klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ooo ben benim regl 25 nisan.. ben baslıcam hemen. bence sen de başla. onun bi zamanı yokmuş ki..

bosver canm incir yiyorm bu ay asilamyla belki daha etkili olr mayista alirm onu ben sutun ustune de oturcam sen onu
Denedn mi hic

Herkese selammmmmm
3 tane hamiş olmuşşşşşşşş bu topic gerçekten uğurlu galiba.. hepimizi teker teker hamiş yapacak inşallah
ben geride kaldım hiç takip edemedim fırsat buldukça bakıyorum arada
ben perşembe akşamı dr gidiyorum aşılamadan sonra 12. gün olacak :18::18:
Heyecan dorukta hiç bişey hissedemiyorum sadece belim çok ağrıyor bazende kasıklarım..
Allahım hastane kapısından ümitsiz eli boş çıkarma yarabbim......

amin canım. hadi bakalım. hayırlısı olsun hakkında

ahh canım yaa. ne kadar zor. allah sabrını arttırsın. inş büyük sorunlar yaşamıyorsundur

Sagl canm zaten ayrlmak isteynce sabret esyanz birikiminz yok diyolr kaldkca da olmycak ya neyse
Yalniz olsak bitek kendimze harcardk olmyo iste ayri eve izin vermiyolr
Kafami dagtmak icn surekli buralrdaym kaynanmla sorun yasamyim diye de esime patlyorum oyle istehayt cok zorrr

amin canım. hadi bakalım. hayırlısı olsun hakkında

burdan hamile çıkınca insan ne kadar mutlu oluyor.Umutlar tükenmiyor değil mi? Aksine tazeleniyor sanırım.Tüm hamilelere Allah hayırlı salih ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.Tebrik ediyorum hepsini can-ı gönülden.

canım en kısa zamanda çıkarsın inş.. insanın kendi evi gibisi yok. kendi annemde babamda bile böyle rahat olamıyorum.
Allah gönlüne göre versin. hiçbir şey zora katlanmadan olmuyor. benim eşimde birlikte oturmak istedi ama ben yakın bile oturmak istemedim. iyi de yapmışım. şimdi sorunlardan uzakta oluyoruz.esya, düğün derken bir sürü borca girdik. inan hala o borçları ödüyoruz. öde öde bitmiyor. ama en azından rahatız. iyiki de böyle olmuş. senin için de inş bir sey vesile olur da kendi evine çıkarsın.

hayrli olsun canm ins bebis icindedr

kızlar ben adet oldummmmm...

bende tam mesaj yazıyodum hülya sende durum ne diye sen yazmışsın bi çoğumuz aynı durumdayız canım bende geçen hafta oldum 2 gün çok moralim bozuldu ama şimdi iyiyim sende topla kendini biran önce sende ilaç kullanıyomuydun canım

yok canım denemedim. nasıl oluyor

Adetn bitecgi gunlrde 4 5 6 mesela. Son gunler yani
Bi kaba 3 litre sut iki demet maydanoz koyp kaynat sonra yere birakp ustune comel kuck delikli banyo taburelri var bulabilrsen kabn ustune koy oyle otur kendini de battaniyeyle sar buharn iyice rahime kadr gitmesini sagla buhar soguyana kadar ustunde kal sonra direk yataga gir uc gun tekrar et

hayırlı olsun hamileliğin sorunsuz bir 9 ay diliyorum sana.
Hayıt suyu demsissin canım her gün ne kadar içilecek kii internetten siparis vermeyi düsünüyorum zira aktar yok etrafımda bilgi verebilirmisin markası neydi

alla alla ilk kez duydum bunu yumurta oluşumuna mı yardımcı bu? ama zor bişeymiş bu ya onu da deneyelim ama napalım

evet canım ben klomen kullanmıştım..olmadı işte..kısmet böylemişşş.

canım hilbara sormuşsun ama ben de cavap verebilirim sanırm
hayıt suyu markası mecit efendi. bikaç kişi biz bu küre baslıyoruz şimdi. ben az önce sipariş verdim internetten. yanında bi de arı sütü polen kapsülü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…