klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Dostum en sogulardan biriyim bana satas vakit gecer belki:)

kız sen nerdesin bakiim:)) yavv o muhabbeti biliyor musun bilmiyorum ama ben bir ara doğululara tas attım.( bu arada ben de doğuluyum kız, kötü niyetli değildim yani) anam güldeniz bir köpürdü bir köpürdü en başta üzüldüm ama çok güldüm sonra. sen nerdensin?

aslında ben nasıl konu açacağımı bilmiyorum sırf bu yüzden önüme gelen ilk konuya yazdım doktüm içimi... nasıl başlık açarı konu yazarım.insanlara ışık tutmak isterim çünkü ben tedavi öncesi çok arastırırdım
,

fatmacım ben de almayı düşünüyorum ama bu ay geçti artık. bir sonraki ay için. ne kadara aldın? bi de kaç adet oluyor içinde? zaten ovülasyon testi ile kullanın diyorlar. pahalı ya.. ziyan olmasın diye

Canım benim yaa.bak simdi nasl samimi olduk gördün mü

onumuzdeki ayin sonucunu gormussun canim
deniz soğanın kabuğunu haşla suyunu iç bazen ben böyle söktürüyordum adetimi
tarlusal basladim ama icsemmi ki kabuk suyunu ne zamana olurum onla
3lt sute yazik bende yarim lt diye duymustum.
degilim artik onumuzdeki ay canim
bugün ne kadar sessiiizz topikk

ben yokum ya
Cnm sabhtandr hastanedym.1yil boyunca bebegi erteleycksn dedi doktr((
Canim uzulme bebis digdugunda anneside olmasi lazim yaninda o yuzden once senin sagligin
Kız deniz seni rüyamda gördüm ya hamile olmayasın. Kan testine bakmadan söktürücü kullanma canm
kocamaan bir 0 gordum ama biliyodum.
Kızlar deniz ve elif hiç görünmedi . Merak ettim . Seniz hastaneye gitmişti haberi olan var mı ki?
geldim geldim
onumuzdeki ay canim
bebetom hoş geldin canım benim yeni bat 6 mayıs istanbuldayım ben canım
cnaim zeynep liste icin girmistir sayfaalari okuyamiyor maglum hizli ilerliyor ben not aldim ileticem.
kızlar onuoben geldım tum gun mevlütteydım hepımız ıcın dua ettım :) bırazdan yıne cıkacagım. gecmısı okuyorum ama ne
ar ne yok yenı hamıs falan....
uykuya yatmamis ondan kanda negatif cikti
an benmiyim
deniiiizzz, test sonucuu???
0000
Benim bugün adetin 15. Günü kaçıncı gününe kadar oluşuyor bu yımırtalar
uzulme adet olunca klomenmi kullancan buyuturuz bir dahaki aya
ayyyyy onca yazmıslar kı ben okudum okudum bıtıremedım. senden az oncede ben geldım. bırazdan cıkıyorum bende. aksam gorusemezsek yarın artık cok gec gelebılırım. opüyorum herkesı...
sonra gorusuruz byy
ben de diyorum ki olumsuz olsa bile hiç bozma moralini. hiç belli olmaz ne olacağı. ben de çok üzüldüm. üstelik küçük de olsa bir yımırta bile yoktu

adet olun bir dahski aya basdan buyuturuz.

ben bu progestan ın nasııl kullanıldıgını bulamayacam kımse solemıyo yha gec mı kaldım kullanmaya acaba

Canım benim yaa.bak simdi nasl samimi olduk gördün mü

evet. kız iyi ki tartışmışız sen iyi misin bakayım bak iyi ol tamam mı? senin gibi mutsuz anneyi hiç bir bebiş istemez
sen sağlıklı mutlu olacaksın ki bebeğin de öyle olsun Rabbim sana dünyalar güzeli bir bebek verecek ben çok inanıyorum buna.

Aman kız olsunda önümüzdeki ay olsun . İnş en kısa sürede hamiş kalırsın inş

Iyi olcm insallah cnm.şu perşembeye doktorlar güzel bir sey söylesnlerde. . .

o zamanda samimiydik.

canim demek kullananlar yok bir kac arkadas vardi ama ... ben bilmiyorum.

deniz kız bütün gün yoktun ama yetişmişsin yine herkese cevap yazmışsıın.. ay hadi adet ol yavv bir an öncee.ilaç aldıysan soğan suyu içme bence. ne olur ne olmaz. ben de sökülsün diye içiyorum bazen.eee ne oldu doktorda? bebiş yok ama olsun. zaten biz önümüzdeki ay için çene yoruyorduk

Cnm ben hatayda oturuyorum.tahlillerimi 9eylulde yaptirdim.eger bu ay olmazsa smrynaya gidicem.bide orayla gorusucrm belki catlatma ignesi falan verir bakalim hayirlisi.sen nerde oturuyosun nerde oluyo islemlerin

ben karşıyakada otutuyorm canım..ben de testlerimi smrynada yaptrmştım..şimdi orada çalışan bi doktorun özel muayenehanesine gidiyorum.. senin durumlar nasıl?

ben bu progestan ın nasııl kullanıldıgını bulamayacam kımse solemıyo yha gec mı kaldım kullanmaya acaba

Sibel, benim doktorum çatlamanın olduğunu gördükten sonra hemen o gün başlatmıştı progestana.. çatlama sonrası döllenme olacağı için,hemen başla demişti.kaçıncı gündesn sen şmdi? illa ki bi başlama günü yoktur die düşünüyorum,döllenme zamanına denk getrmeye çlşcan işte

kızlar ben yarın doktora gidiom..heralde yine klomene başlicaz..haydi hayırlısı..bu ay inşallah gülecek yzümüz!!!

cwpladıgın ıcın cok saol cnm bugun 7. gunu reglımın dr 10. gunu gel yumurtaların oluyo mu dıe bakacak ama progestan ı solemedı o zaman bana da 10. gunu gıttıgımde oluosa kullandırmaya baslar eger olmuyorsa dıger ay ıgnelerle ıle tedawıye baslıcaz umarım dıleyen herkese allah ewlat nasıp eder yoklugu cok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…