klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yağmur senin bata 1 hafta kala mı bakıp dedi doktorun?bence idrar testi hatta imkanın varsa kan testi yaptır.
20 sinde olmam lazım işte engeç 22 çıkarmı acaba kanda bu ay klomenle çatlama ignemide oldum igneyi yaparkende kesin ikiz olur dedi 2 yumurtan çok ii digerleride ii demişti bilmiyom artıkyapıyımmı sizce

ben 5+4 gunluk hamıleyım daha doktor bende gormedı keseyi gebeliği kanda gorduu cuma gunu gormeye gıdıcez allah nasip ederse o nasıl bı doktormusda daha bır hafta kala hamılemısın dıye ultrasondan bakmıs... allah allah ılgınc ... belkı yumurtaların gelısmesıne gore bısey soylemek ıcındır .. ama kanda test ıstememsı cok sacma olmus sen bence kendı ınsıyatıfıne gore gıt kanda baktır ... hamıleykende olucak gıbı oluyosun karnın belın agrıyo olmuyosun...

bende çok sasırdım dr yoktu başka dr gittim böyle oldu bakmadı kana felan köydeyim suan 2 gün sora çıkıcam gider kan testi yaparım artık

neyse bilgileriniz için çok sagolun köyde oldugum için fazla nette kalamıyorum ama sabah gelirim yine çok gerginim anlatamm allahım hepimizin yardımcısı olsun

mrb arkadaşlar sabah yazmıştım sorunumu kimse cevap yazmamış bi fikri olan yokmu d2 gündür aşırı kaasık agrım var hafif midem bulanıyo bugün dr gittim ama test yapmadı utrasonla baktı ne var dedi nede yok tutmuşmudur böyle agrı yapıyo bacaklarım tutmuyo apantis amalyatı olmuştum yıllar önce o kadar şiş ki göbegim o bile agrıyo şuan şizce sorun nolabilir
canim boyle bebek varmi yokmu anlayamazsin cunku sen klomen kullanmistin (yanlis hatirlamiyosam) ilac yuzundende olabilir
canım 2. gun gıt doktorun sana o gun vermesede yarın ıcın vercek ılcalarını bılırsın en azından hem hazır olmus olursun ... sen ocak annesı olcaksın :KK53:
keske sen tarlusal verirler dediginde gidip alip icseydim o kadar yol gitmeseydim.neyse artik 3 gun sabah giderim kanda az gelmis hani ilk gun bile diyemem suan biraz sokuliyim.de

seda;
sen ne zaman ilac ictinde 15.gune geldin boyle hic demiyosun

kizlar yagmurun adetine 1 hafta var kanda cikmazki niye kan ver dediniz benmi yanlis anladim bilemedim simdi

:KK1::KK1: kız sen nerdesin bakiim:)) yavv o muhabbeti biliyor musun bilmiyorum ama ben bir ara doğululara tas attım.( bu arada ben de doğuluyum kız, kötü niyetli değildim yani) anam güldeniz bir köpürdü bir köpürdü:KK1::KK1::KK1: en başta üzüldüm ama çok güldüm sonra. sen nerdensin?:KK9:

Canm bugn misafr vardi bi turlu giremdm mardinliyim d.bakir geliniym ve burda oturuym ama her yerde yasaybilen cinstenim sen nerelisn canm guldenz kimdi ve ne dedinki kopurdu

X