klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Nimet Canım kelem beni merak da edermiş her gün sizi okuyorum ama elim klavye ye gitmiyor bi türlü hani kontrole gidecektim ya Perşembe günü gittim hiç yumurtam oluşmamış canım çok sıkkın sadece yazılanları okuyorum hamilelere çok sevindim Allah inşallah tamamını erdirir bir de akıntım varmış Dr onun için antibiyotik ve fitil verdi yarın tekrar bakıcak yumurtalara ama hiç mı hiç umudum yok

Canım benmde ilk ay yumurtam hiç gelişmedi 2.ay klomeni 2 kere kullandım yumurta oluştu ama çok fazla gelişmedi bu ay 3. ayım göbekten iğne yapacağım her bünyede hangi dozda yumurta gelişeceği muamma sen sıkma canını ilacın değişir belki iğneye geçersin.Yumurta rezervimiz olduğu sürece yumurtalarımız büyürmüş o da ilacın dozuna bağlı

Merhaba.ben de klomen kullandım çat.ı vurundum ama idrar yolu iltihabı oldum.Bilmiorum ne olacak.Sabahta yazmıştım buraya gerçi ama bunla yatıp bunla kalktığım için aklımdan hiç çıkmıyor.Kalabilir miyim kalamaz mıyım hiç bilmiyorum... :KK43:

Merhaba.ben de klomen kullandım çat.ı vurundum ama idrar yolu iltihabı oldum.Bilmiorum ne olacak.Sabahta yazmıştım buraya gerçi ama bunla yatıp bunla kalktığım için aklımdan hiç çıkmıyor.Kalabilir miyim kalamaz mıyım hiç bilmiyorum... :KK43:

kalırsın kalırsın Allahın izniyle:KK34::KK34:

bende klomen kullanıyorum hatta son hapı sımdı ıctım :) bebek dusuncesının aklımızdam cıkması mumkun mu ewlenmeden once bu kadar cok bebek ısteyecemı dusunmemıstım :KK43:

X