorun bişey demedimi bu ağrıların falan için. İnş bi sorun yoktur. Ama sen yinede ihmal etme

yok canım ya kafamı daha çok karıştırdı ne var diyo nede yok olabilir ama erken dedi sadece 2 şey apladı işaretledi ama söylemedi kesin bişey meraktan ölüyom şuanda valla allah kimseyi evlatsız bırakmasın çok zor bu şekilde olmak

evet bende 3 gun ictim hep ilacida yaa yarin gitmiyim cok uzak carsamba gidiyim sabahdan orda yapsinlar ilk ignemi olmazmi yarinda evi toplarim yemek yaparim.yarin gitmiyim

O da olur bence . Gerçi ben hiç iğne kullanmadım ama. İğne kullanan kimse yokmu. Onlar daha iyi bilirler

yağmur senin bata 1 hafta kala mı bakıp dedi doktorun?bence idrar testi hatta imkanın varsa kan testi yaptır.

ben 5+4 gunluk hamıleyım daha doktor bende gormedı keseyi gebeliği kanda gorduu cuma gunu gormeye gıdıcez allah nasip ederse o nasıl bı doktormusda daha bır hafta kala hamılemısın dıye ultrasondan bakmıs... allah allah ılgınc ... belkı yumurtaların gelısmesıne gore bısey soylemek ıcındır .. ama kanda test ıstememsı cok sacma olmus sen bence kendı ınsıyatıfıne gore gıt kanda baktır ... hamıleykende olucak gıbı oluyosun karnın belın agrıyo olmuyosun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…